Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemyslim si, že by Telltale vzkriesilo adventúry, len prišlo možno s iným prístupom. Vychádzajú aj lepšie adventúry. Treba pokukať: http://www.adventuregamers.com/
  • KamilZm
    Jasně, každý má jiný vkus a preference, proto tam píšu pro mě *1*
  • Draken69CZ
    Tady je pěkně vidět v jakém stavu je/byl adventurní žánr když dokázali uspět takovéhle "hry".
  • No life is strange zbožňuju, jestli to nepokazí tak u mě 10/10, ale není to adventura v tradičním smyslu a tradiční adventury se bohužel od krásné ručně kreslené grafiky přesouvají do sféry indie pixelart, což považuju za hloupé, protože ručně kreslená grafika je vždycky hezčí viz Machinarium, taktéž považuji za ne moc šťastný nápad nazvat interaktivní seriály od telltale adventurami (tím neříkám že to jsou špatné interaktivní seriály, ale od adventur čekám mechaniky, které opravdu zaměstnají mozek jako opravdu složitá puzzle)
  • Pilgrim66
    Přijde mi, že Telltale spíš hřeší na kvalitní náměty, než na samotné hry. V konci člověk zjistí, že jeho výběr byl spíš kosmetickou změnou pár dialogů. Třeba The Wolf Among Us jsem si fakt užil, ale může za to hlavně skvělá předloha spíš než nějaký um Telltale.

    U Game of Thrones mám pocit, že už to nezachraňuje ani ten námět...
  • Vegen
    Game of Thrones je pro mě asi jejich nejslabším dílkem. Oproti tomu krapet přehlížený Borderlands je perfektní. :-)
  • niceguyfromrussia.ru
    lepší nadpis by bol:
    Jak studio Dontnod s Life is Strange vzkřísilo adventury

    Všetky ich hry sú v porovnaní s LiS ako autistické maľby vedľa Piccasa.
  • Wadjet Eye mají sice krásné adventury z toho adventurního hlediska (rozhodnutí/puzzly dávají smysl), ale příběhy mají naprosto příšerné a nezáživné.
  • Adventury to fakt moc nejsou ale nuda to není ani náhodou :)
  • KamilZm
    Tohle pro mě nejsou adventury, ale interaktivní nuda.
  • No, v poslední době se na to ani koukat nedá. Ta grafika Game of thrones už je podle mě není moc dobrá.
  • sugyn
    Na jejich hry se dobre diva, nic mene jsou to jen linearni koleje s iluzi rozhodnuti.
  • To co delaji telltale je nic proti tomu co dela pro adventury wadjeteye games

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit