Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale už se vcelku lepšíte, holomci, aspoň si to po sobě většina přečte a editne... :) jen ty čárky, ty kdybych měl opravovat, to bych vážně nedělal už nic jinýho...
  • Trol.diskuzni
    Je to náročný džob, chápu... Budu se snažit psát co nejspisovněji, abych ti to trochu ulehčil. *4*
  • mirekdusinojc
    Ve světě, kdy velké konzole pomalu umírají a vše se řítí do cloudu a streamovacích služeb je projekt Ouya, i bez naivního myšlení jejích tvůrců, odsouzen k zániku. Pokud vím, tak většina mobilů běžících na androidu, které dokáží utáhnou pěkně vypadající hru, má i HDMi výstup a není nic jednoduššího, než si pořídit jeden z gamepadů, které se už teď mohou s androidem spojit. Exkluzivita a lunch tituly, to nejsou jen tak prázdné fráze. To jsou mnohdy zásadní věci, které konzoli prodají. A nikdo nebude chtít vyvíjet kvalitní lunchovní titul za desítky milionů pro nějakou vysněnou konzoli, která sice získala spoustu fans na kickstarteru, ale pravděpodobně je to i její strop. Takže konzole pokud vyjde, tak vyjde s pár hrami od Gameloftu či Madfinger games, které už však existovaly na mobilní platformě před tím a jedinou výhodou bude ono pohodlí při hraní. Na druhou stranu hry třeba právě od Madfinger games jsou designované speciálně pro mobilní platformy a specifickou formu hraní na mobilních zařízeních a i když po stránce technické vypadají úchvatně, ve své podstatě jsou velice primitivní a já bych si kvůli nim ke konzoli nesedal. Tím nechci nijak urazit tvůrce, to je prostě fakt gamedesignu. Člověk, co chce hrát něco na mobilu / tabletu má nižší požadavky na komplexnost než člověk, co si sedne ke konzoli / PC a chce si něco zahrát.
  • nezávislé probůh
  • sis koupil
  • začly
  • Doufam, ze ta a anketa o hrach byla jen pro zjisteni zastoupeni tech, co na tomu budou chtip opravdu nezavysle hry.
  • ZvacA
    Hraní na konzoli nemůže PC v jistých faktorech pravda překonat, ale je to stále hraní. Není třeba si kvůli tomu vzájemně nakydávat hnůj na hlavy.
  • Lurok
    Jo me taky, ale moc bych tomu neveril. Krome nazvu, kterej je jeste pekne debilni nemaj nic.
  • Co se tyka her tak zase na android uz jich jsou mraky a u tech co pouzivaji virtualni ovladace nebude portace slozita. Pokud navic nebudou blokovat google play tak maji zadarmo pristup ke spouste softwaru.
    Obchod se urcite v nejake pocatecni verzi zbastlit za pul roku da. Hlavne kdyz se do toho zbytecne nemontuje neschopnej management.

    Podle me co je ted nejdulezitejsi je aby sehnali dost velkou install base, aby se vyvojarum portace vyplatila.
    Pro takovouhle konzoli na trhu urcite misto je, hlavne kdy vyvojari nebudou muset podstupovat moc otravny schvalovaci rizeni co je u xbox arcade a psn.
    No a pokud se to podela a hry nebudou tak se to porad bude dat pouzit jako mediaplayer s podporou hd, za 99 babek to j porat dobra koupne
  • Trol.diskuzni
    Ty se navážíš do Androidu, já se navážím do tebe... Ale neber si to až tak osobně - vždy se budu navážet do produktů, které uživateli nenabízí svobodu (aneb vnucují mu, co má chtít - místo aby mu umožnily si zařídit, co on sám chce), stejně tak jako do zastánců tohoto nebezpečného trendu.
  • Potencial pro selhani tam je ale zas tak cerne bych to nevidel.

    Podle me v tom videu prototyp byl, ale jen jako tistak s naletovanejma svabama ne jako konecna krabice.

    Cena je myslim dostatecna na vyrobu (ta se rozbehne tak po vanocich a pokud na Tajwanu nebude zemetreseni tak ceny komponent co tam maji jeste klesnou), ale urcite tam nebude moc velka marze, spis zadna.

    Co se tyka softwaru tak android uz na tegru 3 portovanej je, jen bude potreba dodelat ovladace pro gamepad, ale jelikoz je v androidu linuxovy jadro tak podpora gamepadu uz v nem je a bude jen potreba to doladit.
    Co se tyka vyvojovyho prostredi tak uz ted existuji minimalne 2. Primo od googlu pro android a potom od nvidie pro tegru. U obou je dobra dokumentace. Takze musi jen dodefinonat nejaka svoje api pro obchod a nejaky jejich launcher co tam ukazovali.
    .
  • Mahcake
    Hned se do mě navážíš? iFanda možná, ale aspon ne hloupej člověk jako někdo. :)
  • Trol.diskuzni
    iBlb?
  • Trol.diskuzni
    Je fakt, že kupovat si originálky hudebních CD mi divné nepříjde vůbec, protože to člověku něco reálného přinese - hudbu v kvalitě, na kterou je i v dnešní době často nemožné digitálně dosáhnout (lossless aneb source kvalita). Nehledě na to, že kvalitní hudba absolutně nestárne!

    U her je ta situace dost jiná - cena dvojnásobná až trojnásobná, faktická doba prožitku max pár desítek hodin, zestárnutí během pár let a navíc nutnost počítat s omezeními typu Steam/Origin či různé formy DRM, takže si člověk jednoduše nezahraje kdykoliv, kdy se mu zachce... A hororový scénář, že si jednoho krásného dne skrze svoji kopii nezahraje vůbec, tady taky existuje.

    Dřív jsem hry kupoval, dnes už téměř vůbec... Ono já už těch dnešních her příliš nehraju (vlastně téměř žádné), ty konzoloidní zmetky mi za to nestojí.
  • Přijde mi vtipný jak hloupé iluze někteří podporovatelé o tomto telefonu bez telefonování mají. Podívejte se třeba na Youtube, kde o Ouye dělá video každej druhej. A pak jsou ty komentáře fakt k zasmání, když na tom někteří vidí Battlefield 3 nebo Skyrim s modama. Stejně tak je k smíchu ta anketa o tom, jaké hry by tam lidi chtěli.

    Jo a viděli jste Android verzi Minecraftu? Ahahaha, ta nemá s PC verzí nic společnýho.

    Hmm, a teď ještě oznámili, že se poohlíží po investorech jinde atd. atd.. Celej Kickstarter je stejně jen o rychlým nahypování lidí, kteří nacpou prachy dřív než někdo celou nabídku pořádně promyslí.

    V podstatě tam operovali s tím, že "nelíbí se vám současný stav? Ouya je změna" atd. Hmm, spoustě lidem se nelíbí současný stav, to jde vidět jasně... i ve zdejších diskuzích se na každou AAA hru jen brečí a rádoby old school gameři brečí po "starých časech". No a tak Ouya je změna a je jedno jaká, je to změna a tím pádem je dobrá!!!! Tak sypte prachy! *4*
  • Lidi, kteří tvrdí, že hry jsou pro podivíny, budou tohle považovat jen za další konzoli pro podivíny. Podle mě na tom neuvidí nic odlišného od PS/XBOX
  • Mahcake
    Už to, že to má Android mi říká, skončí to špatně.
  • Nějak mi neni ta paní příjemná, vypadá jako by často bumbala
  • Podivíny kdyby jen to, pak se ještě říká, že jsou jen pro děti a nejlepší je když někomu řekneš,že si si koupil originálku pak seš pro ně úplně ujetej *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit