Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divím se, že do výběru nezařadili skvělou indie hru "Hack your Sony" *1* *1* *1*
  • NonSuch
    nemyslel jsem ze to kdy reknu ale chudaci nemci teda :D
  • Myslim, že většina klientů Sony skoro hackerům v duchu děkuje :D
    • Aneb vše zlé je k něčemu dobré :D
  • Tak vyber her celkem prekvapil, cekal jsem nejake hry, ktere byly na Storu za 100kc, PS plus na 2 mesice tem, kteri si to predplaci jakbysmet, puvodne jsem cekal, ze dostanou take jen mesic... Tak aspon neco!
  • Já jsem příjemně překvapenej. Už jen to, že daj na výběr 2 hry je fajn. Čekal jsem spíš nějaký blbosti a ne AAA tituly (i když starý. Ale pořád výborný).
    Fakt nějak nerozumim těm, co to považujou za výsměch nebo podraz ze strany SONY.
    • Naprosto souhlasim, sice starsi, ale porad skvely hry a muzem byt vubec radi, ze Sony nam jako omluvu neco da.
  • to je toho, pcckari maji od sluzby pajritbej hry zdarma porad
    • a ty si jako myslis ze lidi co maji stejsna nemaji doma pc? :D
      • ne, nemyslim, a proc proboha pouzivas slovo stejsna, vzdyt to jak z ust nekoho, kdo posloucha akona nebo justina bibra
        • hlavne ze tvoji pcckari jsou oukej.. :D
          • hmm pravda, taky je to debilni slovo:D
        • chtěl si říct ejkna nebo džastina bíbra
    • Svätá pravda...
      • A co ze to maj ty pcckari? Pajritbej? :)
  • za mesicni vypadek rekl bych adekvatni nahrada.. skoda ze 3z5her mam, no aspon mam lehkej vyber.. :D jinak doporucuji infamous, je to pecka zrovna minuly tyden sem dohral a musim rict ze zaverecnej boss patri k tem nejtezsim se kteryma sem se kdy setkal (hrano na hard)..

    dead nation je vyborny kooperacne a na hard to je fakt hc..
    • A jde ten co op i pro dva hráče na jedný konzoli? nebo to jde jen přes net? Dík za odpověd.
      • jde oboji, dva na jedny i prez net..
  • Škoda, že už sem 3 ze 4 nabízených her hrál, nevadí. Sony se pochlapili *4*
  • V duchu som očakával nejakú NHL zadára ale to by som chcel asi veľa :P
  • Ryba9
    Neomlouvejte se, neděkujte za trpělivost a už to sakra nahoďte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit