Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • btw. taky bych potřeboval nějaký "kickstarter money", stačilo by cca 5000$ :]
  • Přece už zdražit nemůžou, když už si to lidi za těch 99 dolarů v podstatě koupili ne??
  • DosBox je :) ale na náročnější hry to nestačí ... třeba BLOOD 2 mi na HTC EVO 3D nejel moc dobře ... spíš vubec
  • No jo, tys byl vždycky sprostej dlaždič.
  • Jazz
    Lol, prej AC lepší na gejpedu.
    Jak pro koho borčíku a nevim, jaký popisky tlačítek.
    Když je někdo pyčus a nezná naprosto defaultní rozložení klávesnice a myši jak v ostatních hrách, tak je to pak špatný.
  • Ha, už se nemůžu dočkat až se budu všem těm inteligentům smát.
    Asi tak, jako člověk v tomhle videu http://www.youtube.com/watch?v=BIQXSgxqCZc
  • Ale copak Minecraftíčku? Něco z mého textu jsi neusnesl? To PC hráči jako ty dělají často... holt, některá fakta bolí.
  • DangerousDave
    áno, náležite ich oceňujem tým, že sa im zatiaľ úspešne vyhýbam :)
  • ach jaj. handroid je minimalne z hladiska vyvoja ciry masochizmus. najma ak ho zrovnam s konkurencnymi 'uzavretymi' platformami (ios, win7/8). toto sa nakoniec zakonite odraza na user experience, pouzitelnosti a kvalite aplikacii na danej platforme (o responzivnosti sa nebudem zmienovat). slepe obhajovanie otvoreneho konceptu androidu je rovnako kratkozrake, ako bezhlave adorovanie walled garden pristupu apple. co rozhoduje, je user experience: a pre mna osobne je pouzivanie ios based zariadeni stale o triedu prijemnejsi zazitok ako u lubovolneho android-based produktu, ktory som mal v rukach (a ze ich zopar bolo). fakt, ze si mozem prostredie modifikovat na svoj obraz, je pre mna vedlajsi: ja potrebujem dane zariadenie pouzivat, nie lestit kazdy jeho aspekt, kym sa pouzitelnym stane.
  • jdi za dvere a vlep si facku
  • A to si ještě představ, že nejlépe vypadající hry na Android jsou hlavně cover based TPS.

    A takový fanda cover mechanik ve hrách jako ty to jistě musí ocenit.
  • Pominu-li hardwarovou stránku kde má PC na vrch a zlomek her u kterých je na ovládání výrazně lepší myš než gamepad (mulťákový střílečky) je konzole skoro na všechno lepší. Pohodlí gauče a velké TV je něco co PC prostě nemůže nabídnout (nelži že máš PC připojené k TV vím, že nemáš), ruce v klíně namísto hrbení se někde v temném koutě bytu, výrazně nižší cena konzole (poznáš až si začneš sám vydělávat), hry který si na PC nikdy nezahraješ (a nemusí se jednat o blbosti plný quick-time eventů) + podle mě je gamepad daleko lepší na hraní než kterákoliv myš co jsem měl (ale tohle beru jako subjektivní pocit a nebudu ho nikomu vnucovat). Ještě si dovolím ocitovat tvého oblíbence Dana Vávru " Konzolové hry jsou prý jednodušší a blbější než hry na PC. Jsou více koridorové, mají jednodušší ovládání, víc vodí hráče za ručičku. To je pravda, ovšem pouze v případě, že slovo „konzolové“ nahradíte slovem „dnešní úspěšné“ hry. Důvody, proč jsou konzolové hry jednodušší a přímočařejší, totiž nespočívají v drtivé většině případů v tom, že by konzole nezvládly složité hry. Ostatně, důkazem toho je spousta her, které jednoduché koridorovky nejsou (Fallout, Oblivion, Assassin's Creed, Red Dead Redemption, GTA...)"
  • Jo toho jem si vsiml, az jsem to odeslal. Mobilni verze ma formularovy okno kam se vlezou 4 radky a tak 30 znaku na sirku.

    Ne vsichni jsme nadani na vsechno. Ja zase trpim kdyz spousta lidi neni schopna vypocitat jednoduchej priklad jako treba
    1+2+0x3+6=? spravne.
  • Ty jsi tak roztomilej s tím tvým "otevřeným konceptem". V každé diskuzi s tím prudíš pořád znovu - myslím, že už to všichni pochopili, tak s tím přestaň otravovat.
  • tim minecraftem jsi to narovnal ty erteplo
  • Ty jsi co? Nějaký zanedbaný buzíček? Get a life ffs!
  • DangerousDave
    veru :) hlavne keď sa človek pozrie aké hry chcú na nej ľudia (väčšinou konzolisti) hrať *1* ja vnímam OUYA ako buď geniálny produkt ktorého genialitu zatial ale nikdo neobjavil :) alebo prepadák na ktorý si za rok-dva už nikdo nespomenie.
  • poridil jsem si novej telefon.. zacal zvladat konecne nejaky ty hry na androida... tak jsem je zacal instalovat... takove firma GLU ma na prvni pohled hezke hry... jsou vetsinou FreeTůPlej tak jsem jich nekolik rozehral... po hodince-dvou najednou dochazi dech a jste opravdu hodne presvedceni, ze si musite koupit nejakou tu ingame vec aby jste mohli obstat v dalsim hrani...

    ...chtel jsem tim rici, ze jestli takhle ma vypadat budoucnost konzoli... a lidi to dle vysledku na kikstaru chteji... tak potes koste... ale co ja budu hrat??? ....jdu hledat dosbox pro android...
  • Díky za výborný článek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit