Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    tak taky beta ok. Počkám na finálku na PS5.

  • Cvicme_v_rytme

    Ty řeči o náročnosti nějak nechápu. Mám 3 roky starý PC a jede to normálně 60 fps stabilně.

    • Johnny

      Ale jo, když si před 3mi roky koupil nejnašlapanější PC tak na High při 1080p tomu lze i věřit.

      S normálním PC pred třemi roky to taky jede 60FPS ale na LOW. A vypada to hůř než RDR1 na xbox


    • To je jen vetsina hracu zvykla nahodit detaily na ultra, protoze to je "standard" a preci to dnesni kraty musi zvladnout. Tady ocividne Rockstar myslel na karty pristi generace a hra do budoucna bude krasne skalovat.

      • walltar

        Já bych řekl, že to je spíš i trochu optimalizací... Hlavně hned první den jsem v RDR Online sledoval šílený propady FPS, který po někerém z updatů zmizely. A myslím, že podobná situace byla i v GTA5 kdy jsem prostě hned po launchi GTA Online ani hrát nemohl kvůli FPS.

      • Johnny

        spiš se vybodl na nějakou optimalizaci.

  • TheSuffering

    Já i přes to neustálé padání hry musím hodnotit 20/10. Pro mě je to prostě po 60 odehraných hodinách hra roku. Člověk jen žasne, s jakými detaily si dali v Rockstaru práci. Navíc si myslím, že v těch pádech má trochu prstíčky i Nvidia.

    Má někdo grafiku od AMD? Jak vám to na ní jede? Také padá?


    A teď mi konzolisti pora´´dte, kde ku*va najdu nějakého losa k ulovení. Už jsem se uchýlil i k použití google a koukal do návodů, ale za celou dobu jsem nenašel jediného. A to jsem lovu v podstatě věnoval celou sobotu.😬

    • twicer

      na severním cípu mapy jak je ta "teslova věž" jsem včera potkal jednoho losa.

      • TheSuffering

        Kolem té věže jsem se taky potuloval a nic. Já to ještě upřesním, já jich pár našel jinde, ale samozřejmě vždycky samice. Ale ještě zkusím reload savu, všiml jsem si, že po naloadování pozice se zvířatům náhodně generuje rating, tak třeba mi to načte někde samce. To je poslední, co mi chybí na upgrade tábora. A pak se pustím do lovu pro trappera.

  • Já mám rtx 2080. I7 9700k.32gb ram 3200 mh.A full hd nedám na60fps.Ale většinou tak na 40fps takže docela divný.Hru na ssd a dost často to padá.

    • skaven

      je to tvojim cpu

      gamernexus

    • Hidden

      Mam o trochu horsi sestavu a fullHD na stabilnich 60FPS s high nastavenim neni problem, ani pady jsem nezaznamenal, takze je to docela zvlastni.

    • Pád jsem neměl zatím ani jeden. A to mám Windows 10 původně jako upgrade Win7.

      Na grafiku používám Nvidia Studio Driver.

    • kkING

      Ja mam 2600x a 2070 a 1080p/ultra a jede bez problemu ...

    • Ja mam rtx 2080, i5-6600K a na 1440p ultra/high v DX12 okolo 60 FPS v poho. Problemy s launcherem nebyly, ale ze zacatku mi to zamrzalo. Pouzivam ale omezovac CPU loadu a je to v poho, nez prijde patch.

  • lito

    typický problém nedopečeností pc komunity. Nejede to na ultra, tak hromadný pláč. Na PC to vypadá na ultra jako fotorealistická grafika, proto jsou nároky vyšší. 

    https://www.youtube.com/watch?v=lM-06ehsAu8


    Ta hra vypadá prostě fotorealisticky.

    • Johnny

      Jo to jo.... je to proste zmršenej port. Už jen proto že na kartě od AMD za 3800 to jede stejně jako na karte od Nvidia za 11000,-.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit