Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Damarus
    Propadák to určitě není. Ale je škoda kam EA nahnala DICE. A je škoda že má ta hra v názvu Battlefield.
  • To je řádná masáž *1*
  • Koukam PR masirka opet frci ... to uz je minimalne 5tej blabol o tyhle kravine za posledni tejden.
  • Dlouho jsem nikam napsal, ale tohle musim. Pred pul rokem jsem zkousel betu, nedavno opet. Takhle pitomoui strilecku ve vsech ohledech jsem dlouho nehral. NEstojií za stovku natoz za litr. Mam vsechny dily BF a 4ka uz je opravdu o nicem, Zapnu ji jednou za mesic, zazivnejsi jsou hry na mobilu! Zahledl jsem nazory, ze jste uplaceni EA a me nezbyva nez si myslet to same. Kdybyste odbodrne a nezaujate psali o tomhle paskvilu, nemel by tolik pozornosti. Nehlede na to ze heist si maximalne uziju v Payday 2 ktery me stal v akci 135,- a svoji cenu rozhodne ma. Diky za pozornost a mila redakce, polepsete se. Diky.
  • Jack1947
    Tak nic...
  • ps4 akta9
  • skoda ze sa battlefield nedal smerom planetside2
  • Hra ktera temer nikoho nezajima. Kolik tu bude mit clanku? Nebo bude uroven webu na roven Blesku?
  • Krescz
    IGN = 10/10, games 9/10 so much true illuminati doritos mountaindew, god bless murica *5*
  • Sr_Lobo
    Zkousel sem betu nekolik hodin a uprimne nevim na koho je tenhle BF port zamerenej *12* Mozna na soucansou POP "madafaka" mladez protoze hratelne to je oklestena 4ka. Od bety me echt vyhnaly gangsterske hlasky typu "Here is your medkit madafaka!" nebo "I spoted a madafaka at 1 o clock" a dokopla to pecka "I need a madafakin ammo" co k tomu dodat *7*
    • vlastik.plaminek
      https://www.youtube.com/watch?v=DT2X5b0tyDI
      • Sr_Lobo
        Tak tohohle si tam uzijes az az *3*
        • vlastik.plaminek
          Neužiju, tahle hra mě vůbec ničím neláká.
    • Kozy
      Tak zrovna tyhle hlášky a pak odlišný zbraně pro obě strany mi přišly jako jediný pozitiva Hardlajnu.
      • Sr_Lobo
        Hele proc ne, proti gustu zadny dispitat. Me to proste nesedlo a dost me to zklamalo, ale samozrejme furt je to jeste beta, muzou se nejak echt vytahnout a i me se to treba zalibi jeste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit