Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ghostrunner dam na switch na pc to mezi AAA titulky jako legion , cyberpunk co vyjdou vubec nepatři

  • Jack1947

    Já se těším na COD Cold war jsem zvědav kor že to má trochu navazovat, Cyberpunk 2077 si zapařím ( asi poslední velká hra která bude na mé grafice :D)

  • sankuri

    Osobne me taky Cyberpunk nejak zvlast netankuje, teda urcite si ho zahraju, ale asi ne hned. Mozna udelam totez co se Zaklinacem 3 a pockam si dokud nevyjdnou vsechna DLC.

    Pro me nejocekavanejsi hra je momentalne AC: Valhalla. Z toho co jsem videl (a sam zkusil) to bude jedna z tech opravdu vyjimecnych her:-)

  • victor

    Měl jsem dva favority na hru roku Death Stranding a právě Cyberpunk 2077 .

    První dopadl tak nějak po dohrání s ohromným Meeeh .

    U druhého jsa nalákán především dokonalou atmosférou vůbec prvního traileru k Cyberpunk 2077 sleduji , že vše bohužel směřuje  ke konkurenci pro Watch Dogs ( Imho druhý díl byl díky prostředí Hackers kinders hypíků k nedohrání ) . Nejvíc bolí , že CD projekt viditelně má zásadní omezení celého enginu takže vertikální zábava se nekoná .....bez vznášedel není cyberpunk ať to odpovídá vývoji společnosti sebevíc( realita spíš bude dle BladeRunnera 2049 ) ...Imho zase ten trailer tam taky nepřijeli ve starém porsche :((((( 

    Teď nejvíc věřím v Baldurs Gate 3 ...

  • KrPa

    Moji nejocekavanejsi hrou je Homeworld 3, ale ten se tohoto roku nedocka. Pokud bych mel vybrat tu nejocekavanejsi tohoto roku, tak je to asi Iron harvest, ale oproti dalsi hram, nema moc velky naskok: Wasteland 3, Baldurs gate 3, Cyberpunk a Dungeon defenders awakened.

  • Corvus

    Z vyjmenovaných se chytá jen  Demon's Souls, což u mě jako nekonzolistovi nehraje roli :D Takže Cyberpunk na hrad! A to, že potom svět šílí (po trilogii Zaklínače zcela oprávněně) je mi putná. Pro mě je kyberpunk srdcový žánr od System Shocku (1994) a Cyberpunk 2077 splněný sen od dob četby Neuromancera. I kdyby potom neprahl nikdo, tak pro mě je to hra života, na kterou jsem čekal celou hráčskou "kariéru".

    Už se těším na redakci, která bude "nejvíc edge" a dá Cyberpunku 5/10 :-D On se někdo jistě najde.

  • TheGGG

    pro mě už hra roku vyšla a byl ji ghost of tsushima... k cyberpunku 2077 se stavím vlažně, ale mírně pozitivně. Nejsem nějaký velký fanoušek žánru a zasazení mě moc neláká, navíc FPS RPG hry mě moc neberou. No ale zas na druhou stranu, ve světě her není nad kvalitní příběhové single playery a je jasné, že C77 kvalitní bude. Navíc dle všeho co jsem zatím viděl to vypadá, že příběh bude lidský a nebude to do sebe zahleděný filozofický blábol, jak je u žánru cyberpunk zvykem.

    No a Keanu je Keanu... a ten korporátní origin mě docela láká + vysouvací čepele jsou vždycky cool.... a pořád mám peníze, co jsem ušetřil za fail the last of us 2.... takže hej, možná poláky podpořím

    • TheGGG

      sakra a úplně bych zapoměl na demon's souls remake, z toho pro mě ještě může být hra roku...

  • LessPh

    Ja jsem teda taky v klidu, W3 jsem dohral, nebylo to spatny, ale zadna pecka to taky nebyla, to teda ne..

    Fanda kyberpunku nejsem a first person proste nejni muj salek kavy, takze zustavam chladnym. A Reeves uz ma to svoje 20 let za sebou, CDPR se marketingove snazi, ale me obloukem minuli...

    Hul nelamu, asi to bude skvela hra, ja jen proste nejsem cilovka..

  • Delinom

    Nechápu ten hype kolem CyberSrandy....  ano bude to a (snad) dobrá single player hra ale... hmm... SINGLE PLAYER. Takže zabaví na pár hodin a pak? Nuda, repetetivnost, prostě nic. Hlavně podle všeho nebude ani punishing a ani nenabídne nic jako multiplayer.


    Za menší cenu kdysi vyšel např. Mordheim a to byla panečku hra, brutální v singlu, těžká v multi a přitom nestála na multi.


    Tohle je od počátku cyberpunk klon zaklínače, který chce být Daikatanou v tom, kde Daikatana nebyla.

    • TheGGG

      100 hodin primitivního hraní v MP se nevyrovnají 1 hodině luxusně napsaného SP. A pokud hraješ hry jen kvůli obtížnosti, tak jsi zaseknutý někde v 90s... docela tě lituji...

    • Ristoro

      Tenhle blbý názor slýchám už snad 20 let. Líbí se mi, jak plno lidí přepočítává kvalitu her na počet odehraných hodin. Ale že z 2000 hodin nahraných ve wowku je 1000 hodin zabitých běháním po otřesných prázdných lokacích, na to už nikdo nehledí. 

      Kvalitní singleplayer hra i na "blbých" 15 hodin je úplně jiný zážitek, než 100ky odehraných hodin v nějaké MP hře. Hlavně to je snad nejstarší výmluva lidí, co hry kradou na torrentech - Když to nemá MP, tak proč bych to kupoval, že? :)

      • PCMR

        Ano. Je pravda, že mlátit AI je úplně jiný zážitek, než hrát proti člověkovi, takže srovnávat to nejde.😉

        A dodal bych, že počet odehraných hodin může zvyšovat kvalitu u singleplayerový hry - pokud má dobrou replayabilitu. Ta totiž většinou souvisí se šikovným herním designem.

    • to nebude COD aby to bylo na par hodin

    • KrPa

      hra rozhodne nebude jen na par hodin, dlouha bude stejne jako W3 a navic uz pracuji na multaku

  • derkel

    Jaká hra bude si představím podle her , které už studio udělalo, nezajímá mě kolik a co tam bude, ale ten feeling kterým je nasáklá každá jejich hra. Znáte to, Larian má svůj styl, Blizzard má svůj styl, EA.. můžume pokračovat, no a CD Red mě baví, dělají vyjímečné hry ,ale nikdy to není láska úplná, něco a nevím jak to popsat, mi tam vadí, pochybuji že Cyber bude jiný, proto se těším na Dying Light 2, snad bude letos.

    • unicz

      No EA je spíše vydavatel, nikoli vývojář 😉

      • Bohužel ale do toho vývojářům dost keca...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit