Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Damarus
    Propadák to určitě není. Ale je škoda kam EA nahnala DICE. A je škoda že má ta hra v názvu Battlefield.
  • Jack1947
    Nojo, vždyt v reálu se nedá v BFH ostatně jako v každé podobné hře přežít... možná tak přežívat. *1*
  • ps4 akta9
  • Jaký direct x? To U PS4 neznám,užívejte si svoje starosti s pc.
    Jinak hra super, aspoň je to zas něco jiného.
    Škoda, že ta beta není aspoň na 14 dní.
  • Jack1947
    Tak nic...
  • Jack1947
    No, sice můj první dojwem byl takový že chaos ale to bylo hlavně proto že jsem hrál chaotativně prostě je nesmysl všude běhat a hnát se za zabitími oni přijdou sami. Nakonec jsem si oblíbil mod Hotwire zvláště proto že je to nejrychlejší exp taky nejzábavnější a všichni se snaží většinou spolupracovat. Já se snažím pomáhat a docela mne pobavilo že 10killů jsem dal vozidlem *15* safra už mně to začíná bavit kam se hrabe cod... atp je to sranda v Hotwire sice stále dokola ale zábavné.

    Líbí se mi nákup zbraní co vám i zůstává... akorát se mi to začlo kousat a stalo se to nehratelné. Hotwire fakt nemá chybu oproti normálnímu BF které pro mne není je to hle příjemná změna. Není problém vyhrát když se zabírá v autě a pomahá vám parták. Dokonce hodně hráčů na vás počká když zabere auto. Conquest se mi nelíbí ale Hotwire je super. Cena se mi teda moc nelíbí nejlveněji za 1000,. co jsem koukal.
    Na relax je to myslím supr hra.

    Prostě hra od hry, ještě že nejsou důležité narozdíl od Heist počet zabití, prostě jiný typ hry no. Nechápu proč např někdy hráči neobsazují auta a docela tím kazí hru. Přeci jenom to je týmová hra onehdy zase nepřátelský tým má nevýhodu přišel jsem na to že to je lepší v co nejvíce hráčích když jich je málo je to nuda. Když jich je hodně... atp pak taky campování s grnátometem. Tak nic co by kazilo hru a ty levely mají logicky velké hráli to každý den lol 83lvl. Tam je snad 100levelů ne takto už pak ani nemusí kupovat když to dohráli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit