Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A čo M.A.V.? Pozerám, že už je to v bete, neskúšal niekto?
  • Souhlasím s CursedSlayerem, rozhodně není pay2win
  • Jj Mechwarrior online jede a poslední rok mě velice chytnul, rozhodně není pay2win ale chvíli trvá než začnete hrát nějak smysluplně, rozhodně to chce TS a skupinou kamarádů. Oproti Hawken je méně akční a více taktický.
  • Hawken je s "mechama" ale jinak je gameplay her úplně jiný a říct že je to nástupce Mechwarrior je přinejmenším odvážné.
    A Piraně teď kutí MW5(tuším) a jinak stále jedou Mechwarrior Online. O MWO říct že je to P2W může jenom někdo, kdo to nehrál. Jediný co si za peníze koupíš jsou některý typy mechů a že by byli OP...heh, to fakt ne a když se náhodou někde utnou, brzo toho mecha nerfnou a strovnaj do latě s ostatníma. Jediný co si koupíš za reálný prachy jsou hero a champion mechové, ale označit je OP když ti tam v podstatě například přdají jeden hardpoint nebo je jinak umístí, to ne. Pokud máš premiák u MWO, dostáváš +50% peněz a +50% expů, ale rozhodně to není výhoda v samotné hře. Vydržíš stejně, dáváš stejně, jenom tě tolik nemrzí když to projedete.
  • Protože ještě nezná zdejší defíčka.
  • Jsou to zajímavé paradoxy. Agresivní mikrotransakce jou napříč hráčskou komunitou ozačované jako zlo, ale když je to naopak tak to očividně taky moc nefunguje
  • to ty už tu nebudeš
  • Skoda ze sa o tej hre pise az ked konci. Ked bola ziva sa o nej nepisalo. Zrejme tie hry zabil World of tanks a dalsie podobne hry, ktore maju masovy uspech a toto moc hracov nehralo.
  • Ale nejde o to ci take hry existuju ale ze Titanfal nie je alternativa k Hawkenu. Inak myslim ze sa stale hraje mechwarrior online, ktory je priblizne tak stary ako hawken
  • Tak kdypak pojde SC ...
  • Realita je takova, ze ti neplatici hraci pracuji pro provozovatele hry a davaji duvod tem platicim aby vubec neco platili, protoze jinak by nemeli s kym hrat.
  • Jack1947
    Ohh a těch opravdu dobrých ? navíc z dnešní doby *7*
  • victor
    Hawken byl jedinej pořádnej nástupce Mechwarriora . To co kutí Piraně je prostě hnus a jen stěží hratelná P2W blbost se jmény legendárních klanů a mechů ... prostě u mne to vyhrál na plné čáře akčnější Hawken , takže je mi docela líto jak dopadl :/
    Uvidíme jak dopadne strategický Mechwarrior od HarebrainedSchemes , tvůrců adventure/turnbased Shadowrunu ...
  • Vox Machinae, Project Nimbus, Mechwarrior, Strike Suit Zero, Steel Battalion, Armored Core....
  • Jack1947
    Jestli znáš jiné Mech/ robotí hry online (natož offline) tak si rád poslechnu.
  • Zdá sa mi že v každej tvojej vete je nejaká blbost
    F2p hry nie sú charita, nejaké mikrotransakce tam musia byť
    Tvrdiť že premium obsah má šancu iba v esporte je tiež mimo - práve v esporte je treba rovnaké podmienky
    Titanfal je alternatíva Hawkenu? O tom pochybujem
  • Inquisitor
    A co ten nový MechWarrior, to už odpískali nebo se na něm ještě dělá?
  • Jack1947
    Tak jasně tohle byla vyjímka většina her je ze začátku ok ale jak naroste počet hráčů... tak si řeknou a hle že by jsme tam naházeli nějaké věci co půjdou koupit jen za prašule. Problém respkt bankrot je na světě.

    Tady bohužel dojeli sami asi na vlastní blbost. Ukousli se velké sousto a nedokázali ho sežvýkat a spolknout :I
  • Muze mi nekdo vysvetlit proc tento clovek reaguje na Jacka ???
  • Pokud si dobře vzpomínám, v Hawkenu nebyly žádné premium itemy, které by oponenty stavily do nevýhodné pozice. Naposledy jsem to hrál asi v lednu letošního roku, tak je možné že tam něco nasekali. Všechno gameplay-wise šlo nakoupit za ne-premium měnu. Kupodivu jsem si říkal, že je hra chvílema až příliš štědrá, vydělávat šlo dost rychle i pro mě jako hráče co tomu věnoval tak dvě hoďky hraní denně.

    To jak se stavila firma k vývoji a provozu hry je věc druhá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit