Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jasne, vim o jake skupine mluvis :) A procpak jim to nevyhovuje? Museli by mit wine, aby ho vubec spustili :D
  • Co je Steam Guard vim, ale když se tu rozběhla tahle debata tak se ještě zeptam. Když jsem si teď koupil noťas tak to při každym přihlášení na notebooku po mě bude chtít opsat nějakej kod z e-mailu?? Například, když se jednou přihlásim z PC a pak zas z NB a naopak??
  • Cau @ndy sem taky gay , a nestim se za to.Miluju te *14*
  • .chuj
  • Asi se hodne nudis co?
  • Podle me,kdyby se utocnici dostali k citlivym datum,tak by po netu byly stovky a tisice hracu hlasicich podezrele deni na svych uctech.
    Jelikoz se tak nedelo a ani nedeje,tak bych pricinu tveho problemu hledal pravdepodobne nekde jinde.
    PayPal a Amazon by snad mely byt taky bez problemu,tak nevim.
  • o cem to pise ? ja mu nerozumim !
  • Jezis Maria *12*
  • chuj.
  • chuj
  • Ahojte ! *14*
    Caute volam se @ndy, sem velikej paran a hrac jako roptef.Narodil sem se roku pana 1978,
    v krasne oblasti mnesta Brno.Ked sem bol malickej tata mi delal ruzne veci.Neco mi furt vsude strkal a ja sem cumnel na neho jak zizala na capa.A pak sem pochopil ze cim vjetsi predmet tym hezcsi zazitek *2* .Jednou sem si nandal do analu 26 cm klad dreva.U ha, to byla pazba.No k veci! Sem Admin , ten nejvetsi Admin na svete!Mam spustu kamaradu kterym zikam Cauky a Ahojky *14* Jednou se pamatuju ze muj kamos Dr.Menchik mi nandal 2 litry acidofilniho mleka do analu.Ja to nechal u sebe 14 dni.A pak sme to zrali.Ou jea jea jea, Ja sam sebe uznavam, sem cavo, a myslim si ze sem i majstro.Jea *5* Tak co dneska budeme delat, To se ptam sebe !Budu Adminovat a hrat Solitajre *16* Pozor sem Admin a hram Battlefield 3 a budu hrat i Battlefield 4 a 5 i 6 a mam i pejska.Jmenuje se Gaštan, tata mu nekdy zika PindaKundoPes , juea jea , cauky a ahojky *14*
  • zx_spektrum
    Před 10 dny mi banka blokla internetovou platební kartu z důvodů podezření na bezpečnostní únik dat u zahraničního subjektu (bez upřesnění), protože ale krom PayPalu, Amazonu a Steamu v zahraničí moc používaná nebyla, nevím jestli to náhodou nemělo souvislost. Karta nicméně byla z 01-2010.
  • Caute jsem homosexual, hledam si nejakou znamost. VAZNOU !!!
    hledejte mne na battlelogu ! nick @ndy2305 *14* *14* *14*
  • Je tak sladky, rad by som lizal zadocek *14* *14* *14*
  • Blbec jsi ty, kdyz jim veris ze vlastne "nevi" jake data byla zcizena. A ne odskodneni necekam, to byla jen ironicka poznamka na fanousky teto sluzby a jeho zakladatele, kteoru si nepochopil. Takze podruhe - blbec jsi ty.
  • Steam Guard ti je k ničemu pokud si deme*t co má všude stejný hesla.
  • Pan Koblížek si neumí zabezpečit vBulletin... smutné.
  • Můžu tě ujistit že je velká skupina lidí, kterým STEAM zrovna moc nevyhovuje. Já na to názor nemám, protože ho nepoužívám. *4*
  • Neboj se, jeho další příspěvek bude zas vypadat jako ruský teploměr *3*
  • Trol.internetovy
    Přídávání +/- v poslední době blbne. Místo mínus to dává plus *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit