Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nestahuje tedkom někdo taky hru z battlenetu? mě to jede směšně pomalu ...
    • dolecm
      jo, stahování z battlenetu byl porod. Ale vzhledem k nepřítomnosti dvd mechaniky v mém pc mi nic jiného nezbylo.
  • Lawliet
    Které jsou ty lepší..?
  • R.a.z.i.e.l
    Jednička i dvojka byly moc dobré hry, ale trojce už se asi vyhnu, zajímavější a zábavnější bude pro mě spíše Torchlight II, soudím podle skvělé jedničky. (Jen názor, né pokyn k startu války mezi fanoušky D a Torchlight *3* )
    • Veskoslav
      Každá konkurence dobrá:) Bohužel u T II je problém s datem vydání. Ještě není ani upřesněno.
  • Nemůžu souhlasit s názorem, že pro fanouška to bude za jakýkoliv situace TOP hra bez chyb. Myslím, že u fandy je to přesně naopak. Že on, jakožto "znalec" série, vidí chyby jako první. Je tomu tak u filmů, hudby, her...
    • +1
      Přesně tak. Pohybuju se dost doluho na Diablo 3 fórech a hodně fandů si stěžuje taky. Denní menu: grafika, staty, offline.
      • A nechtějí si to někteří přiznat.Pod stolem si drží pindoura u dvojky..
  • DavRed
    A koho to zajímá? *11*
    Mně je nějaké Diablo na nejvyšší a nejnižší detaily úplně ukradené *12*
    A navíc jediný rozdíl jsou stíny *15*
    • A komu to cpeš? Mě to třeba zajímalo :)...To takhle normálně píšeš u ostatních hrách co tě nezajimají, jen aby to ostatní věděli? *12*
    • Když odejde trol tak musí otravovat a dělat ze sebe hlupáka jiný blbeček *7* ...
      • DavRed
        Dělat ze sebe blbečka? *15* Jen hráči Diabla ze sebe dělají blbce *15* Já ne *15*
      • Cahir
        Trol neodešel, jenom teď machruje pod jiným nickem s tím, že se na střední naučil anglicky...
        • Hmm Černá zmije? :-)
  • http://www.youtube.com/watch?v=GsqUZkmO-zk&list=FL3sxSPQGhgOLT1bGDDSvrqQ&index=1&feature=plpp_video
  • No já bych řekl, že některé legendy by se na scénu vracet neměli. Beta mě nebavila, bylo to příšerné a o grafice se vyjadřovat nebudu. To je jak s hudbou, starší desky má člověk většinou radši než novější. Diablo mělo radši zůstat pohřbené...
    • Inquisitor
      Ale Diablo nikdy pohřbené nebylo.
    • A to já zase nesouhlasím..hrál (a dohrál) jsem kdysi Diablo 1 a bavilo mě..Diablo 2 jsem několikrát rozehrál, ale nikdy nedohrál, většinou jsem končil někdy v 2.aktu/kapitole s tím, že mě to nebaví. Betu Diabla 3 jsem nehrál, ale nakonec ze zvědavosti koupil a..jsem celkem spokojený. Momentálně jsem po 9 hodinách asi (odhadem) někde v polovině druhého aktu a baví mě to zhruba stejně jako první díl.

      Grafika mi nevadí, naopak se mi líbí (pokud ji člověk nezkoumá pixel po pixelu) a lokace mají velmi dobrou atmosféru..obzvlášť poušť, město a oáza (a vlastně i stoky pod městem) mají téměř dokonalou atmosféru (alespoň dle mého názoru).

      Podle bety bych si nikdy nedovolil jakoukoliv hru hodnotit. Zahraj si plnou, alespoň po začátek druhého aktu a pak si můžeš teprve stěžovat na neúspěšné oživování legend.
      • Presne ako hovoríš... grafika nieje podmienka dobrej hry
        • Mechwarrior_bw
          ja ti neviem, hrať videohru ktorá nemá grafiku je docela problém *1*
    • Ty si sa najskôr s koňom zrazil, o chvilu tu bude članok o tom, kolko to zarobilo, sa tu všetci po*erete...prachyyy *1*
  • jindra.veliky
    A kdy pak vyjde Diablo 3 Revenge of The Pandas? *4*
    • Amylee.Anderson
      Bouchej šampáňo, máš 33 + :D
    • A já si říkal kdo mi tu chybí..krom trolla.
    • calwin
      jindra :D bod :D
  • calwin
    no po grafickej stránke to nie je boh vie čo... ale na druhú stranu bolo jasné že to nebude ani niaké CRYablo... preto s quadkórami tu moc vody nenamútite hardcore gameri :D
  • Mohl by me nekdo poradit, jak mam na tabletu nejet mysi na obrazek? Zvlaste na mobilni verzi webu je to ponekud paradoxni reseni. Co to takhle prepinat kliknutim?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit