Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajímá mě jak je to stim připojováním se k sobě, zda se to bude nerfovat, protže ted mi prijde divné že semohu pripojit na kamoše co zabijí diabala, dostanu na 17 lvlu achiv, a i mi padne EQ, včera jsem to udělal, jsem na zacatku 22 aktu ale už mam achiv killu Diabal, mam to v hight progressu, a mam z něho zbran :-D to mi prijde prdlé, mělo by se to omezit lvlem
  • Diablo 2 mělo v době vydání rozlišení 640x480, s datadiskem božských 800x600. A to bylo v době, kdy měl každý monitor 1280x1024. Takže počítám, že pokrokové Diablo 3 má nyní v době full hd max. rozlišení úctyhodných 1400x900 nebo tak nějak, proto pořád vypadá hnusně jako pr**l. No aspoň si to zahrají i lidi na starých noťasech.
    • Mně se ta grafika vcelku líbí, ikdyž to není žádný high end, jediné, co mě štve, že nemohu libovolně zoomovat a otáčet kamerou.
    • Veskoslav
      Chyba...Proč si proboha nedokážeš zjistit, jaké rozlišení hra podporuje.....
      • protoze to je troll ? ;]
      • ironie? *1* *1*
  • own3d.tv GoodGameRU to prošel s partou za cca 7 hodin celej normal :) jenže ty to jedou 2 dny a něco v kuse :-D .. teď už jsou na hell ale nevím jakej act, pač to nemám :-D
    • to jede parta nerdu, ja jsem ted po 7 hodinách přišel do 2 actu, takže muj played bude dost pres 20 hodin, a to jedu docela furt dopředu, ale i craftim, a lokace jedu full clear, dělám acheavy, prochazim dungy, hrací doba je rozhodně delší než u D2

      mile mě překvapila obtížnost, bal jsem se že to bude easy, ale zatim je hra na normál těžší než D2, a na další obtížnosti to je prej masakr.

      velké + za furt se měnící prostředí, v jednom aktu projdete několik druhu dungu a act je sam na několik lokaci ktera je každa něčím jiná, a furt se mění podnebí, barvy, světlo, a člověk ná furt pocit že je někde dál a dál, paráda.

      měl jsem rad D2, ale ted je tu novej král HASRPG
    • Myslím, že keď ľudia získajú skill, tak nebude problém to stiahnuť aj na menej - to ale nie je normálny gameplay hráča, čo to hrá prvý krát a chce si to vychutnať. A samozrejme s natweakovanými postavami s uber gearmi to pôjde ešte rýchlejšie.
      • http://www.own3d.tv/live/259259/Malaco ..tady 60 lvl inferno obtížnost livestream :DD ..to by mě ta hra ani nebavila :)
      • tak to je jasný, ale na začátek hry je to dobrý :) ..už teda hrajou asi jen 3 z 5ti členné party (asi už ty 2 umřeli na vyčerpanost :D)
  • Dohrané za 'monk'a (lvl 31). Grafika je na typ hry úplne postačujúca, skôr som bol sklamaný z príbehu a konca. Ten mi prišiel slabší a nemastný-neslaný, pripravený na datadisk. Na obtiažnosť 'normal' to nebol až taký problém. Zakapať sa mi podarilo asi 4x, najma zásluhou lávovej mláčky (pri veľkých melách), 'bossa' so zmrazením a raz Diabla. Proste, keď sa monk nemôže hýbať, je s ním amen :)
    Herná doba sa môže zdať kratšia oproti predchádzajúcim častiam, ale veľa spravilo aj to, že sa nemusíte vracať cez už vyčistené levely a hra plynulo nadväzuje jednou časťou na druhú. Nechodíte teda zbytočne a naprázdno.
    Opustenie systému priamej distribúcie bodov do 'skill tree' nie je problém. Veľmi dobre to kompenzujú možnosti brneni a zbraní. Spolu so 'socketovanim' predmetov sa dá postava nastaviť ako potrebujete.
  • Inac, co vravite na vtipky :-) som skoro skapal, ked som nasiel v I akte toho cloveka co mal doma v pivnici manzelku v hojdacom kresle a hlaska ze " nemoze mi pomahat pri prai s pozemkom lebo je sama kost a koza " ma skoro rozsekala.. a na to jej odpadla hlavicka :-)

    na mmo je tiez pekny Feat of strenght
    http://www.mmo-champion.com/threads/1133715-Hidden-Dungeon-in-Diablo-III
    • Mna tiež pobavili rozhovory Monk-a a pomocníkov (followers).
  • je nekdo z cechu uz na infernu ?
    • No,stále nevím k jakému cechu se přidat.. *1*
      • Nejlepsi vzdy byl cech zlodeju a vrahu :-)))
        • Veskoslav
          Ale tam furt hrozilo nějaké riziko:(
  • jak je to kdyz nekdo ma level 40 a nekdo level 12, a zacnou hrat coop ? jaky level maji monstra ? 40 nebo 12 ?
    • Veskoslav
      Jestli je to jako u Darspore, tak podle toho, kdo založí hru:)


      (Ale tam bylo omezení, že rozdíl mezi hráči nesmí být více jak 5 levelů)
      • jak je to tedy v diablu3 ? je tam taky nejaky limit mezi levely na coop ?
        • Veskoslav
          Netuším, u mě se Diablo hřeje jenom na poličce kvůli školy:)
          • Reakce na tvůj poslední příspěvek. Každopádně přeju, ať ti vůle vydrží. Já byl při rozehrání trochu skeptický, ale včera už se dostavil takový ten pocit "ještě jeden level a půjdu spát" (jak už jsem tu někde psal) no a kdybys s tím začal, tak se asi těžko budeš vracet zpět k učení *1*
            Vždyť i já už se dneska těším, až vypadnu z práce a zapnu to *15*
            • Veskoslav
              Já bych to měl stejně, dokud bych nedojel Diablo III aspoň na hell, tak bych to nevypnul:-D
          • Člověče ty tu všude píšeš, jak si zaneprázdněný kvůli škole a že D3 musí počkat až po zkouškách či co, ale na diskuzích visíš furt *1*
            • Veskoslav
              Čekám na výsledky další zkoušky:)Od 9 d 14 mám volno, ale bohužel nejsem doma:)Ale jinak máš pravdu, že v podstatě bych to i hrát mohl. Ale pořád mi přijde jednodušší sem psát a pak zpátky přepnout na učivo než hrát. To bych nepřepnul vůbec. Jinak ode mě +:)
    • podle toho, kdo zalozil hru
  • Ataker
    To není možné koupím si nový noťas a Diablo se mi zasekává... pořád nerozumím tomu, jak se přepínají ty grafiky z integrované na dedikovanou... mně to připadá jako kdyby se nepřepínaly. Mám: NVIDIA GeForce GT 555M 3 GB DDR3, Intel Core i7-2670QM, 6 GB rozlišení Full HD nevěděl by někdo o nějaké radě? Díky moc
    • To je optimus od nvidie, uisti sa, že máš najnovšie drivery, performance mod (+ kábel v zásuvke, nie že ideš na baterku) a diablo vo whiteliste pre dedikovanú grafu.

      Neviem či to pôjde na max na tej grafike, ale med-high by to mohlo dať s dobrým fps. Ak ti to bude klesať pod 30 fps, stiahni tiene alebo aa.
      • Ataker
        performance mod? drivery mám a hraju s káblem v zásuvce...
        • Ak hraješ s káblom v zásuvke je to ok, ale predsa len čekni, či nemáš v možnostiach napájania nejaký power saving mód, ktorý núti hru spúšťať s integrovanou grafikou.

          Ale myslím, že nie, takže jednoducho whitelistuj diablo 3 pre dedikovanú grafiky v nastavení pre optimus (dakde v nvidia control panel - "add diablo3" - "run with" nvidia gt555) , reštartuj. Možno bude stačiť aj kliknúť na diablo3.exe a dať run with gpu a vybrať gt555m.
          • Ataker
            Díky moc
    • Ringwraith
      Ujisti se, že to jede na dedikovanou.

      Já mám Ideapad Y570. Má to hardwarovej přepínač, kterej musí svítit, aby hra mohla volit mezi grafikami. Pokud ho máš vyplej, tak automaticky volí integrovanou. Tak se ujisti, že ho máš zaplej, pokud ho tvůj notebook taky má.

      Pak dej Ovládací panely -> Ovládací panel NVidia -> Spravovat 3D nastavení. Tam se dá ručně nastavit jakou grafiku bude používat které hra. Nahoře budeš mít klikátko Plocha, kde se dají nastavit různé ukazatele a i třeba možnost pravým klikem na exáč vybrat jakou grafiku bude používat.

      A když si koupíš drahej notebook, tak předem se ujisti, že víš jak ho ovládat a jak vše funguje. Do budoucna ti to ušetří nervy a starosti.

      http://i50.tinypic.com/9ht4lk.jpg
      • Ataker
        Já jsem někde četl, že by to bylo možné vypnout i v Biosu... a jelo by to prostě jen na tu dedikovanou.
        • ano toto je opravdu mozne.
          • Ataker
            Akorát jsem se nikde nedočetl co se tam má přesně vypnout :/
            • Ringwraith
              No tak pravděpodobě to poznáš až v tom BIOSu. Bude tam nějaký on/off pro integrated graphics card nebo tak něco.

              Kdyžtak určitě nejsi jedinej na světě, kdo má ten typ noťáku co ty. Na netu najdeš spoustu rad..

              Začni tady:
              http://forum.notebookreview.com/
      • mam AW notebook, a zadny HW prepinac tam neni. prepina se to naprosto automaticky samo.
        • Ringwraith
          Tss, AW. Tam platíš třetinu ceny a značku a za nablýskanou šaši. Ale to vem čert, když máš vatu, tak proč ne.

          Hmm, no jo no, asi se to liší noták od noťáku. Já stejně preferuju obecně ve všem ruční nastavení a kontrolu, tak mi vyhovuje jak to mám já.
          • no jo platis, ale ja tu vatu mel, a tak jsem nevahal. mel jsem hodne notesu a to sasi, je proste uzasny, lenovo c kovovkama se muze jit zahrabat. ale to uz jsme OT.
    • taky mam 2 grafiky na notesu a to HD3000 na chipu, a dedikovanou GTX580. prepinaji se naprosto automaticky. kdyz jsi ve hre, sama se zapne dedikovana.
      • Ringwraith
        Hmm, to chce mít updatovaný drivery, aby tam byly přednastavený profily pro hru.

        A někdy mi to prostě hru nechytne, zvláště u exotičtějších kousků.

        Proto to vždy kontroluju a radši i nastavuju ručně, pak máš klid.
        • asi zalezi na typu notesu.
  • Bohuzel mate pravdu neni tam nijak zvlast markantni rozdil ta hra vypada na nejvissi nastaveni furt HNUSNE to i ten i 6 let stary Titan Quest ma lepsi grafiku *3* A ta hratelnost? clic clic clic right clic *6* za tuhle nudu jsem vyhodil 1300,- a uz to ani prodat nemuzu *10*
    • Veskoslav
      Diablo bylo někdy něco jiného než clic, clic clic?
      • NE ale je kolem toho takova hysterie jak kdyby tp byla plnohodnotna hra
        • Ringwraith
          Uprav si formulaci. Plnohodnotná hra to je, ale je kolem toho hysterie, jako by to to bylo něco mnohem mnohem víc. Prostě se to prodává v závislosti na jméně.

          http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/05/14/5-reasons-torchlight-2-is-a-better-bang-for-your-buck-than-diablo-3/
          • Říkáš tedy něco podobného jako Guild Wars 2?
            • Ringwraith
              No pokud myslíš reakci fandů, tak celkem ano.

              Oboje jsou dobrý hry, Guild Wars 2 dokonce opravdu hodně, ale fandové to přehánějí.
            • neprovokuj ho :o)
        • Veskoslav
          A v čem to není plnohodnotná hra?
  • Mě při hraní bety (k plné se dostanu někdy na začátku června) štvalo hlavně to, že při odhlášení a opětovným přihlášení se respawnovaly všechny mnou zabitý potvory a přegeneroval se herní svět.

    Sice předpokládám, že tohle všechno bylo i v D2 (už si to nepamatuju a moc jsem ho nehrál), ale mnohem víc by se mi líbilo mít jeden herní svět a do toho se vracet. Vidět v něm těla nepřátel, který jsem zabil, vidět prozkoumanou mapu a objevený místa... prostě jako v každým RPG.
    • Převážně Barbar a Necromancer. Občas Druid. Ostatní postvy jsem jen vyzkoušel.
    • smejki
      V d2 se mapa generovala pro každou započatou postavu jen jednou - na začátku aktu a jen na normal. mapa pak byla pro všechny další obtížnosti stejná.
    • Kr.Pa
      nehraj diablovky, tam nic takoveho nenajdes ...
    • Kdyz ono D je spis grindhouse nez rpg.
      • Jasně *3*

        Ale aspoň ten svět by se nemusel přegenerovávat.
        • ale to bylo na D2 zplně to nejlepší. Proto to hraju už víc než 10 let. To že když to zapnu je pokaždé vše tak nějak jinak. KLdyby to bylo pořád to samé tak by to bylo o ničem. A ještě když si do Diabla 2 přidáte Median XL nebo jak se to jemnuje tak to je pak teprve parádní nářez, který předčí ve všech směrech diablo 3.
          • Myslel jsem to tak, že každá nová hra ať je jedinečná, ale ať se jednou vygeneruje herní svět a ten už pro tu postavu zůstane stejný. A ne, že se odhlásím, jsem na hřbitově, kterej má hrobky uspořádaný nějak a je bez monster, přihlásím znova, měl bych být na tom stejným hřbitově, ale hrobky jsou uspořádaný úplně jinak a potvory, který jsem zabil jsou zpátky.

            Tohle mi opravdu celkem vadí.
            • @Luke: A ty hraješ pořád se stejnou postavou?
            • tak se to pokusím vysvětlit naposledy - hra tě nutí stále hledat cestu a stále se probojovávat vpřed. Což je super protože i dkyž hraješ tu pasáž po několikáte je pořád jiná a stále je v ní co dělat. Když by to bylo dle tebe tak bych to po těch deseti letech proběhl i se zavřenýma očima a to - řekněme si to na rovinu - by byla pěkná nuda. Takhle je ten svět pořád jiný a přesto důvěrně známý. KDyž ti to nevyhovuje tak to holt musíš doběhnout na jeden zátah a i to jde (vyzkoušeno, teda nevím jak u trojky) ale musíš být buDˇškolou poviný a mít prázdniny nebo nezaměstnaný.
            • opravdu nechapu co je na tom zbavneho to mohly byt ve hre jen dve mistnosti jdnu byste vycistili projdete dvermi a voala vse vypada jinak nahodne generovana monstra opet ozili a zase clic clic Fakt nechapu co na tm koho bavi?
            • však já to beru jako plus, protože za a.) člověk se pořád musí snažit a být ve střehu a za b.ú vždy padne nový loot a třeba jen hrobky na hřbitově v D2 jsem takhle čistil nespočetněkrát abych si zajistil lepší vybavení do konce 1. aktu Nemužéš Diablo řadit mezi regulérní RPG. Má sice RPG prvky ale je to prachsprostá rubačka a je tak i navržená, proto pořád "rubeš".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit