Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po úpravě (pokažení) síly postav (nerf), jsem předobjednávku zrušil. Beta (ta první) byla boží, Diablo IV je boží hra, ale nesnáším, když Blizzard dělá tyhle zásahy do síly postav. Dělá to snad pokaždé a vždycky blbě.

    • twicer

      Dobře si udělal, to musela být při objednávce slabá chvilka. :)

      • Byla to slabá chvilka :-)

  • vonTossis

    Staženo. V pátek v jednu ráno začínáme. :-)

  • dworkin

    Doufám, že tentokrát už půjde Diabla zlikvidovat definitivně, protože jeho neustálé oživování už je trapný.

    • Veskoslav

      Víš krapet že tady je hlavní bos Lilith, že a že samotný Blizzard řekl, že nechce přinést zpět k životu Diablo?...Nebo si to jenom tak plácnul do éteru, protože zase o tom nic nevíš a chtěl si prostě napsat nějaký nic neříkající blábol?

      • vonTossis

        Dworkin je šašek, kterému se ve většině případů jen směju. (Takže vlastně svou roli zvládá). Má svoje koně, nad kterými večer (a v diskuzích) onanuje, ale co mu nevoní, na to většinou jen kydá, a to přesně stylem "nevím o tom vůbec nic, ale zhejtím to, protože prostě tak".  Kydat je v pohodě, ale kydat jen tak, abych mohl, je prostě jen ukázka nezralé osobnosti. 

        • dworkin

          Twl a ty si zase kdo? Pokud se blázni a nounejmové mocí mermo chtějí ke mně vyjadřovat, zvolte si společnýho zmocněnce.

          Kterýho budu moct dát do detrolleru.

          • Veskoslav

            Jasně. Hlupák a právník. Děsivá kombinace.

            • dworkin

              Tomáši, já nejsem Jack. Na mě si prostě hubu otvírat nebudeš.

              Dej na moji dobrou radu a příště, až tě budou svrbět prsty mi něco napsat, kousni se do nich.


              • Reakce na příspěvek:

                Takhle jsem se už dlouho nezasmál 😂😂😂

      • dworkin

        Tomáši, dej si plnou hrst anxiolytik, zalez do kouta a mlč. Ty seš ten poslední, kdo by měl nárok někoho řešit.

      • Kdyz ne v origos hre, tak v nejakem datadisku budeme kilit Diabla znova, to se vsadim.

        • dworkin

          Já jsem si nic nespoiloval a předpokládal jsem, že tam Diablo zase bude, když se to jmenuje, ehm, Diablo, a když doposud vždycky ve hře byl.

          Taky si myslím, že ho tam zase nějak vtáhnou. Ale třeba se někdo jinej bude chtít stát Lord of Terror a i jméno Diablo tak bude putovní.

        • Veskoslav

          Tak možné to je vždycky. Ale v základní DIV prostě Diablo není.

  • pay to winu bych se nebal ale za dva roky macata 60 euro expanze je jistota :D

    • Peca

      Dle "season passu" tohle bude spíš nová WoW dojnice s placenýma sezónama. 

      • Veskoslav

        Placené sezóny? a jak si na to přišel? Budou mít model jako třeba BF2042. Hru zaplatíš a pak platíš akorát Game pass na každou sezónu a to jenom v případě, že tě zajímá obsah. A pokud by to například bylo jako u Apex, tak jsem si koupil pouze jeden jediný Game Pass a od té doby, když začnu sezónu a jsou tam zajímavé předměty, tak akorát zakoupím a "musím" dohrát na level 100, abych získal zpět tokeny a mohl si koupit další sezónu další Game Pass, když mě to zaujme. A pokud třeba hraješ 3 sezóny za sebou, tak v rámci odměn zdarma pro ty, co nemají GP, tak dostaneš dostatek tokenů na nákup GP pro další sezónu. To samé má i BF 2042. Takže pokud by stejný model měl i Blizz, jsem spokojený. 

        • na to se lidi ptali a devs rekli ze nepujde nasetrit pointy z jednoho na dalsi bp 

        • Derp_1337

          Hele, to s GP u Apex Legends je ideální situace. Takhle ale ve většině situací GP nefunguje. Takže jo, bylo by to fajn, kdyby to tak bylo... ale statisticky vzato je šance, že to přesně takhle udělají, velmi malá.

          Navíc Blizz se v posledních letech dost pokazil, takže radši přestaň snít a vyhneš se zklamání.

  • Reeki

    Jsem zvedavy hlavne na endgame hry, to je pro me nejdulezitejsi, ale horsi nez zacatek D3 (aukce), to jiste nebude :-)

    • J.V.Stalin

      Tak pokud endgame nebude jen nudnej opakující se grind, kdy budou úkoly sestávat z takových nesmyslů jako: "zabij 5 monster tady, přines 10 támhle, vyčisti dungeon" apod... a bude to naopak nějaké smysluplné plnění úkolů, které budou nějakým způsobem obohacovat lore, přinesou zajímavé postavy, otevřou jinou část světa atd... tak by to bylo opravdu skvělé, jenže... Blizzardu po bezpohlavní a nudné trojce vůbec nevěřím...

      • Reeki

        Ani nevis jakou jsi mel pravdu s tim tupym gridem

  • Gulivera84

    Kdy bude Vase recenze, a nasledne nejaky videjko....

    • Pavel Makal

      Co nejdřív. Bohužel jsme stejně jako zbytek republiky nedostali recenzní přístup, klíč ke hře nám přišel až včera, ale bude fungovat až s tím pátečním předběžným přístupem. Vyhradil jsem si na to celý víkend :)

      • Gulivera84

        Rozhodne, zadnej spech, je to jednou za dekadu tak pekne vklidku a domaci pohode😎

      • Nevadí, rádi si počkáme.

        • Pavel Makal

          Díky. Vzhledem k tomu, že už zahraniční recenze vyšly a nemá tedy asi smysl honit se za co nejrychlejším hodnocením, mám v plánu ještě o víkendu vykopnout nějaké první dojmy a následně si dát čas na pořádné zhodnocení včetně endgame a vlivu ingame shopu. Čekám ale, že koncem příštího týdne to bude :)

          • Super, hlavně nějaký zhodnocení toho endgamu by mohla být ta přidaná hodnota. To určitě moc ocením. Přecijen mám pocit, že spousta těch velkejch serverů prolítla kampaň a hodnotí tu hru na základě trochu jinejch kritérií než hráči, kteří stráví  99% času hraní v endgamu.

          • medveddd

            To je skvělý přístup. Na to číslíčko se můžu podívat i na metacriticu a naopak rozhodně ocením nějaký hlubší vhled.

            Určitě bych se třeba nezlobil za pár odstavců o tom, jaký je  lokální multiplayer.

  • Tak pro recenze byl vypnutý store, pokud se nepletu?

    Takže recenzenti hráli jednu hru, po vydání udělá Blizzard rugpull a změní na pay2win jako Diablo Immoral a bude. Vzhledem k chování téhle firmy v minulosti bych do D4 nešel minimálně půl roku po vydání. Pokud to během té doby zvládnou udržet na tom, že mikrotransakce jsou jen kosmetické, tak pak proč ne. Ale tomu snad nevěří ani ten největší naivka.

    • twicer

      Píšeš to jak kdyby hry od blizzu byly standartně topené v pay-to-win mechanikách. Přitom jediný produkt na který to platí je Immortal, což se dalo očekávat, když na podobně prohnilém principu funguje celé mobilní odvětví.

      Nemyslím si, že potřebují potopit D4 pod náporem páchnoucích mikrotransakcí, oni vydělají miliardy ikdyž to budou jen oblečky pro panenky a poníka, to celé přelité pravidelných battle passem.

      • J.V.Stalin

        "Přitom jediný produkt na který to platí je Immortal, což se dalo
        očekávat, když na podobně prohnilém principu funguje celé mobilní
        odvětví." - takže je vlastně dobře, že to ani jinak nezkoušeli, protože to tak dělají ostatní, tak proč se vlastně snažit, když se to "dalo čekat" 😂

        • twicer

          Ne dobře to není, ale je to realita. Blizzard už dlouho neudává trendy, ale veze se na osvědčených formulích.

      • sugyn

        V tom mas pravdu blizz pay to win ma pouze v immortalu coz je cinska vec.A i tam technicky na otazku "Obsahuje hra pay to win mictrotransakce?" Jejich lead tentonoc odpovedel, jasne ze ne "Musis projit dung nejdriv".

         Co spis blizzard dela a to,  ze zamerne vyrezava ze hry ten zajimavy material (mounty, skiny atd.) a to si schova do ingame shopu s cenovkou 25euro. Ve hre potom zbyva to "obyc" a to "husty" je za penize. Delaji to tak uz od dob wow.

        • twicer

          To vyřezávání obsahu je hnus, bohužel toho se už vtomto vysokorozpočtovém průmyslu jen tak nezbavíme. U placených titulů blizzu mi to nepřišlo nikdy tak kritické jak u jiných firem a hezké výbavy bylo ve hře vždy víc než dost, to se však může během jedné sezóny úplně změnit. 

          Dokud to ale nebude ovlivňovat hratelnost a neuvidím na každém kroku růžové jednorožce, kazit zážitek mi to nebude.

      • Tak spíš vidí jaký je trend. GTAčka taky historicky byly single player hry bez mikrotransakcí. Ale po úspěchu GTAO je asi víc než jasné, že šestka bude tlačit na online a bude plná pay2win a pay2play mechanik.

        Totéž bliz. Jasně, historicky ty hry nebyly topené v pay2win mechanikách. Ale je víc než zřetelné, že touhle cestou chtějí jít. Ve trojce si to oťukali auction housem za reálné peníze. V Diablo Immoral to dotáhly mnohem dál. Proč by od toho teď odstoupily, když to sype peníze?

      • Spíš jde o to že kdo sleduje v poslední době dění okolo Blizzardu tak nějak tuší že oni si najdou způsob jak to všechno nějak pokakat :)

        • Jo, jako nemají teď moc dobrej track record to je jasný. Na druhou stranu už od začátku se zaklínají v každým videu 10x tím, že tam nebude nic pay for power. Přijde mi, že to je snad jejich největší marketingovej claim, už mě to ani nebaví pořád dokola poslouchat. Takže pokud by zrovna tohle porušili, tak to by byl fakt asi největší backlash v dějinách videoher. To si neumím vůbec představit a byl by to vlastně už regulérní podvod 😀. Když už, tak bych čekal nějaký kontroverze spíš z jinejch směrů, něco o čem se moc nemluví a co třeba drží pod pokličkou.

        • twicer

          Jo, sám jsem jedním ztěchto pozorovatelů, ale občas už mi ty reakce přijdou spíše ze škatulky kdo chce psa bít... 

          Nějak necítím touhu hledat ve všem nějakou cílenou šmelinu. V nejhorším případě dostaneme lehce nadprůměrné hack&slash co tě zabaví na pár desítek hodin, které v průběhu let zdarma doladí a budeš si ho moc dát v budoucnu ještě třeba jednou s nějakým rozšířením. Zaskřípat to pak může v end game, což ale běžný hráč nemusí ani zaregistrovat.

          • Peca

            Když se podívá člověk na přehled edicí D4, je dost pravděpodobné, že nově budou placené sezóny. WoW už tak moc nesype a Activision určitě tlačí na $$$. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit