Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak je na tom RO2 teď ? začátek se jim moc nepovedl a trošku mě nepotěšili ohl. hlášek, které nejsou plynule neměcké nebo ruské.
    • No, já se k RO2 vrátil asi po půl roce a musím říct, že se mi hraje dobře: už tam v podstatě nejsou žádné bugy, komunita udělala pár dobrých map a classic mod baví.
    • Stačí si v nastavení v záložce Audio zatrhnout Use native voices a vojáci budou mluvit německy/rusky.Jinak i na normálním public serveru se dá najít pár zkušených hráčů a hned se to hraje týmověji.
    • Paulcz
      Hlášky jsou už opravené patchem a dá se to nastavit v menu. Patche hodně věcí opravili a přibyl i RO1 like mód. Mapy od hráčů jsou po málu a nevím no, mě se dvojka nelíbí a nebaví mě. Zlatá jednička
    • Shaker
      "Scheiße, panzer!" je absolutne bezkonkurencni hlaska za poslednich par let
    • Já mám pořád zkoušky, takže už jsem dlouho nehráll. Ale hra je skutečně doladěná. Problém jako u každé jiné nearkádové hry je - najít dobrej klan / server. Neni to BF3 a stejně to tim stylem 90% hráčů hraje.
      • Shaker
        Presne tak a pak to vypina s tim, ze je to kravina... Jenze kdyz jim nekdo do hlav porad cpe, ze kempeni je spatny (ne, opravdu neni spatny, je to taktika), tak neni co se divit. Skoda, ta hra je fakt skvela, ten datadisk na 90% beru.
  • ZvacA
    Snad první Iwo Jima v WW2 hrách, která konečně vypadá jako Iwo Jima. Ale ono vůbec celkově to vypadá dost zajímavě. RO 2 si obecně zaslouží mnohem více pozornosti.
    • Ne, jak nějaký pos*aný COD.
    • Cypri
      Naprostý souhlas.
  • Cypri
    RO2 mě baví, na tohle se moc těším.
    Už jen proto, že to není podle tý klasický šablony "hodně bum bum, wow efekty = budeme hodně prodávat."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit