Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MW3 si poridim az bude ve vyprodeji za par stovek, projdu si kampan a tim to hasne. *6*
    • Kolikrát to ještě napíšeš? Myslím, že 20x už to stačilo.
    • lepší stáhnout :)
      • Mozna ale tak spatne na tom jeste nejsem *5*
        • Nj stahovat hry, je smrtelnej hrich za to prijdes do pekla *1*
  • Divotvurce
    Nikdy bych nečekal, že to řeknu, ale v multiplayeru cod může být sranda, jen člověk musí vědet jak na to:
    http://www.youtube.com/watch?v=Qw-0RSs-hFE&feature=channel_video_title
    http://www.youtube.com/watch?v=Nsbt1pgsSfo&feature=channel_video_title
    http://www.youtube.com/watch?v=rDNg-z4NdQk&feature=channel_video_title
    • parada!!
  • Akym stylom ? W + M1 na takuto hru urcite postaci ...
  • napsal priznivec COD (ted uz byvaly tenhle MW 3 vydany zase po roce byla posledni kapka ) s trochu retardovanym pravopisem :)
  • blahorodie
    Dalsia Retardovana hra pre Americke sproste deti , vo veku
    6-12 rokov *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    VIVAT BATTLEFIELD 3 - server Battlefield 3 MORDOR SK/CZ mixed od 27.10.2011
    • jasne a dle tveho textu tobe bude tak 13 *1*
      • blahorodie
        dle tveho textu asi spis v noci s maminkov a delas prasarny *12* *12* *12*
        • hmm ja se trefil hned na poprve *1*
          kamo clovek tve velikosti me OPRAVDU nemuze urazit . A kdyz uz tady mluvis o mame tak ji pozdravuj ty prasany s ni jsou naprosto famozni jen ses ji moc nepoved tak at te da reklamovat .
  • Pro hraní MW3 je potřeba nějakej speciální ušní implantát či co? :D
  • jindra.veliky
    jen doufam ze naplni sliby a daji tam stary a dobry servery z CoD4 pac me nabavi hrat MW2 s tema ruskejma kktama. jeste jsem ve hre snad nikdy nenarazil na normalniho hrace r ruska. vlastne jen jednou v l4D
  • Tohle vypadá o mnoho zabavneji nez bf3
    • zábavněji? maximálně skrze zombiky na odreágování, ale nic víc v tom na proti Bf3 nevidím
    • mysto zabavneji bych dal slovo starsi a byl by to v cajku komentar
  • Koukam on jeste nekdo pouziva engine z quaka 2.. A kdyz uz to stoji za houno ,je potreba to aspon okecat. To zname..
    • kajo tesne vedle to je engine z quaka 3 *3*
      • neni jedno jesi je ten engine starej 100let nebo 103let proste je to takovej skoro uz veteran engine za chvilku dostanou od statu prikaz vydavat jednu hru za 3 roky protoze to bude veteran engine a nebude se moc uzivat v normalnim provozu
        • mas pravdu jen jsem ho opravil aby tu nepsal bludy *1* *1*
  • Snaha se cení, ale napadá mě jen "no a?". Při dvou set hodinách za black ops jsem si levelování vůbec nevšímal a to už jsem přejel prestige level. Prostě běhám a sřílím, za dva večer jsou odemčený veškerý potřebný zbraně proto, aby se dalo hrát efektivně. Levelování je u tédle hry skutečně prakticky irelevantní. Podstatné je spíše dostat svoje perky na pro variantu, a to s levelováním vůbec nesouvisí.
    • je to tak... pro a tvoje killstreaky a vylepšení zbraní který používáš.... pak už de jenom o kombinaci....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit