Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte ! *14*
    Caute volam se @ndy, sem velikej paran a hrac jako roptef.Narodil sem se roku pana 1978,
    v krasne oblasti mnesta Brno.Ked sem bol malickej tata mi delal ruzne veci.Neco mi furt vsude strkal a ja sem cumnel na neho jak zizala na capa.A pak sem pochopil ze cim vjetsi predmet tym hezcsi zazitek *2* .Jednou sem si nandal do analu 26 cm klad dreva.U ha, to byla pazba.No k veci! Sem Admin , ten nejvetsi Admin na svete!Mam spustu kamaradu kterym zikam Cauky a Ahojky *14* Jednou se pamatuju ze muj kamos Dr.Menchik mi nandal 2 litry acidofilniho mleka do analu.Ja to nechal u sebe 14 dni.A pak sme to zrali.Ou jea jea jea, Ja sam sebe uznavam, sem cavo, a myslim si ze sem i majstro.Jea *5* Tak co dneska budeme delat, To se ptam sebe !Budu Adminovat a hrat Solitajre *16* Pozor sem Admin a hram Battlefield 3 a budu hrat i Battlefield 4 a 5 i 6 a mam i pejska.Jmenuje se Gaštan, tata mu nekdy zika PindaKundoPes , juea jea , cauky a ahojky *14*
    • .chuj
    • Asi se hodne nudis co?
      • Cau @ndy sem taky gay , a nestim se za to.Miluju te *14*
    • o cem to pise ? ja mu nerozumim !
    • Jezis Maria *12*
    • chuj.
    • chuj
      • Hanzales
        To spíše vypadá, že nějakému jelitu Andy v BF3 pěkně natřískal a teď se mu takhle trapným způsobem "mstí" :) Ps. Nejsem Andy, jsem CreveteRosso a na p*del dostávám zatím pěkně taky, ale takovou husťárnu bych nezplodil ani po 50 pivech a košíku "chutných" hub. Každopádně mazec... :)
        ..ale chuj je taky výstižné, to jo :p
        (ps: po tom jeho "příspěvku" mě ten filtr na slovo prd*l docela rozsekal) :D
      • LoL retarder z Battlefield.sk foru, no jo gay je gay *12*
        Andy ses trapnej hovnival

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit