Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm hry co davaj zadara jsou dobry:)skoda ze az na dead nation vsechny mam:(
  • Tak ja pojdem do infamous a wipeout *2*
  • Co by sis chytraku jako predstavoval? Radsi by si aby Sony nedala nic a mohl prudit jeste vic co? Jsem taky rad ze ti to jde z domu pryc o dalsi sanci navic nepotkan online cloveka jako si ty.
  • Naprosto souhlasim, sice starsi, ale porad skvely hry a muzem byt vubec radi, ze Sony nam jako omluvu neco da.
  • Já jsem příjemně překvapenej. Už jen to, že daj na výběr 2 hry je fajn. Čekal jsem spíš nějaký blbosti a ne AAA tituly (i když starý. Ale pořád výborný).
    Fakt nějak nerozumim těm, co to považujou za výsměch nebo podraz ze strany SONY.
  • hmm pravda, taky je to debilni slovo:D
  • hlavne ze tvoji pcckari jsou oukej.. :D
  • To jsou teda pecky za odměnu :D No, ještě že to jde už z domu pryč.
  • chtěl si říct ejkna nebo džastina bíbra
  • ne, nemyslim, a proc proboha pouzivas slovo stejsna, vzdyt to jak z ust nekoho, kdo posloucha akona nebo justina bibra
  • Ryba9
    Neomlouvejte se, neděkujte za trpělivost a už to sakra nahoďte.
  • jde oboji, dva na jedny i prez net..
  • ani ne mdfkre, natelogan mi jako jediny podal relevantni a presnou informaci narozdil od tvych bezduchych zvastu a ja mu za to timto dekuji :)
  • Aneb vše zlé je k něčemu dobré :D
  • jenze chlapecku ty hry nikdo nebude stahovat prez ps+ natoz kupovat.. :)
  • a ty si jako myslis ze lidi co maji stejsna nemaji doma pc? :D
  • hehe natelogan ťe utrel.. :D
  • V duchu som očakával nejakú NHL zadára ale to by som chcel asi veľa :P
  • A jde ten co op i pro dva hráče na jedný konzoli? nebo to jde jen přes net? Dík za odpověd.
  • Vždy se najde někdo komu se nic nelíbí. Kdyby mu dali za to že psn měsíc nejela milion, stejně by mu to bylo málo. Taky se mi ty hry moc nezamlouvají ale co. Pokud chceš nějakou jinou, tak si ji kup.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit