Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na druhou stranu pokud z toho EA vydělá hodně peněz, tak je téměř jisté, že sága bude pokračovat, tj bude Dead Space 4 - ten je nejspíš už ve vývoji. A fakt bych rád znal pokračování toho příběhu. Dead Space Awakened končil dost děsivě.

  • Soma je skvělá, ale je to úplně jiný žánr. DS je dost akční, AI méně, spíš survival, ale zastřílíš si. No a Soma ti nedá do ruky žádnou zbraň, jen utíkáš a schováváš se před relativně malým počtem nepřátel. Podle mě vede v atmosféře a filozoficko-psychologickém přesahu, ale to se s akcí nebo survival hororem hrozně špatně srovnává.

  • Inquisitor

    Soma je skvělá, tu jsem si hodně užil.

  • Souhlas. Cena neodpovídá.

  • yeniczek

    Remake/remaster.... Hodinky/holinky....

  • 0tecFura

    Pak např ještě Observer a hlavně už výše zmíněná Soma. Ta je po příběhové stránce geniální. Fakt mi sedla a osobně ji mám jako top hororovku ever.

  • 0tecFura

    Za mě obě tebou zmíněné hry překonává Soma.

  • díky, z těch jsem nehrál ani jednu a znal jsem jen 2 (Returnal a Callisto Protocol). Syndrome vypadá zajímavě. Ještě by se sem dal zařadit Scorn, Pollen, Deliver Us the Moon, We Went Back. Ale z těch jsem taky ani jednu nehrál.

  • dworkin

    Pokud si rád hraješ na borůvkovej keřík, tak rozhodně.

  • dworkin

    Tak jsem se zaradoval, ale na PS5 stále za plnou palbu. :(

  • uher

    Z novějších Calisto Protocol. Pak mě napadá asi jen Syndrome, pak by se tam dal zařadit i Returnal, nebo i Solarix.

  • Taronyu

    Je to remake, takže cena je úplne v pohode. A je to vynikajúca hra k tomu.

  • kostejnesmrtelny

    Asi tak. 

    Když je řeč o cenách těchlech remaků/remasterů, Mass Effect LE je aktuálně za 15€, což mi přijde docela přijatelný.

  • OsamaBinBowlin

    1400 na steamu, a já to klidně dám, Dead Space sem miloval, a spraví mi to divnou pachuť po Callisto Protokolu.

  • tak jistě, Dead Space je akční FPS a Alien Isolation je spíš stealth survival hra (jako Amnesia nebo Outlast). AI je taky o dost horovější, zvlášť ve VR. Šlo mi spíš o ten setting vesmírného hororu. Těchto her prostě moc není, a tak se počítá každá. Dead Space, System Shock, Alien Isolation, Prey, a částečně Amnesia a Soma, možná Subnautica. Pokud znáš nějaké další, rád si je zahraju.

  • uher

    No to je teda dost z cesty zrovna tyhle dvě hry porovnávat. Každá ten žánr využívá úplně jiným způsobem.

  • dworkin

    Za 1600, twl. A pět kosmetických vylepšení za další tři stovky.

    Ještě mám pořád nějakou sebeúctu a bez problémů počkám, až to půjde do slevy.

  • Isaac Clarke se nemusí bát nekromorfů, nekromorfové se musí bát Isaaca Clarka a jeho plazmové řezačky, jak je bude krájet na kousky končetinu po končetině. V době kdy to vyšlo to byla pecka. Jen Alien Isolation tu hru od té doby překonal v rámci vesmírných survival hororů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit