Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak sel cas? z kopce...
    • presna odpoved :-)
  • Tak si to můžeme shrnout:

    Battlefield 2:
    Krásná hudba; Osobitý herní styl, který nikdo nemohl zaměnit za CoD; Řada velmi povedených modifikací; Víceméně jednotná komunita.

    Battlefield 3...:
    Místo hudby hrozné praskání; Herní styl šel na ruku CoDkařům; Žádné modifikace; Roztříštěná komunita (viz premium a množství DLCéček).

    Je to velká škoda, že zabili celou sérii kvůli zisku.
    • To druhý je spíš popis Battlefield 4.
      • ty tečky za Battlefield 3 znamenaly všechny hry od BF3 dál, tj. včetně BF4. *4*
  • 1942 byl stejně z nich nej *14*
    • Inquisitor
      Přesně tak, poslední Battlefield.
      • palver
        První a poslední Battlefield, který jsem hrál *5*
    • Já upřednostňuji Bad Company 2 - za mne poslední online střílečka, kterou jsem hrál, asi už se k žánru nevrátím.
      • Jack1947
        2 Taky nebylo zpočátku špatný i když u téhle série začalo už s tou DLC politikou pozvolna... což jak se poté ukázalo bylo pomalu fatální.
  • ZvacA
    Ŕíká se, že Battlefield si ty svý pravý kořeny drží vším do 2142. Proti tomu žádná a i když lze nepochybně tleskat tomu, co přinesly 2142, Vietnam nebo druhý díl, který určitě hlavně díky takovým prácičkám jako Project reality do dneška patří mezi špicu, tak 1942 (paralelně a podobně s Forgotten hope) je podle mýho v rámci tohodle považovanýho zenitu značky stále nepřekonanou záležitostí. Nejen rozsahem map a cítěnou volností, variabilitou nabízených možností se vyblbnout ve všem zcela v rukách samotných hráčů, ale hlavně neuvěřitelnou zábavou a atmosférou,zážiky a vynikajícmi momenty. Pravda, je to sice střízlivě na jednu stranu arkáda jak prase a ve své ryzosti v některých tématicko-historicko-akurátních směrech taková druhá světová pro blbce, někdy to taky umí frustrovat a dnes už archaicky vypadající vizuál s enginem umožňují hráčům takový hratelnostní kousky a obchcávky, za který nejednomu stoupně tlak, a taky ne vždy je to pořád dokonalý, ale když ve stejnou chvíli může člověk s dalšími několika desítkami hráčů zažít čumění ve vyloďovacích člunech, kdy vám nad hlavou z vašich obrovských bitevních lodí, prolítávají těžké projektily k soupěřem obsazenému ostrovu, zatímco nad hlavou blbnou nepřátelská a týmová letadla a o kus dál se do vln noří vaše letadlovka zasažená soupeřovými ponorkami, aby se na další mapě střetlo 60 hráčů a letadel bitvě nad Británií a zakončilo se to virtuálním masakrem v troskách berlína, kde si nikdo nic nedaruje, pak to vem čert. Asi nebude nadarmo, že se i po více jak deseti letech dokáží některý ještě běžící severy u 1942 zaplnit doplna.
  • Sr_Lobo
    Soundtrack k Vietnamu, naprostá paráda *5*
    Peter Griffin doporučuje https://www.youtube.com/watch?v=2WNrx2jq184 *1*
    • Dodnes hraju a poslouchám...
  • bad company 2 byl skvělej zážitek a jedna z nej multiplayer her co jsem hrál, hned vedle unreal04, halo3 a hl 1
    • Naprosto souhlasím. Bad Company 2 byl sice tak trochu odbočka od původních Battlefieldů, ale byl skvěle provedený, podle mého nejlépe vybalancovaný. Méně techniky mi osobně nevadilo a zničitelné objekty dodaly parádní nový směr a náboj. Jsem rád, že se ještě i dnes hraje, ikdyž už jen málo :-( DLC a PREMIUM u dalších Battlů mě vyloženě štve. Zajímavé, že v jedné velké aktualizaci právě v Bad Company 2 autoři zdarma přidali tuším 2 nebo 3 nové mapy! Teď? za každou hloupost navíc zaplať. Smutné, když vemu v potaz, že plná hra stojí po vydání cca 1200kč a abyste si ji mohli užít naplno, musíte cpát další cca 1000kč. Kam ten trend směřuje?
      • jo mě taky BC 2 vyhovoval tím že techniky bylo mín a celkově to bylo víc zhuštěné, dobře vybalancované a mapy prostě skvely.
        • Přesně tak, nebyla tam ani jediná mapa, která by se mi vloženě nelíbila.
  • Mám jasně nejvíc nahráno v BF2, pak v těsném závěsu BFBC2 i BF2142. Tohle jsou taky jediný BF, co mám komplet se všema DLC. U jejich DLC jsem ale na rozdíl od DLC u BF3+ ani vteřinu neváhal s jejich koupením. Ty peníze jsem jim prostě dát chtěl, protože jsem u těch her zažil tuny zábavy.
    Jenže tohle se u BF3 již nedostavilo a jsem docela dost přesvědčený, že je to kuli absenci commandera, který by do toho 64 hlavýho chaosu vnesl trochu řádu. Lidi tam už jenom pobíhaj jako debilové a sólujou jeden za druhym.
  • Muzu se zeptat co je tak straneho na tom battlelogu ze je lepsi o nem pomlcet?
  • DeDy
    Pravidelně jednou ročně děláme víkendovou LANku, kde BF1942 stále hrajeme! Ta hra je LEGENDA. Vylepšili jsme si to o Bitvu o Evropu: http://bf1942.euweb.cz/bitva/
    • Stále hrajete??? a odkud jsi?? Rad bych zavítal na tu vasi lanku,pravidelne jsme to hrali taky,bohuzel ale jak jde cas,tak nikdo si temer na tu hru nepamatuje.Co probdelych noci a skvelych dnu jsem si s 42 uzil

      Dej vedet jestli stale hrajete: FB Rudolf Ursacher
    • a podobne, mesiac dozadu som robil Retro Lan a samozrejme nemohol chybat BF 1942 :)
  • Ked som svojho casu roku pana mal konecne pristup k internetom, tak som sa rohodoval co budem hrat online, skusal som Quake, UT, CS, ale ked som vyskusal Battlefield, tak som vedel ze to je pre mna to prave. A ked som objavil Desert Combat mod, jaaaj toho som nahral hodiny a hodiny. Vietnam som nehral, 2 fajn, 2142 som tiez nehral, BC2 bolo tiez fajn, 3 bola zo zaciatku fajn, ale ta DLC mania ma znechutila. No a 4 boli jednoznacne najhorsie vyhodene peniaze, pomale nacitanie, padanie, otrasna hit detection, pol roka nehratelne. Aj ked mam s Battlefieldom najkrajsie spomienky z online hrania, tie uz ale nikto nikdy nedokaze prekonat (pretoze za tie roky som sa aj ja uz zmenil), tak Buttlefield u mna uz skoncil. Takze diky DICE za usetrene peniaze do buducna. No a sice kopec ludi vini EA, ale stvorka jasne ukazala neschopnost DICE. Nech si neberu take velke susto, ked to nestihaju spracovat.
    • Chlape mód Desert Combat pro BF1942 považuju za neskutečně parádní dílo, u kterého jsem trávil nespočet hodin. Svým způsobem jsem si ho užil asi více, než samotný BF 2, protože mi přišlo, že v tom módu bylo mnohem více pojízdné a letecké techniky. Pamatuju, že hlavně s vrtulníkama byla neskutečná zábava.
    • DICE uz davno nemoze za to ake hry robi. Robi ich na objednavku pre EA.
      • Výmluva.. anebo se stali z DICE jen nájemné d*vky? Každopádně nedělají dobré hry.
      • Takze EA si objednava u DICE zabugovanu hru? To bude asi nejaky novy a prevratny model podnikania.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit