Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N0isy
    Tolik pozornosti, kolik tomuhle propadáku tady dáváte, si opravdu nezaslouží. Přiznejte se, kolik vám platí?
    • Řekl bych, že se pleteš. Autorem článku je pan Kremser a ten, jak v poslední době ukazuje, má do seriozního novináře daleko. Tituly buď vynáší do nebes, nebo je zatracuje do horoucích pekel. Jde vždy ale jen o jeho osobní pohnutky, nemajíce nic společného s kvalitami produktu o kterém se vyjadřuje. Takže články v jeho podání nejsou ovlivněny financema, ale tím jaké se mu líbí žánry, kterým vývojářům fandí a v neposlední řadě jak se vyspal. *11*
    • ty ignorante to, že se ta hra nelíbí TOBĚ neznamená, že jsou na tom ostatní stejně
      • Pravda, blbum a chovancim dr Chocholouska to muze zcela vyhovovat.
        • nauč se česky bud tak laskav ...
    • Mě nejvíc štve ta pitomá reklama na BF4. Ten nigga se svým ksichtem mě pronásleduje po celém Games.cz. *10*
      • Jack1947
        Vtipné je že já ho občas vidím ze začátku když vlezu na web taky *15* , nechtěl bych nemít vyplí adblocky ale divím se že tenhle nigouš přesahuje občas i do adblocku holt využívá nějakou temnou magii nebo co *2*
      • Chim
        Ad block?
        • Nikdy jsem nepoužíval.
          • Chim
            Zkus, je to velmi příjemné.
    • Chim
      Nevím jestli jim za to platí ale už pod článkem s gamesplay z této hry jsem psal, že je přece tolik jiných zajmavých her kterým by se mohli věnovat.

      Pokud to je psané zadarmo, tak je to škoda času a námahy se něčemu takovému věnovat *9*
      • Jack1947
        Zadarmo? to dost pochybuji, proč to někoho pořád zaráží ve slušné společnosti se o tom nemluví ale přesto to někoho stále vzrušuje že bůhvíjak zkorumpované to tady není. *7*

        Tuhle ne(hru) bránit nechci ale někdo třeba ještě betu nehrál a je hrozná lama chtěl by ale bojí se že bude umírat. Takže se mi tu tipy možná hodí, možá ne.
  • "Jak přežít v multiplayer betě Battlefield Hardline"?

    No přeci nehrát ji. *2*
  • Krescz
    IGN = 10/10, games 9/10 so much true illuminati doritos mountaindew, god bless murica *5*
  • Hra ktera temer nikoho nezajima. Kolik tu bude mit clanku? Nebo bude uroven webu na roven Blesku?
  • Koukam PR masirka opet frci ... to uz je minimalne 5tej blabol o tyhle kravine za posledni tejden.
  • To je řádná masáž *1*
  • Tak jsem to zkoušel dvakrát. Poprvé jsem od toho po třech kolech utekl a odinstaloval to. Včera mi to nedalo a zkusil to znovu a byl jsem zase úplně stejná lama jako před tím:-) Mám ve slevě BF4, tam jsem taky těžkej noob, ale tady jsem úplně tragickej:-) Prostě je to taková bramboračka všechno kde mě hned každej sejme než se vůbec na enemy podívám, natož abych po něm stihnul nedejbože vystřelit:-) Nechápu, jak ty děti můžou bejt tak rychlý a přesný:-) Nic pro mé pomalé reakce středního věku, ale co se mi chvilku líbilo, tak byl soundtrack v autech:-) Hlavně Public Enemy a KRS One:-) Jinak asi nic pro mě no:-) a jak tam může být už někdo 60 level, tak to taky nepobírám:-) Ale hlavně, že to děti baví:-) Jdu radši na "jedno" to mi jde líp než tahle gulášovka:-)
    • Tilwaen
      Mohli by udělat server jen pro nás s pomalejšími reflexy *1* Jiný multiplayer v FPS hrách než kooperativní pro mě znamená většinou stejnou zkušenost jako pro Tebe.
      • *4* no to by mohli *4* server kde by jsme se naháněli my "brzdy" *1* Server for slow Old Boys *1* Jakmile se potkám s někým face to face, tak ani nemrknu a jsem mrtvej *4* Jsem si koupil novou myšku, tak jsem si říkal zkusím nějakou tu populární FPS a zjistil jsem, že myš to za mě neodehraje *1* Ale kupoval jsem si jí hlavně kvůli WT, tam mi to jde celkem *4*
        • Jack1947
          Hodně lidí zapomíná (včetně mně ) že to není o tom že všude vyběhnu a dám 5 šmejdů jednou ranou. Chceto trochu myslet dát si pozor, být nablízku spoluhráči nehnát se za killy pak se to dá. Uhrát, zabití důležité ve finále nejsou tedy (bez heist modu) bez vzájemné kooperace je hráč celkem zbytný.
          • No to je taky fakt. Pokud to hraje člověk sám a bez sluchátek jako já, tak je tam asi trošku jako páté kolo u vozu *4* V BF4 hraju nejvíce conquest a tam se snažím spolupracovat, bránit a útočit na body, které označí velitel, ale tady jsem se nechytal *4* ale stejně mě to bude lákat až to vyjde *4* nejsem taky žádný hardcore hráč. Posedím u toho hodinku, víc ne, tak se asi ani nemám jak zlepšovat, když tomu nevěnuji dostatek času *4* Ale jako dost čumím když v BF4 skončí kolo conquestu a jsou tam borci co mají třeba 65 killů a je sejmou tak 10x max *4* Já tam upižlám tak max 10 killů a mě sejmou tak 25x a to hraju za assaulta na serverech bez sniperů *4* Lama prostě no, se k tomu přiznávám a jsem s tím smířen *1*
            • Jack1947
              No, prostě kempí a dostávají snadno killy takovýhle skill já neuznávám. Tady i když mám málo zabitzí a nehraju na zabití tak se celkem i bavím. Prostě BFkteré se dá hrát pro mně a není chaos jen se je třeba umět přizpůsobit a proč sluchátka to není potřeba já ani nevím jak se komunikuje ve hře *15* stačí následovat někoho a to se chytíš i když no... asi ted už si moc nezahraješ.
  • Stačí to nehrát a přežijete lehce... Změnilo se to v boje na krátkou vzdálenost kde je vše chaotické.
    Navíc omezují způsoby hraní. Killcam ničí úlohu snipera anebo styl mapy.

    Je to tím, že dnešní děti nechtějí ve hře umírat a jedou pouze na sebe a na score. Namísto aby trochu mysleli a příjmu roli, že jestli tam je někde sniper tak prostě někdo z nich asi chcípne ale ostatní ho poté lehce dostanou atd.
    Případně prodloužit dobu respawnu u sniperů atd... Možností jak to řešit aby to nevypadalo hloupě je řada. Normálně taky nění na bojišti 20 sniperů.

    Třeba v UT / quake to vyřešil skvěle. Každý má všechny zbraně a tedy je lehké zlikvidovat odstřělovače.

    BF mělo snad být o pocti na větším bojišti ale co jsem hrál posledně na zkoušku BF 4 tak to bylo něco. Tanky se hrnou do předních řad kde, se pak špatně otáčí anebo je někdo lehce sundá protože se tank rozhodl, že se projede ve městě... O šílencích ve vrtulnících ani nemluvě. Přitom když se to hraje normálně, lze více pomoci lidem ve předu a méně chcípnout.
    • Jack1947
      Nehrát no, když už hrát tak se někoho držet neběhat jen tak bůhzdarma ementálům pod zaměřovač. Třeba se spawnout v autě, co někoho pronásleduje i ve vrtulníku to není špatné dostat pár bodů asistence nebo něco zlikvidovat.
  • faster, speed,very quickly, accelerate - to jsou klíčová slova, která podle zadani marketingu musí v jistých intervalech používat jak v techhle vyjadreních, tak v trailerech a pod. lol
    • p.s.
      jo a ješte jedno slovo: "strategy". ale pak se v tom sam zamotal a v zaveru rekl. že BF hardline je o "slowing down". lol už v tom sami maji zmatek.
      • Jack1947
        No, to je vidět že oni hry tvoří ale své hry asi moc nehrají strategie je tak maximálně docela nudný mod hackera, z kterého jsem málem nevyskočil připomínalo mi to trochu zjednodušenou verzi WD...

        Někoho to třeba baví víc než běhat po bojišti.
        • oni hry tvorí podle zadani vedení EA, tyhle vyjadrení pak maji ramcove zadane co maji rikat. Jinak tam není nejaky "mastermind" jako je Dan Vavra ktery by jasne stanovoval dizajn te hry a vtisknul tomu duši. tam jeden yvvojar nevi co dela druhy a pak to zmontuji dohromady.
          • Jack1947
            Pak to tak dopadá, prostě neví už co by jak by udělali... do toho ještě strká nos pán v kravatě protože on přece určuje kdy hry se budou vydávat, better not mess with him... Myslím že letos nebude potažmo minulý rok nenáviděná firma.
  • Sr_Lobo
    Zkousel sem betu nekolik hodin a uprimne nevim na koho je tenhle BF port zamerenej *12* Mozna na soucansou POP "madafaka" mladez protoze hratelne to je oklestena 4ka. Od bety me echt vyhnaly gangsterske hlasky typu "Here is your medkit madafaka!" nebo "I spoted a madafaka at 1 o clock" a dokopla to pecka "I need a madafakin ammo" co k tomu dodat *7*
    • vlastik.plaminek
      https://www.youtube.com/watch?v=DT2X5b0tyDI
      • Sr_Lobo
        Tak tohohle si tam uzijes az az *3*
        • vlastik.plaminek
          Neužiju, tahle hra mě vůbec ničím neláká.
    • Kozy
      Tak zrovna tyhle hlášky a pak odlišný zbraně pro obě strany mi přišly jako jediný pozitiva Hardlajnu.
      • Sr_Lobo
        Hele proc ne, proti gustu zadny dispitat. Me to proste nesedlo a dost me to zklamalo, ale samozrejme furt je to jeste beta, muzou se nejak echt vytahnout a i me se to treba zalibi jeste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit