Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi nezbyl vám tu někomu volnej guest pass? mám nainstalovanýho clienta, chci to prubnout, ale všechny guest passy už sou fuč *16*
    • filias
      Pokud to tu ještě někdo shání, taky si napište na filias[at]centrum.cz (mám dva)
    • SEM S TÍM GUEST PASSEM! Neserte mě! *12*
      • Když tak hezky prosíš:

        CDM7K-SSDXD-775DC-112RZ-CEDE3
        • DÍKY MOC!!! Naneštěstí mi to účet nějak nechce vzít *8*
          • Proč jen já mám takovej pech *11*
          • kdyz se podivas jaky nick ti poslal ten CDkey, tak je asi jasne proc ti to nechce vzit
          • Asharak
            Nedočkávej času, jako husa klasu.
  • Co máte sakra všichni s těmi 1300,- korunami za novou hru? Neřeknu proti politice $rovná se €. Ale je to přece nová hra, a ty jsou vždy přemrštěné :) Hlavně že hry na konzole o 500,- dražší nikomu nevadí a nijak se neřeší *6*
  • Gooooooooool !!!! *1*
  • Zdá se mi to, anebo se v této diskuzi řeší pouhé detaily?
    • Veskoslav
      Tady se řeší všechno:)Od detailů, připojení, délka hry, konkurenční hry až po ochrany jiných studií:)
      • Myslím, že kolega avp8 pochopil můj příspěvek lépe *15*
    • Nevím jak to myslíš, ale přijde mi to vtipné. :-D
      • *4*
  • Veskoslav
    Nemohlo by prosím už Games udělat něco s těmi vlákny? Je to dost debilní pak luštit, kdo na koho reaguje, když na to, na co člověk pořebuje reagovat, tak už to nejde.
    • SnakePlisken
      Taky mě štve, když chcu na někoho reagovat a ono už to nejde. :(
    • Podpoř Games,třeba ti to opraví
    • Pochybuju, že se něco změní. Jestli si správně pamatuju info z jednoho staršího Fight Clubu, tak se používá nějakej univerzální Tiscali systém a nechtějí s ním nic dělat. Ale ta omezená hloubka mě taky štve.
  • Proboha on ma dneska jeste nekdo komp bez trvaleho pripojeni k netu, ze tu resite takovou ptakovinu.
    • pulka pitomcu co si D3 koupila takhle breci. ubozaci.
    • To je stejně validní argument jako bych se divil že v dnešní době nemá někdo řidičák.
      • Neviděl jsem krabici se hrou. Pokud je na ní napsaný, že hra vyžaduje připojení k internetu a jeho typ, tak není důvod si stěžovat, že ho hra opravdu vyžaduje.
        • Prý to tam je napsané i vepředu, ne jen vzadu u minimálních požadavků 6px písmem. Ale nemám ověřené.
          • Já jsem četl to stejný na Eurogameru. Na přední straně je obrovským fontem "INTERNET CONNECTION REQUIRED". Komu to vadí, tak neměl kupovat. Ale jak jsem psal, buď zákazníci neumí číst, nebo jim to nevadí.
            • @gri: Justin Timberlake? No nevím z Tebe zpěvák nebude.
            • ale správně by tam mělo bejt PERMANENT INTERNET CONNECTION REQUIRED. Internet connection required bylo i u W40k her, ale tam to chtělo jenom autorizaci.

              Jen tak btw, je mi to celkem jedno, když něco kupuju, tak si o tom zjistim info, to dá rozum.
            • Eurogamer.net, takže v GB, tady to údajně vyšlo s manuálem, takže krabice byla pravděpodobně v češtině.
            • avp8: cry cry cry me a river.
            • Spíše ignorují. A druhou věcí je že INERNET CONNECTION REQUIRED u nás nic neznamená pokud to není přeložené do češtiny. A dál, to pořád nic nevypovídá o tom, že to bude vyžadovat nonstop připojení jako MMO hry. Dnes se tohle uvádí téměř na každé hře pro aktivaci.
  • Souhlasím a musím říct, že nebýt tý pitomý ochrany, tak už mám hru doma. Ochrana, která dělá ze hry prakticky poloviční produkt, protože vám nestačí hra a počítač, ale další serepetičky, jako připojení, dělá z lidí blbce. To už SC2 měla alespoň offline mód...
  • Můj pohled jako fandy D1 a D2.

    Na hru jsem se těšil, zahrál jsem si u kámoše dvě hodiny za barbara. To připojení na net mně štve, ale není to zas takový problém. Jde spíše o princip. Co problém je, že po chvilce hraní, zhlédnutí streamů a cinematics, už prostě nějak nemám motivaci k dalšímu hraní, a to ani v případě, že by to někdo náhodou někdy "cracknul". Stejně, jako mně nikdy nebavilo WoW, a to ať už na placenym, nebo free serveru, mně asi nebude bavit ani toto. Asi jsem už starší a mění se mi vkus, ale nedokážu si představit, že bych touhle hrou strávil tolik času co s D2. Fakt ne. JE to hezký, hejbe se to, jsou tam barvičky, spousta supr megagigaultra blesčíků, ale fakt ne. Koupím si Trochlight, ne proto, že to bude lepší než Diablo 3, bude to stejná ptákovina, ale proto, že nesouhlasím s politikou Bilzzardu (a taky proto, že Torchlight bude možnost koupit v akci za oproti Diablu malý prachy). Nutnost online připojení je jen takovej výstřel do tmy ze stran korporací. A hráči to akceptují a kupují. A bohužel už dlouho. Přitom je to naprostá zhovadilost, kdy z lidí dělají voly a aby si mohli zahrát svou hru, tak musejí čekat, až se Blizzardí servery uklidněj. Přijde mi blbost být i v dnešní internetový době neustále online, abych si sám zahrál singleplayer kampaň. A navíc ty lagy... Fakt to je na hlavu. K tomu si připočítám, že pro mně druhá polovina produktu, tedy co-op, aukce a podobně, představuje spíše otravu, než nějakou věc, po které bych prahnul. Suma sumárum, D3 vypadá na dobrou, ale rozhodně ne přelomovou hru (kdo by to taky čekal) a ve výsledku jsem podobně zklamanej, jako u Duka. Prostě jsem čekal víc, ani ne tak od hry samotný, byť tam mezery jsou, ale v případě D3 mně naprosto znechutila nenažranost Blizzardu a nekoupím si od nich nic do té doby, než udělají svou protipirátskou politiku víc user friendly. A neříkejte mi, že to jsou chudinky, které si musejí půjčovat peníze a svačinu od maminek. Dřív jsem měl Blizz rád, měl jsem jí jako firmu hráčů pro hráče, ale stali se z nich klasičtí kravaťáci. To není obvinění, ale konstatování. A tydle zmetky já podporovat nebudu. Ano, mých 1300 kč je nevytrhne, ale jsem rád, že když se dívám na různá fora, tak lidí s podobným názorem přibývá.

    Graficky mi to nevadí, co od takový hry čekat, naprosto dostatečný vizuální zpracování.

    Snad se tam nahoře chytnou za rypák, ale jak tak vidím vyprodanost zboží v obchodech, tak spíš budou on*n*v*t nad pytlema bankovek a bude jim všecko jedno.

    Srsly? on*n*va* zakázaný slovo? *1* *1* kam ten svět spěje.
    • Ringwraith
      Ale je to Blizzard! Před více než deseti lely jiní lidé pod jejich jménem udělali Diablo 2 a za to se ty rád necháš od dnešního Blizzardu znásilnit do zadku, aby jsi si mohl zahrát Diablo 3!

      A tak to prostě je, co na tom nechápeš. Prostě Diablo je jenom jedno a kvůli němu ti žádný online připojení vadit nebude.

      Jasně, mohl by jsi si za třikrát menší cenu koupit jinou ARPG, ale ta na krabici nebude mít nápis Diablo!!!!

      Tak se sakra probuď a vysol Blizzardu, co si zaslouží. Tvých 60 euro + 3x tolik v RMAH!

      Hehehe, pořád mě celkem baví roleplay Diablo 3 fanboye, ale už to začíná být dost ohraný, co? *1*
      • Veskoslav
        Njebližší konkurent v současné ARPG scéně je TII, ale ten než vyjde, to bude pomalu i to Diablo IV.
        • Kr.Pa
          hmm, lepsi napsat ze hra vyjde ale ne presne kdy, nez jako blizzard, ktery v roce 2007 nahodi spekulaci ze diablo 3 coming soon ...
        • Nejbližší konkurent, tedy spíše ze širšího spektra RPG, bude v létě a bude to enchanced verze jedné staré pecky ;-) vlastně dvou *14*
          • Veskoslav
            Myslíš BG? To je "jiný" typ RPG. To není Diablovka ala zabij miliardu nepřátel. Tam člověk msí i přemýšlet, ale taky se na to těším:)
            • No ta enhanced edice asi nebude žádnej zázrak.

              Čím víc o tom čtu, tím víc jsem přesvědčenej, že to ti vývojáři naprosto zmrší. Pokud něco udělají s level capem např., tak by to mohlo dělat problémy. Pokud ty jejich nový oblasti, který chtějí přidat, budou používat novou hudbu, tak to bude působit imho divně.

              Nevím no.
            • Veskoslav
              Jo promiň, přehlédl jsem:)
            • šak píšu ze širšího spektra *3*
        • Ringwraith
          Ale je to Bioware! Před více než deseti lely jiní lidé pod jejich jménem udělali Baldur's Gate 2 a za to se ty rád necháš od dnešního Bioware znásilnit do zadku, aby jsi si mohl zahrát Mass Effect 3!

          A tak to prostě je, co na tom nechápeš. Prostě Mass Effect je jenom jeden a kvůli němu ti žádnej Origin spyware vadit nebude.

          Jasně, mohl by jsi si za třikrát menší cenu koupit jiný TPS, ale ta na krabici nebude mít nápis Mass Effect 3!!!!
          Tak se sakra probuď a vysol Bioware , co si zaslouží. Tvých 60 euro + 3x tolik za DLC!

          Hehehe, pořád mě celkem baví roleplay Mass Effect 3 fanboye, ale už to začíná být dost ohraný, co?
          Hahahahaha, to já jen tak jako joke. Funny jak se tenhle text dá napasovat na všechno, že jo?
          • Veskoslav
            Já mám Origin kvůli třem hrám:)Sice bych nejraději je měl na Steamu, ale co nadělám. Chtěl jsem si to zahrát, chtěl. Sice je to ústupek, ale kvůli pitomé politice se nepřipravím o hry, které jsou skvělé.
    • Kr.Pa
      tohle se ale deje od te doby, co je koupilo Activision !
      plny souhlas s celym textem co jsi napsal, blizzard jde proste pomalu do haje, krali studii jsou ted Valve a CD Projekt
      • Bethesda na tom taky není špatně (pokud zůstanou u Steamu), Obsidian už vůbec ne (i když ti dělají takové bokovky)...už mě nikdo nenapadá
      • Veskoslav
        Valve je sice králem, ale už by zase mohl vydat nějakou herní pecku:) L4D bylo fajn, ale nebylo to ono:)
        • Kr.Pa
          Tyto dve firmy jsou naherny pripadem, jak mit veliky zisk bez za**** ochran, to ale blizardu nedochazi, oni maji sve stado fanatickych kupujicich
          • nevím prostě, to si tu hru nemám koupit kvuli tomu že ji udělalo neoblíbené studio ? at je hra sebelepší ?

            prostě hra je dobra, koupim si jí, komu se to nelíbí at si jí nekupuje, nevím co se na tom furt řeší :-)
          • Veskoslav
            Valve nemá na své hry ochrany? A ochrana Steam a Steamwork je co?


            Zase nemusíš tolik plivat na Blizzard za každou cenu. A i "díky" Blizzardu můžeš hrát takový LoL (obrazék tvého avatara)

            P.S: A mimoto Valve má obrovské zisky díky Steamu a jeho obchodu:)

            a mimoto rozhodně nemám vůbec rád Ubisoft se svou politikou MRDa, ale Rayman Origin je natolik skvělá hra, že jsem si ji koupil ( i z důvodů absence MRDa)
            • To je jako kdyby si řekl, že kdyby neexistovalo Valve neměli bychom FPS s inteligentníma protivníkama pořádným příběhem a mluvícíma NPC, nebo bych mohl říct že nebýt Warhammeru tak by nebyl žádný Warcraft a tudíž nejspíš ani dnešní Blizzard.

              Tudíž je irelevantní řešit co díky Blizzardu máme a co ne. Modovací nástroje dnes vydává hodně firem, to nic neznamená.
            • Steamworks není DRM, Steamworks je API, pro využívání Steam služeb v aplikaci. Statistiky, achievmenty a podobně.
            • Veskoslav
              LoL si můžeš zahrát právě proto, že Blizzard uvlnil vývojářské nstroje pro komunitu. Kdyby nebylo Blizzardu, neexistovala by dota a neexistoval by HoN a ani LoL.
            • Kr.Pa
              LoL si muzu zahrat kvuli puvodnimu autorovi doty guinsovi, ne kvuli blizzardu ...
              a ano, ubisoft jsou s***e na ochrany, od nich nikdy nic nekupuji
            • Napsal jsem to asi blbě, prostě bez Steam účtu si nezahraješ. A do krabicových her je poslední dobou moderní dávat API Steamworks, který umožní tu hru se Steamem propojit (třeba takovej Skyrim to měl).
          • Obě tyhle firmy mají zisk z obchodů, který provozují.

            A Valve používá jako ochranu Steam a jeho Steamworks.
            • Hmmm ... divné. Já jsem našel několik her které šli pustit bez toho. Ale už je to déle. Mohlo dojít ke změnám.
              Momentalně si bohužel nepamatuji o kterou hru šlo, tak ber můj argument jako nevalidní. Nedokáži ho obhájit v tuhle chvíli.
            • Teď jsem spustil jenom cvičně X-Beyond The Frontier, kterej mám ze steamu (binárku ve steamapps/common/..../) a spustil se Steam.
            • Hry které nejsou přímo od Valve a nevyužívají přímo steamworks se dají přes vlastní binárku spustit nezávisle na Steamu.
            • No offline mód Steam má, ale bez Steam účtu/klienta si tu hru stejně nepustíš. Jenom nemusíš být online.
            • Kr.Pa
              ty hru na steamu jdou hrat i offlineú oni vyzaduji autorizaci pri 1. spusteni
    • Kéž by bylo víc lidí, kteří nejenže na nějakou feature strašně nadávají, ale taky si kvůli tomu tu hru nekoupí.
    • chaou tvuj nazor, ale za sebe nesouhlasím ovšem to už je jen na nazoru jednotlivce

      myslím že jako fanda Diabla příjdeš o hodně, ke hře samotné je jasné že diablo 2 je překonáno, hrací doba je delší, obtížnost je vyší, a znovuhratelnost je stejná, u tehle hry se straví jeste víc času než u D2 a třeba já by jsem se o to nenechal připracvit kvuli politice firmy, ale je to tva volba.

      jinak muj nazor k tomu tvemu problemu, ja sem na straně blizzu, nejde o to že by neměli peníze, ale jde o princip ty piraty nak zastavit. a tohle je boužel asi jediná možnost, i když to donáší i poctivý hrači, taky mě mrzí to připojení, ale co už, ta hra za to stojí, znovu zažít to co za dob D2 ještě ve větším měřítku stojí i za tu nutnost netu, a má to i dost výhod, zatím jsem spokojen a jsem rad že tam ten net je, díky cchatu mohu při hraní zdílet zažitky i ze svejma kamošema ze kterejma sem davno hraval D2

      myslím že přijdeš o hodně, ale nutit ti to taky nemužu, prostě ne každemu to vyhovuje, ale pro mě je to krok v před, a velké + oproti D2
      • "u D2 a třeba já by jsem se o to nenechal připracvit kvuli politice firmy" A to je chyba. Obrovská chyba. A firmy na to vsází. Tím že na to kašleš se z tebe stává poslušná ovečka jak oni mejknou. Taky potom to tak vypadá. Firmy si dělají co chcou. A aby ne když každý natěšeně roztrhá obal a příbalovou příručku a jde jen potom co je uvnitř. A tohle je úplně všude. Ať už jsou to nějaké služby, jídlo, elektronika, věci na bydlení, prášky, různý přípravky... Je zajímavé že si příbalový leták k práškům přečtete (jaké to má vedlejší účinky apod.) ale u hry ne. Nebo třeba takový salám v pěkným barevným obalu obalu. Když si přečtete popis na obalu zjistíte např.: jaký éčka obsahuje né-li že některá éčka mohou způsobovat poruchy pozornosti. Nevím jestli se mám smát nebo brečet. Lide jsou hloupější a hloupější a firmy mají čím dál větší a větší moc.
      • Piraty nikdy nezastavis a vubec ne silou. Krade se odpocatku a kdo chce bude krast dal. Jedine co by tomu mohlo zamezit je, ze by si nedostal vubec nic do ruky a hral tu hru vzdalene na cizim stroji..ale i tak by to tam odtud nekdo ukradl, pokud by to nevyzadovalo proprietalni HW.

        Jediny spravny zpusob boje proti piratstvi je, prinutit piraty, aby to chteli sami koupit, dat jim neco navic, nabidnout slusnou cenu.... a nejednat s platicim zakaznikem jako se zlodejem. Staci ze se u nas plati vypalne na audio a ze u originalniho filmu musim 10 minut koukat na varovani proti kradezi a trailery na filmy, co me vubec nezajimaji, zatimco co, kdyz stahnu z netu, tak hned koukam.
        • No to, co jsi popsal už dneska funguje, sice si nepamatuju, jak se ty služby jmenujou, ale normálně běží a MOŽNÁ už jsou k dispozici i v ČR.
          • Nejspis mas na mysli OnLive a pod. Momentalne bez sance na uspech. A v dohlednu si nemyslim ze by se to zmenilo. Maximalne to vyuziji lidi co si nechcou kupovat silny PC a chcou hrat hru ve vysokych detailech na své plečce s 100Mb/s připojením.
            • Ja novej PC nekupoval uz 6 let (díky pitomejm konzolím), a hraju porad vse na max. detaily.
              Rozsireni mozne bude, nekomu to vyhovuje vice ze koupi napr. RPG dohraje a da to do bazaru .. alespon na konzolich to tak dela hodne lidi. Ja osobne takove veci nemam rad a nedelam. Ale je fakt ze je na trhu par her ktere stoji za jedno dohrati ale ne za plnou cenu.
            • Jj, to je ono. Testovali to na Eurogameru myslím na 5 Mb (už to bude nějakej půlrok) a fungovalo to celkem obstojně.

              Ale nikdy jsem to nezkoušel. Dovolím si ale předpokládat, že se tyhle technologie celkem rozšíří, vzhledem k tomu, že je mnohem levnější hry streamovat, než je kupovat a asi to výjde pak i levněji, než každé čtyři roky kupovat nový herní PC.
      • v pohodě, sto lidí sto chutí, mně to prostě přijde nenažrané a problematika pirátství by vydala na stonásobně delší diskuzi a to by se zhruba jen lehce načrtla. Přesto- nebylo by lepší se vydat jinou cestou? Místo omezování hráčů a pálek jako prase spíše ukázat přívětivou tvář? Jistě, piráti byli, jsou a budou, ale ne každej, ktrej něco upirátí, by to upirátil vždy. Podívej se na situaci ve filmovým a hudebním průmyslu, až teď těm géniům došlo, že když dají menší ceny, nebudou se zbytečně pachtit za ochranama, který stejně někdo prorazí (a tu u D3 taky, byť to bude emulátor serveru, je spíš otázkou kdy bude a jak to bude kvalitní, popřípadě jak dlouho to vydrží), tak se prodá víc kopií za méně peněz, ale zisky porostou.

        U D3 to není dobrý příklad, protože tady funguje hype, hysterie a haldy fanboyů, ale je to trend, který má budoucnost. Vezměte si Grimrock, prodává se dobře a to s prakticky nulovym marketingem. Dřív Torchlight. Titan Quest měl co si pamatuju taky docela dobrý čísla a rozhodně tě nedržel za ocas a nenutil tě být na netu 24/7 když chceš hrát.

        Na podobnou nenažranost nakonec dojela EA s NHL, Bontonfilm, Bontonmusic a další a další.

        Rozum místo restrikcí.
        • Ale lidi D3 za cenu, za kterou je nabízený vykoupili. I s tím,že je nutný být permanentně online. Takže to očividně nakupujícím moc nevadí.
          • No to, že se to takhle rychle prodalo vůbec neznamená, že to lidem nevadí. Ale i když jim to třeba vadí, tak se na Diablo těší už dlouho (sám sem teda nic z toho nikdy nehrál, ale asi to nebude špatný) a místo toho, aby to bojkotovali a vůbec si to nekoupili nebo s koupí počkali, jsou ochotni tohle snést... To ale neznamená, že jim to nevadí! Bohužel na tu hru se lidi těší asi tolik, že jsou ochotni tuhle šikanu snášet.
          • Kr.Pa
            protoze ti nakupujici funguji jako stado dobytku, co honak zaveli, to dela cele stado
            blizzard celou svoji politiku zaklada na silene propagande
            • Jasně, pokud tě hra baví nebo zaujme, tak si ji koupíš/vyzkoušíš demo/vyzkoušíš jinak.

              Mluvil jsem spíš o fanoušcích, kteří koupí krabici jenom kvůli logu, který na sobě má. Vždycky si vybavím toho člověka, kterej měl v ruce 8 krabic s Windows 95 v den zahájení prodeje a radoval se, jak kdyby vyhrál loterii.
            • já jsem si hru nepředobědnal, ani jsem neplánoval kupovat v den vydání, i když jsem hral betu, na hru cekam už pekne dlouho, chtěl jsem pockat na první recenze a koupit si hru az později

              ale když jsem ji hral chvilku u kamoše co ji měl předobědnanou, musel sem pro ní ještě 15.5. jít, protže ta hra je prostě užasná

              tzn. mě třeba byla propagacu ukradena, koupil jsem si ji až na zakladě toho jaka je ta hra.
            • S tím se dá souhlasit, i když jak u Starcraftu, tak teď u Diabla bych řekl, že celkem dost dělá známá a populární značka.

              Jasně, propaganda dělá hodně.
    • njn me nutnost pripojeni nevadi, stejne mam komp pripojeny porad, takze to ani neregistruju
  • OMG to jsou všichni tupí nebo co? Dělat tak mrňavé snímky pro srovnání grafiky je demence. Kdyby na to ještě někdo čuměl na tabletu s 10palci a rozlišením 2500x1600 tak vidí ještě větší h*vno (ale to už je extrém, který ale bude brzy normálním) Jinak co z toho vidím. To je klasika. Takhle vypadají 7 let starý hry s podobným nastavením úrovní detailů. Každopádně pokud Diablo bude zjednodušené kvůli dnešnímu cosi mainstreamu (tedy i pro hráče pod 80 IQ) tak na to z vysoka s*ru.
    • hra na normál je o něco těžšínež D2 na normál, takže to ujde

      a co se grafiky týče je to pastva pro oči, neviděl jsem v životě krásnější hru !
      • těžší netěžší to je víceméně jedno. To je jen nastavení sily potvor apod. Mě zajímá RPG systém. Skilly, rozdělování atributů a další věci. Že si v životě neviděl krásnější hru? Tak to máš asi něco s očima nebo s neuronama (mozkem).
  • Pokud někdo také četl licenci, jak na Vás zapůsobila tato pasáž:

    "The Game is capable of both offline and online player modes, both of which require that you obtain authorized access to the Service."
    http://us.blizzard.com/en-us/company/legal/d3_eula.html

    Na mě jako podvod hodný žaloby Vzhledem k tomu, že offline mod tam není jak známo a bez online připojení se prostě hrát nedá. Nebo může mi to někdo osvětlit tak aby z toho Blizzard vyšel čestně a ne jako podvodník klamající hráče? Nebo je to trik kdy hra toho je schopna ale už nenapsali, že to zprovozní až třeba za 20 let?
    • smejki
      u SC2 se offline možnost objeví až poté, co hra zjistí, že se nelze připojit. Není do v D3 stejné? Zkus se na chvíli odpíchnout a zapnout hru.
      • Ee to co máš na PC není nic jiného než klient. Vše probíhá na serveru. :)
      • Nejde to hrát offline za žádných okolností.
      • Není, jelikož by ti nefungovala AI.
    • a není tam ještě nějaký tajný dodatek v mikrotečce nad i?
    • Hmm zajímavé. To by mě také zajímalo. Protože hra neběží offline ani po tom co se naloguješ na BN....škoda že licence dnes nikdo nečte, myslím že po prvním a druhém dni by bylo reklamací dost. Na žalobu to asi není, ale na vrácení peněz ano.
      • Mrzí mě, že jsem si jí jak je zvykem nepřečetl přímo u instalace, takže není jisté, zda to třeba nezměnili a nepoužívají těch licencí více a tahle je třeba starší. Jinou se mi ale nepodařilo najít, takže předpokládám, že by to mělo být totožné, hlavně tato licence už je také z doby kdy se dávno o nutnosti být online vědělo, to bylo tuším ohlášeno někdy červen nebo červenec 2011 a tahle licence je z října. Zatím to vypadá na pěkný podvod na hráče a každý kdo by chtěl vrátit peníze a není spokojen ať už z toho či onoho důvodu s Diablem 3 by mohl teoreticky využít této informace obsažené v licenci, parádní.
      • Nebojte určitě vyjde nějaký crack. Sice crackovat origošku je trochu ulítlí ale dneska je to normální.
        • co sem koukal jak to funguje, tak to jede pres server, jako wow, takže by na crackle diablo musel bejt server

          doufám že se to cracknout nepovede, aspon konečně naka hra zavře hubu pirátům
          • Sni dál :D. Emulace serverů, tady byla už před dlouhou dobou :).
          • Alone in the Dark 5 taky podlehl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit