Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na PS hraji už cca 13 let, takže znám všechny generace ovladačů. PS4 jsem si pořídil před pár dny a přes počáteční skepsi k prohlubním (nebudu používat cizí slova u kterých si nejsem jistý :) ) v páčkách musím říct, že to určitě není na škodu. Navíc díky "tužším" analogům se mi mnohem lépe hrají fps, na ps3 jsem měl občas tendenci "přemířit" - pro tvrdého odpůrce auto aimu to občas bylo trochu obtížné :D
    Touchpad, repro a ostatní mechanismy příjemně zpestřují hraní třeba Infamous :)
    S nešťastným rozmístěním share a selectu souhlasím, zmáčknout pouze select bez zavadění o touchpad je tak v 1z10 případů.
    A L2 R2 mačká ukazováčky někdo, kdo moc na ps konzoli nehraje ;)
  • konvexní/konkávní, tady někdo neměl na střední matiku

    Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí fiatem. Každý se tváří jako suvenýr, ale vrátí se mu to jako buzzerant!
    a co ta bolševická cenzura?
  • Na DS3 byly kloboučky konkávní. Konvexní je prohlubeň. Jestli je terminologie stejna jako u grafů funkcí.
  • Absolutně nevíš co s tím ovladačem dělal...

    osobně mi vždycky PS ovladače vydržely celou dobu, co jsem měl konzoli, i když samozřejmě po těch 5 letech třeba už to bylo poznat :)

    Uvidíme, pevně věřím, že DS4 po měsíci takhle vypadat nebude :)
  • Mart9
    No pokud máš dvě ruce a na každé pět prstů, po pár hodinách si musíš rozumět s každým ovladačem.
  • MrSanta
    Však ono to tak asi dopadne, že koupím PS4. Ale nemyslím, že ovladač by byla 'kravina'. Vedle dostupných her je ovladač to nejdůležitější. K čemu mi bude nadupaná konzole, když si s jejím ovladačem nebudu rozumět?
  • God-of-War
    Ty ses tu jeste? Ze Te to furt bavi;-).
  • God-of-War
    Jj, taky sem si chvilku zvykal, nez sem trefil share nebo options, misto touchpadu:D. Jinak ovladac je hodne luxusni a prsty opravdu nesjizdi.
  • Tohle nemůže normalnim sic častym pouzivanim za mesic udelat....buď si neuhlídal pejska nebo to udělal schválně....ale lidé neuvažují kriticky a berou to co se píše nebo vidí na internetu hned jako nemenou pravdu a vubec nad tim nepremysli.....smutne
  • Mart9
    Řešíš "kraviny". Pro tebe je PS4 jasná volba, přece si nekoupíš Xbox kvůli ovladači. Vždyť na každý ovladač si přece musíš za den zvyknout a pak už to neřešíš.
  • MrSanta
    Díky za odpovědi. Koukám, že rozhodování nebude lehké. Vzhledem k tomu, že X360 ovladač mám a hraji na něm, tak by se jevil Xbox One jako lepší volba. Navíc mě na PS4 ovladači 'děsí' to světlo a menší výdrž. Na druhou stranu PS4 se jeví jako o něco silnější a navíc jí budou mít kámoši, takže by hry byly 'levnější'. Ach jo *15*
  • Malleth
    To samozřejmě můžeš, není třeba odpojovat
  • tak musim rict ze s ovladacem jsem spokojenej.fakt pecka.Vyborne se drzi s pacek mi neujizdej prsty ten dotykovej sensor je fakt skvelej.jediny co mi vadi je ze tlačítka start a select ted share a options jsou na jiny pozici cili vepředu ovladace .
  • PS4 ovládač je menčí.Ale jen o trošičku.Já osobně mám xbox360.A na ps4 jsem hrál celý den.A uplně v pohodě.
  • jasne muze si za to sam *7*, OMG typyckej zaslepenej fanboy ikdyby to bylo smradlavy h*vno zabaleny s napisem SONY je to razem ta nejlahodnejsi pochotka co *1*
  • Ty seš ale hlupák.
  • knack i pong si muzou konzole nechat
  • Až na hry :D
  • a nevidite ze ten ovladac je cely opacne.pisete sem same bludy, najprv si pozrite ako vyzera original ovladas na ps 4
  • Mě podobným způsobem odešla herní klávesnice od Logitechu G15. Setřená písmenka, gumová úprava rámu kolem kláves a pod zápěstím se začala rozpadat a lepit se na ruce. Nic příjemného. A to ta klávesnice stála 2500. Fakt je v tom, že takhle dopadla asi po 4 letech... Jinak netuším co s tím ovladačem dělal, ale za měsíc ho takhle běžným hraním nezlikviduješ ani náhodou....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit