Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clarc

    Zapomnels -50k za novy mozek

  • VRFREAK1

    Je to dokonalý ! ješte ti  na hlavu neškočil headcrap ?  nevíš o co příchazíš

    Ryzen 3700x , rx 5700 xt


  • readyxx

    aha no posledni upgrade  byl 11.11.2011  kvuli skyrimu :) ..od te doby sem na to nesahl krom noveho hadru ... ale jinak   wofla, bf3-4,  dishonored,  davam  gta 5  f4 a 76  taky i kdyz  to vypada jak minecraft a obcas se to drbne :) ...ted na zkouzku zaplaceno  Geforce now a zatim pohoda  skoro na full .tak doufat ze tam Hl zapracuji taky :) kdyz vidim kolik to VR stoji ..a k tomu jete novej stroj :)

  • dworkin

    Ze všech VR setů mi nejlíp vychází Oculus Rift S, ale ten je momentálně nesehnatelnej. Sakra, takhle nahlodanej na nákup VR jsem nikdy nebyl. :)

  • WortexCZ

    Sakra ty recenze a hodnoceni na Steamu... vsecko mi to nahlodava. Kouknul sem na nejaky videa a asi se necham zlomit. Vypada to napechovany super napadama a prej je to narame hratelny. Mrknu na ucet a pak sam sebe presvedcim, ze tenhle mesic ve skutecnosti jidlo zas ani tak moc nepotrebuju :D

  • species

    Takovou revoluci jako 1 a 2 se asi cekat nedalo. Ale porad "raising the bar" :> Alespon na VR poli.

  • Samozrejme IDEX, VIVE Cosmos apod chce trosku silnejsi hardware. Je to hold vyssi rozliseni...

  • Deywik

    kazdopadne me to chozeni nedela problem a je to pro me prijemnejsi nez teleport :D nahrano mam cca 7hodin a hra me nestiha prekvapovat.. :D asi nejlepsi hra roku tezko tohle neco prekona

  • Staci dnes prumerny/podprumerny pocitac. i5, GTX 1060 a VIVE ktery se da koupit v pohodě pod 10k. 

  • Deywik

    kamo mel sem i3 nvidii 1060 a 16gb ram - prvne sem si koupil index to mas -30k :D

    pak jsem zjistil jak jde vse nahovno tak sem si koupil grafiku to mas -20k :D

    pak sem zjistil ze to byl boost ale procesor to nezvladal takze sem si koupil i9 to mas -15k :D

    pak sem zjistil ze mam slabou desku na tenhle procesor a chladic takze musim mit poradnou desku a chladic a desky na tenhle procesor stoji raketu takze za desku a chladic - 10k :D

    jediny co me zbylo byla ta ramka pac je ddr4 3200mhz a 16gb staci :D

    pak sem zjistil ze do mojeho case nejde dat ten vodnik takze bedna nova - 5k :D

    no a ted mi to jde paradne, takze sumasumarum aby sis to uzil na plno potrebujes kolem 80k :D ale urco sezenes levnejs koupis si oculus slabsi hw a pujde to taky :D 

  • readyxx

    ok co bych na to vse eventualne potreboval ..kolik investovat ... I3, 4Gb .. 5770 ,2 TB win7...kolik tedy  bude porizeni noveho "half life"CCA stat  30-40 k? 😀

  • danny_the_hound

    Alebo si kúp toto 😀

  • KronosDeret

    JJ souhlas, když člověk imituje chození, je to mnohem přirozenější, střední ucho tolik nepiští

  • Taronyu

    HTC Vive + rtx 2070S

  • Grimsy

    Jakou grafiku a VRko používáš? 😉

  • Taronyu

    Chce to zrejme lepšiu grafiku a zle ti nebude. Ja mám fakt silnú kinetózu, zle mi je skoro vo všetkom čo sa hýbe, ale tu mi obyčajný pohyb nerobí problémy. Veľmi dobré je, keď počas pohybu budeš prešľapovať na mieste. Oklameš tak mozog že sa skutočne hýbeš :D

  • bodmrazu

    Hral jsem vcera hodinu a zatim fakt hodne dobry.

    Teleportacni pohyb funguje super, ale z normalniho chozeni se dela porad blbe, takze jsem ho moc dlouho nevydrzel zkouset.

    Chce to fakt hodne mista, vyhradil jsem si 3 na 3 metry a naprosta imerze.

    Moje 1060 to zvlada, i kdyz by to chtelo uz neco lepsiho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit