Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konvexní/konkávní, tady někdo neměl na střední matiku

    Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí fiatem. Každý se tváří jako suvenýr, ale vrátí se mu to jako buzzerant!
    a co ta bolševická cenzura?
  • Pocul som ze DualShock 4 je kompatibilny s PC, je to pravda? Ak ano, rad by som si ho zadovazil namiesto vsetkych lacakov co sa k PC daju zohnat.
    • God-of-War
      Jo, muzes ho pripojit k PC.:-)
      • tak urcite..., k pc pripojis vsechno, to neni konzole *5*
        • God-of-War
          Ty ses tu jeste? Ze Te to furt bavi;-).
        • Až na hry :D
          • knack i pong si muzou konzole nechat
            • Ty seš ale hlupák.
  • MrSanta
    Jak je to s tou velikostí v porovnání s X360 ovladačem?
    To vypadá, že budu muset nejdřív nějako otestovat ovladače, než se rozhodnu jakou konzoli pořídit. Herdek *1*
    • MrSanta
      Díky za odpovědi. Koukám, že rozhodování nebude lehké. Vzhledem k tomu, že X360 ovladač mám a hraji na něm, tak by se jevil Xbox One jako lepší volba. Navíc mě na PS4 ovladači 'děsí' to světlo a menší výdrž. Na druhou stranu PS4 se jeví jako o něco silnější a navíc jí budou mít kámoši, takže by hry byly 'levnější'. Ach jo *15*
      • Mart9
        Řešíš "kraviny". Pro tebe je PS4 jasná volba, přece si nekoupíš Xbox kvůli ovladači. Vždyť na každý ovladač si přece musíš za den zvyknout a pak už to neřešíš.
        • MrSanta
          Však ono to tak asi dopadne, že koupím PS4. Ale nemyslím, že ovladač by byla 'kravina'. Vedle dostupných her je ovladač to nejdůležitější. K čemu mi bude nadupaná konzole, když si s jejím ovladačem nebudu rozumět?
          • Mart9
            No pokud máš dvě ruce a na každé pět prstů, po pár hodinách si musíš rozumět s každým ovladačem.
    • PS4 ovládač je menčí.Ale jen o trošičku.Já osobně mám xbox360.A na ps4 jsem hrál celý den.A uplně v pohodě.
    • měl jsem ho v rukách asi 10 minut minulý týden a nejde ani tak o velikost jako spíše o tvar. Je teď hodně odlišný od starého DS3 ovladače, hodně mohutný a vzhledem k tomu, že hraji na PS3 jsem čekal, že přechod na nový ovladač bude snadné, ale nikoli....měl jsem chvíli problém se zorientovat. Velikostně určitě narostl a tvar je celkem odlišný. Za 10 minut hraní nemohu posoudit naprosto vše, ale připadal jsem si jak kdybych držel ovladač konzole prvně v rukách. Každopadně nový DS4 je těžší, větší a robustnější, na druhou stranu ovladač u PS3 na mě působí velmi levně oproti třeba starému ovladači u X360.
      • možná bych to lehce přirovnal tomu x360 ovladači, ale velikost je špatně odhaduje, hodně zkresluje tvar DS4. Ja určitě na další vánoce půjdu a vyzkouším ovladače obou nových konzolí, protože např. u PS4 jsem zjistil jak podstatnou roli hraje, což jsem si jako nováček mezi konzolemi moc neuvědomoval
  • ale vy jste nepochopili jeden problém a to je otočení tlačítek čumte aspoň pořadne než neco napíšete
  • Lawliet
    Jaj... PS ovladač byl naopak podle mě ten nejlepší koncept.
    • Ono to je asi hodne o zvyku. Me jako PSkarovi je naprosto nepochopitelne, jak muze nekdo hrat na necem tak divneho a nepouzitelneho tvaru jako je XBOXovy ovladac. A jsem si naprosto jisty, ze vetsina XBOXaru to vidi naprosto obracene.
      • spoock
        Xbox ovladač je super, ale mám raději páčky na prsty dole, když hraju tak mám ten levý prst skoro vykloubený, jinak se drží super, u DS3 zas blbé trigery, ale lepší R1 a L1, než u Xka, prostě by to chtělo nějaký pořádný hybrid, DS4 jsem ještě neměl v pazourách
  • Na DS3 byly kloboučky konkávní. Konvexní je prohlubeň. Jestli je terminologie stejna jako u grafů funkcí.
  • ugh... DS4, after 1 month of heavy use... to musel hrat cely ten mesic v kuse ne? *8* A nebo mu to rozkousal pes a chce to uhrat na zaruku *1*
    • Tohle nemůže normalnim sic častym pouzivanim za mesic udelat....buď si neuhlídal pejska nebo to udělal schválně....ale lidé neuvažují kriticky a berou to co se píše nebo vidí na internetu hned jako nemenou pravdu a vubec nad tim nepremysli.....smutne
    • spoock
      spíše to vypadá, že si za to může sám, ty páčky mají podezřelé vrypy
      • jasne muze si za to sam *7*, OMG typyckej zaslepenej fanboy ikdyby to bylo smradlavy h*vno zabaleny s napisem SONY je to razem ta nejlahodnejsi pochotka co *1*
    • 1988
      No já bych zatím nedělal předčasné závěry, Sony ten ovladač určitě testovala několik měsíců, bývají na to i mechanické stroje, ktere páčkují a stikávají tlačítka neustále dokola, během těch pár měsíců se to testování může dostat i k několik milionum stisků a ovladač stále funguje.. Tohle může byt špatný kus, nebo si s tím opravdu pohrál třeba pes. Tím se ale nechci nějak moc zastávat toho že to je bezproblémové, myslím že čas nám ukáže nejlíp jak je na tom samotný ovladač tak i konzole. Já si ji rozbalím na Vánoce, kupoval jsem ji v Electroworldu a mám tam za 1000kč připlacenou navíc 2 letou záruku i na svou blbost, když konzoli sám poškodím, nebo ovladač, tak mi jej vymění kus za kus..
      • a nevidite ze ten ovladac je cely opacne.pisete sem same bludy, najprv si pozrite ako vyzera original ovladas na ps 4
    • ikdyby hral pul roku v kuse tak to ma vydrzet, je to smejd
  • mondzi
    Ma tu niekto skusenosti s pripojenim DS4 na PS3? Dik.
    • Malleth
      Zkoušel sem to chvíli. Funguje, ale musí bejt připojenej kabelem a nefugoval mi PS button, abych vyjel ze hry. Hrát se s nim ale jinak dá. Zkoušel sem s tim zatim jen Grid 2
      • mondzi
        Hm, a mozes vyjst z hry cez PS button na druhom pripojenom DS3? Alebo musis odpojit DS4?
        • Malleth
          To samozřejmě můžeš, není třeba odpojovat
  • tak musim rict ze s ovladacem jsem spokojenej.fakt pecka.Vyborne se drzi s pacek mi neujizdej prsty ten dotykovej sensor je fakt skvelej.jediny co mi vadi je ze tlačítka start a select ted share a options jsou na jiny pozici cili vepředu ovladace .
    • God-of-War
      Jj, taky sem si chvilku zvykal, nez sem trefil share nebo options, misto touchpadu:D. Jinak ovladac je hodne luxusni a prsty opravdu nesjizdi.
  • Tilwaen
    Zatím moc pěkně napsaná série článků, jen tak dále *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit