Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heist a Conqueat su fajn ale Hotwire je ... cisty chaos :D
    Chapem ze chceli spravit novy mod ale pre public hrani je to kravina.
    • cr8gg
      lol prave naopak .. nejlepsi mod v cely bete :D Heist ne chaotickej sh*t a conquest taky.. Hotwire je great , libi s emi
      • Jack1947
        Je to jen o tom že se dá rychlejc expit to samé Conquest ale tam jde o týmovou hru v heist se stačí k někomu připojit a hned tu máme asistenční body. Celé to je na efekt, Heist se do téhle hry snad nehodí... i když se to snaží tvářit řádně drsně.
  • N0isy
    Tolik pozornosti, kolik tomuhle propadáku tady dáváte, si opravdu nezaslouží. Přiznejte se, kolik vám platí?
    • Řekl bych, že se pleteš. Autorem článku je pan Kremser a ten, jak v poslední době ukazuje, má do seriozního novináře daleko. Tituly buď vynáší do nebes, nebo je zatracuje do horoucích pekel. Jde vždy ale jen o jeho osobní pohnutky, nemajíce nic společného s kvalitami produktu o kterém se vyjadřuje. Takže články v jeho podání nejsou ovlivněny financema, ale tím jaké se mu líbí žánry, kterým vývojářům fandí a v neposlední řadě jak se vyspal. *11*
    • ty ignorante to, že se ta hra nelíbí TOBĚ neznamená, že jsou na tom ostatní stejně
      • Pravda, blbum a chovancim dr Chocholouska to muze zcela vyhovovat.
        • nauč se česky bud tak laskav ...
    • Mě nejvíc štve ta pitomá reklama na BF4. Ten nigga se svým ksichtem mě pronásleduje po celém Games.cz. *10*
      • Jack1947
        Vtipné je že já ho občas vidím ze začátku když vlezu na web taky *15* , nechtěl bych nemít vyplí adblocky ale divím se že tenhle nigouš přesahuje občas i do adblocku holt využívá nějakou temnou magii nebo co *2*
      • Chim
        Ad block?
        • Nikdy jsem nepoužíval.
          • Chim
            Zkus, je to velmi příjemné.
    • Chim
      Nevím jestli jim za to platí ale už pod článkem s gamesplay z této hry jsem psal, že je přece tolik jiných zajmavých her kterým by se mohli věnovat.

      Pokud to je psané zadarmo, tak je to škoda času a námahy se něčemu takovému věnovat *9*
      • Jack1947
        Zadarmo? to dost pochybuji, proč to někoho pořád zaráží ve slušné společnosti se o tom nemluví ale přesto to někoho stále vzrušuje že bůhvíjak zkorumpované to tady není. *7*

        Tuhle ne(hru) bránit nechci ale někdo třeba ještě betu nehrál a je hrozná lama chtěl by ale bojí se že bude umírat. Takže se mi tu tipy možná hodí, možá ne.
  • "Jak přežít v multiplayer betě Battlefield Hardline"?

    No přeci nehrát ji. *2*
  • faster, speed,very quickly, accelerate - to jsou klíčová slova, která podle zadani marketingu musí v jistých intervalech používat jak v techhle vyjadreních, tak v trailerech a pod. lol
    • p.s.
      jo a ješte jedno slovo: "strategy". ale pak se v tom sam zamotal a v zaveru rekl. že BF hardline je o "slowing down". lol už v tom sami maji zmatek.
      • Jack1947
        No, to je vidět že oni hry tvoří ale své hry asi moc nehrají strategie je tak maximálně docela nudný mod hackera, z kterého jsem málem nevyskočil připomínalo mi to trochu zjednodušenou verzi WD...

        Někoho to třeba baví víc než běhat po bojišti.
        • oni hry tvorí podle zadani vedení EA, tyhle vyjadrení pak maji ramcove zadane co maji rikat. Jinak tam není nejaky "mastermind" jako je Dan Vavra ktery by jasne stanovoval dizajn te hry a vtisknul tomu duši. tam jeden yvvojar nevi co dela druhy a pak to zmontuji dohromady.
          • Jack1947
            Pak to tak dopadá, prostě neví už co by jak by udělali... do toho ještě strká nos pán v kravatě protože on přece určuje kdy hry se budou vydávat, better not mess with him... Myslím že letos nebude potažmo minulý rok nenáviděná firma.
  • Stačí to nehrát a přežijete lehce... Změnilo se to v boje na krátkou vzdálenost kde je vše chaotické.
    Navíc omezují způsoby hraní. Killcam ničí úlohu snipera anebo styl mapy.

    Je to tím, že dnešní děti nechtějí ve hře umírat a jedou pouze na sebe a na score. Namísto aby trochu mysleli a příjmu roli, že jestli tam je někde sniper tak prostě někdo z nich asi chcípne ale ostatní ho poté lehce dostanou atd.
    Případně prodloužit dobu respawnu u sniperů atd... Možností jak to řešit aby to nevypadalo hloupě je řada. Normálně taky nění na bojišti 20 sniperů.

    Třeba v UT / quake to vyřešil skvěle. Každý má všechny zbraně a tedy je lehké zlikvidovat odstřělovače.

    BF mělo snad být o pocti na větším bojišti ale co jsem hrál posledně na zkoušku BF 4 tak to bylo něco. Tanky se hrnou do předních řad kde, se pak špatně otáčí anebo je někdo lehce sundá protože se tank rozhodl, že se projede ve městě... O šílencích ve vrtulnících ani nemluvě. Přitom když se to hraje normálně, lze více pomoci lidem ve předu a méně chcípnout.
    • Jack1947
      Nehrát no, když už hrát tak se někoho držet neběhat jen tak bůhzdarma ementálům pod zaměřovač. Třeba se spawnout v autě, co někoho pronásleduje i ve vrtulníku to není špatné dostat pár bodů asistence nebo něco zlikvidovat.
  • Cosi
    Jak přežít? Podívejte se na místní gamesplay a zapamutejte si nick, s kterým místní redakce hrála. Pak se k tomuto nicku za žádnou cenu nepřidávejte do týmu a máte výhru jistou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit