Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se na Cyberpunk těším strašně a doufám, že si to užiju. Mám k tomu spoustu důvodů: kdysi jsem to hrál s partou pár lidí, když ostatní jeli Shadow Run, četl jsem snad vše aspoň trochu načichlý kyberpunkem, věřím CD Projectu ohledně příběhu. I když se mi z trailerů pár věcí úplně nezdá tak vím že některé věci rád odpouštím. GunPlay ve VtM Bloodlines by strašlivý ale i tak ti hru miluji a nemám tušení jak se chovají auta ve skutečnosti a natožpak ve hře. Těším se ale jsem nohama na zemi. Cyber, punk, neony a Neo jsem jediný věci co v životě potřebuji

    • Delinom

      Sakra, ShadowRun, hrával jsem kdysi s partou adepta... úžasné RPG... a úžasné bylo v tom, že bylo v partě lidí... Rigger si řešil sondy, já pořád počítal jak vůbec fungovat atd.


      A víš (promiň, že tykám) to nejhorší tady? Absence toho multiplayeru a toho, že hra je koncipovaná pro jednoho. Prostě si neuźijeś ten feel te party která spolupracuje.


      O Vampire se ani nebudu vyjadřovat, jako mistr ČR ve Vampire: the etternal struggle, tedy karetní verzi VtM ;-)

  • CP77 to mám stejně , těším se , ale držím se nohama na zemi , už teď se mluví o dost velkém one day patchi a ze je hra v dost špatném technickém stavu , nemluvě o crunchi , což ale hold už k tomu asi patří.

    Každopádně má nejočekávanější hra byla dying light 2 ( a to nějak nemusím zombie hry) a dokonce jsem i věřil ze CP77 předčí.Bohužel vyhození Avallona a to ,jak se o hře už dlouho dobu mlčí ,mě dost znepokojuje.

    • kdo je avallon? 

      • Jack1947

        Chris Avellone ale ten bylk někde úplně jinde, ne ?

        • Nebyl , prezentoval hru na E3 2018, letos ho vykopli kvůli “sexuálnímu obetezovani”

          • Jack1947

            Okay 🙂

  • MrDonut

    Ghostruner vypada zajmave, ma atmosferu, ale z ukazkek to na me pusobi presne tim, co Patrik naznacil na konci clanku. Ze by tomuhle dilku konkretne u me brzo dosel dech. Ten gameplay vypada sice zabavne, ale pusobi to na me jednotvarne a myslim ze po par hodinach by me to nemelo co nabidnout.

    • Jack1947

      No je to zajímavá hra ale mě vadí to Rogue lite... rozhodně to budu hrát, jsem rád že je non vr verze ale nic extra, jiné hry budou mít přednost. Jenže to je individuální holt. Nemám rád těžké hry, líbí se mi styl ale učení se dělání komba+ skoků to ne nic moc pro mne.

    • victor

      Ghostrunner , je tak trochu hříčka na chvilku jak by řekl Commander Video ;) 

      • Jack1947

        Až to výjde bude to tal 8-10 hodin dlouhá hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit