Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...jako, jsem dost linej clovek, ale zase ne tolik abych jen sledoval nejaky joudy co jen hrajou hru - si vygooglim nejakej online emulator a radsi si to zahraju sam osobne. treba action elevator. :)
  • S vlastni dlani to jde nastesti dost tezko ;)
  • Mart9
    Souhlasím s tebou jen částečně. Prostě jsme z toho vyrostli, což ale neznamená, že pro lidi kolem 12 let, co mají fůru času, je to s r a č k a. Třeba jsem sledoval Pokémony, ty původní, co běžely někdy po šesté na Nově o víkendech. Dneska si můžu říct, že je to srágora, ale nekoukam na to pohledem té cílové skupiny.
  • Tilwaen
    @Mart9: Esmeralda, miliarda německých krimiseriálů (Medicopter 117 ftw), Návštěvníci, Xena, Strážci vesmíru, Alf, Walker Texas Ranger, Pobřežní hlídka, Eso, ... Mám pokračovat?

    Jasně, že to bylo poplatné době a bylo nám o 20 let míň, tak to člověk vnímal jinak, ale dnešní optikou to je prostě odpad. Nejinak na tom zřejmě budou youtubeři, až hlavní zájem o ně pohasne, a nahradí je nějaká jiná blbost. My ale následujícím generacím nemáme vůbec co vyčítat.
  • Mart9
    A co třeba?
  • Tilwaen
    Když si vezmu, co za srágoroviny jsme my sledovali v televizi, nějaké youtubery bych jim vůbec nevyčítala.
  • Já si to osobně už moc neumím představit, ale nejspíš to tak bude. Na něco vzpomínat musí, ale spíš se obávam že už v tom budou nějací stupidní youtubeři, než herní legendy.
  • Mart9
    Já myslim, že jo. Dětství je v tomhle zvláštní. Myslim si, že se to právě netýká jen her, ale máš hezké nostalgické vzpomínky i na jiné hračky. Takže podle mě každý bude mít takovou tu svou hru.
  • Tilwaen
    Celkem by mě zajímalo, jestli ti, co se narodí v dnešní době, jednou budou nostalgicky vzpomínat na své hry z dětství jako my. Hry jsou dnes tak dostupné a v takové kvantitě, že už (snad) nikdo nemá potřebu hrát jedno demo stále dokola. Ruku na srdce, bez toho bych si zřejmě spoustu "svých" her vůbec nepamatovala.
  • Jééé, to jsem hrával, na to jsem úplně zapomněl. Díky za připomenutí.
  • Náhodou, třeba takový Super Mario Bros., kterého jsem se jako dítě nahrál stovky hodin na těch čínských předělávkách NESu, tak ten mě baví do dnes. To samé třeba Goonies, Baloon Fight nebo Battle City.
  • Jdi hrát třeba středověký vrchcáby ty vole, tohle přesně souhlasí s mojí generací a přesně tohle nostalgie je. Doteď si pamatuju jak jsme s kámošem běhali po Bradavicích na PS1 a přišlo nám to tam hrozně obrovský a skvělý, což je teď úsměvný *15* a pak jsem pařil FIFU a NHL 2002 na našem prvním PC, ty mám spojený hlavně se super soundtracky. Pak Age of Empires, Gothic. Rád na to vzpomínám, hry byly ošklivý a hranatý a blbě se ovládaly, ale mělo to tak nějak větší kouzlo, byl jsem schopnej hrát 20x demo jedný hry a pořád mě to šíleně bavilo. Dnešní hry jsou vizuálně úžasný, ale mám kolikrát problém se donutit je vůbec dohrát.
  • Jack1947
    Když těd mrknu na článek tak vlastně i souhlasím - tohle jsou jen videa co vám přiblíží hry staré/neznámé nebo některé na které už byste jinak dávno zapomenuli! takže nakonec je to hezké retro.
  • Omg jo!!
  • Nebude to Pooyan?
  • https://classicreload.com/demon-stalkers.html
  • Mart9
    Vylezla další herní zombie *1* Podívej se, kdo to psal a kolik mu je. Já jsem spokojen, protože generačně jeho zážitky odpovídají přesně těm mým.
  • Když chci vyvolat Nostalgické vzpomínky vyhledám hry na Amigu, C64, Atari a ZX spectrum rozhodně né Herní Potra_t
  • Perfektni je Kikoskiuv lets play Stonekeepu. Viz. https://www.youtube.com/playlist?list=PL29570590B653E2EF
  • /s ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit