Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už konečně pochopte, že z potencionálních zákazníků jsou ti hardcore v hrozné menšině. Žijeme v době tržní ekonomiky, ne líbání prdelí fanouškům. Stejně jste si ty poslední dvě BFka koupili a furt je hrajete *1*
    • mam BF3 aj BF4 a proti BF2 mali zivotnost asi 1/20. od BF3 je to call of duty arkada bez realnych otvorenych map. ak sa nespamataju EA znici aj BF seriu
      • V BF3 nejsou otevrene mapy? :D
        • zahraj si BF2, zahraj si H+S, Planetside2, zahraj si Tribes, ARMU, to su otvorene mapy, nie okruhle tunely, kde sa stihacka nonstop musi tocit dokola lebo sa nezmesti do mapy. Inak povedane na to aby si presiel z jednej strany mapy na druhu v BF2 potrebujes (vymyslim si) 2000 krokov, v BF3 je to 500 krokov. A to hovorim naozaj o otvorenych mapach nie, o rush tuneloch. Frostbite engine je postaveny na infantry suboje, na graficke detaily ale rozhodne jeho domenou nie su otvorene mapy alebo boje techniky. Par map sa im podarilo ako Caspian Border, no i toto je oproti inym hram len vysek z poriadnej velkej mapy.
    • Každej, kdo rozdává moudra a napíše potencionální, by měl bejt na místě zastřelenej...
  • Ked som svojho casu roku pana mal konecne pristup k internetom, tak som sa rohodoval co budem hrat online, skusal som Quake, UT, CS, ale ked som vyskusal Battlefield, tak som vedel ze to je pre mna to prave. A ked som objavil Desert Combat mod, jaaaj toho som nahral hodiny a hodiny. Vietnam som nehral, 2 fajn, 2142 som tiez nehral, BC2 bolo tiez fajn, 3 bola zo zaciatku fajn, ale ta DLC mania ma znechutila. No a 4 boli jednoznacne najhorsie vyhodene peniaze, pomale nacitanie, padanie, otrasna hit detection, pol roka nehratelne. Aj ked mam s Battlefieldom najkrajsie spomienky z online hrania, tie uz ale nikto nikdy nedokaze prekonat (pretoze za tie roky som sa aj ja uz zmenil), tak Buttlefield u mna uz skoncil. Takze diky DICE za usetrene peniaze do buducna. No a sice kopec ludi vini EA, ale stvorka jasne ukazala neschopnost DICE. Nech si neberu take velke susto, ked to nestihaju spracovat.
    • Chlape mód Desert Combat pro BF1942 považuju za neskutečně parádní dílo, u kterého jsem trávil nespočet hodin. Svým způsobem jsem si ho užil asi více, než samotný BF 2, protože mi přišlo, že v tom módu bylo mnohem více pojízdné a letecké techniky. Pamatuju, že hlavně s vrtulníkama byla neskutečná zábava.
    • DICE uz davno nemoze za to ake hry robi. Robi ich na objednavku pre EA.
      • Výmluva.. anebo se stali z DICE jen nájemné d*vky? Každopádně nedělají dobré hry.
      • Takze EA si objednava u DICE zabugovanu hru? To bude asi nejaky novy a prevratny model podnikania.
  • DeDy
    Pravidelně jednou ročně děláme víkendovou LANku, kde BF1942 stále hrajeme! Ta hra je LEGENDA. Vylepšili jsme si to o Bitvu o Evropu: http://bf1942.euweb.cz/bitva/
    • Stále hrajete??? a odkud jsi?? Rad bych zavítal na tu vasi lanku,pravidelne jsme to hrali taky,bohuzel ale jak jde cas,tak nikdo si temer na tu hru nepamatuje.Co probdelych noci a skvelych dnu jsem si s 42 uzil

      Dej vedet jestli stale hrajete: FB Rudolf Ursacher
    • a podobne, mesiac dozadu som robil Retro Lan a samozrejme nemohol chybat BF 1942 :)
  • Evoluce nastala s prichodem Vietnamu a pak s Bf2
  • ja hral jen bad company 2 a ta hra byla ze strategickeho a taktickeho hlediska naprosta šílenost. Vubec nenabízela zažitek jako z valky, dokonce ani jako z painballu :) Proto to taky nikdo rozumný ani hrát nemohl.
    • Nesmysl. Vždycky je to na hráčích, se kterými hraješ. Když jsi měl po ruce sehraný tým, rozhození protihráči kolikrát neměli šanci. A myslím, že nikdo tady nedokáže posoudit, jestli to nabízí zážitek jako z války...
  • Battlefield Heroes jsem tehdy hrál a rád - pak zavřeli kohoutky a z f2p je p2w
    Bad Company 2 jsem koupil na Steamu a multiplayer pravidelně padá do modrý obrazovky smrti
    Battlefield 3 se dá hrát už jen z originu a přes browser, aspoň byl zdarma
    Prostě http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2014/07/the-sad-truth-about-ea.jpg
    • Možná na čase zkusit ty lepší díly serie
  • ZvacA
    Ŕíká se, že Battlefield si ty svý pravý kořeny drží vším do 2142. Proti tomu žádná a i když lze nepochybně tleskat tomu, co přinesly 2142, Vietnam nebo druhý díl, který určitě hlavně díky takovým prácičkám jako Project reality do dneška patří mezi špicu, tak 1942 (paralelně a podobně s Forgotten hope) je podle mýho v rámci tohodle považovanýho zenitu značky stále nepřekonanou záležitostí. Nejen rozsahem map a cítěnou volností, variabilitou nabízených možností se vyblbnout ve všem zcela v rukách samotných hráčů, ale hlavně neuvěřitelnou zábavou a atmosférou,zážiky a vynikajícmi momenty. Pravda, je to sice střízlivě na jednu stranu arkáda jak prase a ve své ryzosti v některých tématicko-historicko-akurátních směrech taková druhá světová pro blbce, někdy to taky umí frustrovat a dnes už archaicky vypadající vizuál s enginem umožňují hráčům takový hratelnostní kousky a obchcávky, za který nejednomu stoupně tlak, a taky ne vždy je to pořád dokonalý, ale když ve stejnou chvíli může člověk s dalšími několika desítkami hráčů zažít čumění ve vyloďovacích člunech, kdy vám nad hlavou z vašich obrovských bitevních lodí, prolítávají těžké projektily k soupěřem obsazenému ostrovu, zatímco nad hlavou blbnou nepřátelská a týmová letadla a o kus dál se do vln noří vaše letadlovka zasažená soupeřovými ponorkami, aby se na další mapě střetlo 60 hráčů a letadel bitvě nad Británií a zakončilo se to virtuálním masakrem v troskách berlína, kde si nikdo nic nedaruje, pak to vem čert. Asi nebude nadarmo, že se i po více jak deseti letech dokáží některý ještě běžící severy u 1942 zaplnit doplna.
  • Mně totálně vytočila 3. Jedna klient Origin, a jednak ovládání přes browser. Dneska už pomalu nekoupíte hru aby se vam něco nenacpalo do PC( Origin, Uplay, Steam apod.) No chápu dnešním mainstreamovým tupoňům to nevadí že si v jejich compu někdo dělá co chce.
    • nechápu že v dešní se najde ještě někdo komu vadí steam..
    • Ten, kdo dokáže softwarově zajistit, aby všechny tyhle aplikace vydavatelů fungovaly pod jedinou aplikací a neobtěžovaly tak uživatele, bude hrozně bohatý člověk. Protože koho baví si instalovat a pak spouštět Steam, Uplay, Origin? Koho baví mít několik různých účtů, hesel a k tomu všude zadanou svou kreditku (vím, pay pal, ale stejně)?

      Já si vybral Steam. Jiné už do PC nesmí. Nekupuju hry, co vyžadují něco jiného než Steam (s výjimkou Originu u BF3, čehož jsem litoval, protože Origin byl fakt hroznej).
      • Tomu se bohuzel neubranis, protoze ti kr…teni to tam pridaj klidne az potom, co si to koupis/instalujes. Priklad - trebas rift. Melo to nejakej svuj launcher a !!!fungovalo to!!!, pri patchi stacilo sosnout par MB a moh si hrat, zbytek se dotahoval podle potreby. Ted tam mas doj…banej glyph a nefunguje to. Sice se to tvari, ze muse hru spustit, ale to je ti howno platny, protoze hra nedostane moznost si naloadovat potrebny data, takze se do hry nedostanes.

        To by porad byl jen detail, kdyby fungovala hra, kterou doj…bali tak, ze to na HW za 50k dava 2FPS - zcela bez ohledu na nastaveni. Je fajn se divat na zatez GPU 5%, zatez CPU30% ...nicnedelajici ssd a mit 10FPS pri staticky scene.

        A mimochodem, steam je taky pekna sra…cka ... 1/2GB ram to sezere, pomaly je to jak svina, ...
      • RodneY55
        ja bych taky nejradsi pouzival jen jedno, ale koupil jsem si na steamu Assassin's Creed a to mi pri stazeni nainstaluje Uplay. A kdyz pak spoustim AC pres steam, tak ten spusti Uplay, ktery spusti AC... zhovadilost *10*
        • Souhlasím. Stupidita na entou. A když se pak člověk podívá do správce úloh. Steam 60 MB, Origin 150 uPlay 300. WTF? Na první pohled by to člověk tipoval naopak kord u Steamu s tolika vychytavkama. Ještě že alespoň to Valve nekasle na optimalizaci
          • U toho steamu si asi zapomel pripsat nulu ... tuhle sem celkem nahodou zahlid, jak si papa 500MB ... nice. Hned po spusteni si chroupne 150, jak prave koukam.
  • bad company 2 byl skvělej zážitek a jedna z nej multiplayer her co jsem hrál, hned vedle unreal04, halo3 a hl 1
    • Naprosto souhlasím. Bad Company 2 byl sice tak trochu odbočka od původních Battlefieldů, ale byl skvěle provedený, podle mého nejlépe vybalancovaný. Méně techniky mi osobně nevadilo a zničitelné objekty dodaly parádní nový směr a náboj. Jsem rád, že se ještě i dnes hraje, ikdyž už jen málo :-( DLC a PREMIUM u dalších Battlů mě vyloženě štve. Zajímavé, že v jedné velké aktualizaci právě v Bad Company 2 autoři zdarma přidali tuším 2 nebo 3 nové mapy! Teď? za každou hloupost navíc zaplať. Smutné, když vemu v potaz, že plná hra stojí po vydání cca 1200kč a abyste si ji mohli užít naplno, musíte cpát další cca 1000kč. Kam ten trend směřuje?
      • jo mě taky BC 2 vyhovoval tím že techniky bylo mín a celkově to bylo víc zhuštěné, dobře vybalancované a mapy prostě skvely.
        • Přesně tak, nebyla tam ani jediná mapa, která by se mi vloženě nelíbila.
  • Tak si to můžeme shrnout:

    Battlefield 2:
    Krásná hudba; Osobitý herní styl, který nikdo nemohl zaměnit za CoD; Řada velmi povedených modifikací; Víceméně jednotná komunita.

    Battlefield 3...:
    Místo hudby hrozné praskání; Herní styl šel na ruku CoDkařům; Žádné modifikace; Roztříštěná komunita (viz premium a množství DLCéček).

    Je to velká škoda, že zabili celou sérii kvůli zisku.
    • To druhý je spíš popis Battlefield 4.
      • ty tečky za Battlefield 3 znamenaly všechny hry od BF3 dál, tj. včetně BF4. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit