Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Duncan66

  Muzete zminit aspon jedno z tech uvedenych hodnoceni, kde konkretne hodnoti prinos k me-too a multikulti? Mi zase prijde, ze jste si sam vycucal nesmysly mezi radky, ktere tam zadny autor nedal.

 • michaelfoucault

  Takže, dejte si prosím studený ručník na hlavu a den odpočinku na neschopence.

 • walltar

  Na tenhle díl jsem natěšenej jako nikdy... Tří království, rozšířená doplomacie, Tři království. Uvidíme co gameplaye a ohlasy od lidí a potom hned šupky hupky ke mě do steam knihovny.

 • Llour

  No počkám na hodnocení hráčů. Imperator Rome taky všichni recenzenti rvali 9 a byl to těžký prů*er. Ostatně Rome II si ještě všichni pamatujeme 

 • Ilusiveman

  Když jsem konečně odsunul emoční clonu, protože činu aktuálně moc nemusím. 

  Vypadá to hezky, zajímavé, potunenej model z Warhammeru za využití právě toho, co už Warhammer umí. Např různé formace různých jednotek, které ve Wcku jsou trvale, ale ty jednotky se bouraji dost podobně v závislosti práve na tvaru, rychlosti etc. 

  Hodně se mi líbilo obléhání města, hradby že všech stran.. a to, jak vypadají jednotky na hradbách, zbytek nezbývá než zkusit osobně, jak to Teda bude. 

  Nicméně si furt myslím, že nejlepší TW je a bude warhammer  ( ikdyzškoda lodi 😈, ty jsou v cinanovi? ) ktererej má obrovské úspěch v Číně, kor před trojkou, která taky defakto je Asie..

  Nemluvě o náročnosti aplikace v případě 3 kingdoms. Určitě bude víc mainstream hrany Warhammer. 

  Doom-wheel > kůň

 • Marines
  Prosím nezlobte se na mne, ale většina těch hodnocení mi připomíná spíše politické pokrytectví, než odpovědné hodnocení hry. To se od teď budou hry hodnotit od jejich přínosu k me-too a multikulturalizmu....??? Hru jsem sice nehrál, ale troubení je asi předčasné, hra bude mít drtivý úspěch v Asii, to se dá předpokládat, nevím, jak na tom ale bude v Evropě, či Americe.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit