Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    "Pro testování jsem měl k dispozici nejdříve Hue Play Gradient Light
    Tube, tedy světelnou trubici se třemi světelnými zónami. Toto zařízení
    je primárně určeno jako doplněk k LED páskům, které pokrývají boky a
    vrchní stěnu obrazovky, a má být umístěno na spodní straně televize nebo
    monitoru, aby „uzavíralo okruh“ "

    Tohle považuji za obrovský zápor. Pokud obrazovka nemá integrované osvětlení na spodní straně monitoru a člověk to musí nahrazovat nějakou externí trubicí, tak to je dost rušivej prvek.

    Jinak super článek.

  • Mam telku s Ambilight, neni to spatne, ale vetsinu casu to clovek stejne nevnima a kdyz jsem u nekoho kdo to nema, tak mi to nijak nechybi.

    U monitoru bych to ale nechtel.

  • uher

    Tady takovej barevnej cirkus bych fakt nesnesl. 

    • Derp_1337

      Ono to je barevnej cirkus jenom na těch marketingových obrázcích. Novináři a markeťáci úmyslně používají ty obrázky, kde to září různými barvami, protože to vypadá "zajímavě". 

      Ale ze zkušeností s TV mužu říct, že v reálu to většinou svítí neutrální světlou barvou (spíš taková bílá) a popř. je tam tma (jakože černá). Barevný bordel, kdy to září různými barvami, se vyskytuje minimálně.

  • ripper

    Na to, že jsem zarytý hater hardwaru s RGB, tak ten článek byl fakt zajímavej, díky za něj. A ta ukázka s Dead Space teda fakt špica, to musím uznat.

  • AXE_CZ

    Mám podobnou sestavu monitor+ projektor. A v některých scénách to vypadá úchvatně.  Můžu jen doporučit. Překvapilo mě jak dynamicky to reaguje a přitom PC nevytěžuje. Pochopil jsem špatně že potřebuji i sync box a koupil to komplet. Nicméně s PS5 jsem problém se zvukem nezaznamenal a běhá to fajn. V PC je výhoda že se dá pro různé aplikace nastavit zvláštní schéma které se aplikuje, když se spustí. Za mě paráda a to jsem přitom boomer jak vyšitý. :) a pc mám jinak zadeklované a všechny diody začerněné. Jako podkres hlavně pro filmy je to užasný další rozměr, který jsem popravdě nečekal. Děkuji Pavlovi že mě na HUE nalákal, už před časem když ho popisoval v Gamesoffu. Díky

  • Já se teda všechny světla a diody snažím při hraní eliminovat, RGB nesnesu, PC case mám černej a neprůhlednej...

    ..ale u toho Dead Space to vypadá cool. Ne tolik abych si to chtěl pořídit, ale je to zajímavý.

  • mr.clayman

    Jak pravil klasik, "I'm too old for this sh!t." 😀 Jsem ale zvědav na dojmy z používávní toho UW monitoru. V práci jsem na chvíli zkusil tu 38" a trochu se mi dostala pod kůži. 😉

  • Slušná Matějska😀. Ale každýmu co jeho jest...

  • ty barvy jsou jak De Wallen v Amsterdamu

  • Co barva zdi? Máš bílou? Na fotkách vidím jakoby štuky, neruší tě to?

    • Pavel Makal

      Zeď je bílá a štuky to nejsou, to je holt omítka ve starým činžáku :)) Ale neruší mě to vůbec

      • OK, super. 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit