Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No osobně jsem spíš trošku zklamanej. Přijde mi ta hra jako překombinovaná a ta akční složka mi tam prostě nesedí.

    A co se týče hádanek, nemám sice dohráno, ale zatím taky zklamání.


    První díly se mi zdály po všech stranách lepší.

    • Inquisitor

      Škoda. Já se považuji za skalního fanouška prvních dvou dílů. Hraju pravidelně každý rok a pořád mě to baví stejně. Proto mám pokaždý strach z nových pokračování. Ten nový jsem ještě nehrál, ale n'Tasty se mi vůbec nelíbil. Novou grafikou se úplně vytratila původní atmosféra.

      Ono se to asi úplně už napodobit nedá. Ty pozadí a hlavně geniální ozvučení vytváří jedinečnou atmosféru a proto mám původní díly nejradši. Tím nejsem proti  novým pokračováním, to určitě ne. Nakonec staré díly si můžeme zahrát kdykoli. Jenom se na ně prostě nedokážu dívat nekriticky bez srovnáváním z původním.

      • uher

        Mě na New 'n' Tasty nejvíc vadilo jak to bylo přesvětlený. Nevím co je to napadlo.

        • Inquisitor

          Jo původní hra hraje na mnohem temnější strunu. New 'n' Tasty je barevný a světlý, takový cirkusový.

  • MalyZeli

    No, mam to zadara v ps+ na PS5, dohral sem intro, urcite by bylo nefer hodnotit hru tak brzo, ale zatim mam hodne smysene pocity. Prvniho Aba sem hraval na PS1 jak blazen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit