Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs

    Mass Effecty jsem záměrně minul. Když kdysi dávno vyšla jednička pamatuju jak mi to vůbec nesedlo, jednak nudnou akční/soubojovou částí a pak k uzoufání neslaná nemastná šedivá grafika, brrr. 

    Ale asi tomu dám podruhý šanci.

    Legendary Edition sice pořád vypadá nehezky, ale jelikož se teď po bůhvíkolika letech rozhodli autoři konečně opustit svou starou chmativou taktiku "DLC jen samostatně a draze" tak to bude alespoň kompletní a odladěný.

    BTW, dají se všechny díly dohrát i bez těch pitomých románků? V souvisloti s ME se o nich píše často až mám občas dojem, že je to víc simulátor randění s obludama než RPG.

    • MartinStary

      To celé je jen příprava půdy a průzkum pro možnosti ME 4 a jejího vývoje. Když dopadne finančně bídně tak ME 4 bude opravdu bídnou hrou, nejspíš jí i zruší.

    • rudysakal

      Je třeba si dát pozor na Liaru. Její zájem o Shaperda hraničí s posedlostí, při hraní jsem měl pocit, že mě snad znásilní. Je dost neodbytná. Neměl jsem jí rád o nic víc než Jack. U mě to vyhrála tulačka Tali. Přátelská, nevtíravá se, smyslem pro humor a zajímavá (možnost randit je až ve 2. dílů tedy dost času se poznat 😉)

    • Taky bych byl radsi, kdyby to bylo neco jako Doom Eternal, kde se Whisplash zasype sticky bombami a pak glorykilllne na tri dily a Mancubus (pan president) je nakrmen vlastnim srdcem a exploduje. Radsi nemyslet, co by s nimi planovali delat zde.

      Chybi jim tam Ordo Xenos.

    • Derp_1337

      Nikdo tě do randění nenutí. Prostě při konverzacích nezvolíš volbu textu se srdíčkem. I bez randění zažiješ plnohodotný zážitek.


      Většina lidí to brala tak, že to tam je a tak to randění prozkoumala. Ono se totiž u některých postav tak trochu počítá s tím románkem. Třeba když randíš s Jack (netypické ženské jméno), tak její postava působí jako taková ta klasická "trochu šílená přítelkyně", což je do určité míry "zábavné". Ale když s ni nerandíš, tak je jenom prostě "šílená" a to může začít být v určitý moment spíš "otravné".

      Lidi, co randili s Jack, ji považovali za jednu z nejlepších postav... lidi, co s ní nerandili, ji považovali za jednu z nejhorších postav. Ale to je spíš jen tak okrajové, velký dopad na tvůj herní zážitek to nebude mít.

  • S věkem přichází pesimismus. Já sem přesvědčen, že zítra, max. pozítří si někde všude přečtu/uvidím, že přidaná hodnota remasteru je tak 5 a ne 60 Éček (což mi už teď přijde moc) a budu jenom nasranej... 

    Každopádně pokud to dopadne tak by byl konečně čas hrát za pořádnýho hnusáka...

    • tuco

      Za 15 je na mesic EA Play Pro.

    • Derp_1337

      Taky si myslím, že ten Remaster nestojí za to. Obzvlášť když ME2 a ME3 je perfektně hratelné i dnes. Akurát na ME1 je poznat už starší grafika.


      Prostě jenom klasický cashgrab. EA chce vytřískat prachy z fanoušků a zjistit, jestli je přešel vztek po trapném konci ME3 a velkém zklamání ME:Andromeda.

  • Ja se obavam ze to budu hrat tak jak vzdycky. Paragon co obcas nekomu rozlapne hlavu😀

    • Anon-ym

      Ještě jsem nehrál Sheparda, co by v Thane recruitment misi nevysklil toho mercenary. Don't talk sh*t to Shepard with your back to fragile glass...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit