Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohemund
    Hlavní pro mě je, že EA nemá prsty v sérii Witcher, TES. Alespoň něco mi zbylo, když si vezmu, jakým způsobem zprasili druhý díl mé milované značky Dragon Age.
    • Viktor_H
      Tady je potřeba si vyjasnit, co to znamená "zprasit"... CDP bych sem vůbec netahal, to funguje úplně jinak než EA a Zenimax. A zde je pak rozhodující to, jakou autonomii mají vývojáři, kolik mají času a jaký budget. Zatímco v případě Bioware si myslím, že je ta autonomie stejná jako BGS, čas a peníze jsou ten opravdový rozdíl. DA2 bylo hotové za 11 měsíců a mělo velmi omezený rozpočet, takže ano, v tomto ohledu to EA skutečně "zprasila". Tedy nikoliv přímo, ale nepřímo... Podle všeho se ale blýská na lepší časy, nové DA je vývoji skoro dva roky a minimálně před koncem roku 2013 nevyjde.
      • to je jedno ze budu mat viac casu, lebo nevidia chybu v sebe ale v tom ze uz sa asi ludom nepaci taky typ hier. Takze teraz budu vymyslat uplne sprostosti a nakonec z toho vyjde nejaky zlepenec pre vsetkych ale vlastne pre nikoho
        • Viktor_H
          To není v žádném případě jedno, protože tady je řeč o distributorech a ne o vývojářích. Bioware stojí za konceptem DA2, nikoliv EA, stejně jako BGS stojí za TES... EA může za to, že jim poskytla málo financí a málo času. Toť vše. Chceš-li někoho vinit za to, že DA2 je podle tvého názoru slepenec, pak Bioware.
  • "Prodeje Mirror's Edge byly mizerné, ale pokračování by chtěl každý. Kde se stala u prvního dílu chyba?" --- Ehm, asi se v té době dost pirátilo, a když hráči zjistili, že je to bezvadná hra, tak by si to nejradši koupili, akorát si řekli, že když už to mají přeci dohraný, tak za to nebudou platit. Ale za dvojku určo už zaplatí!

    Jinak tl;dr, tak zas moc mě EA nezajímá. A lepší obrázek na hlavní stránku jste vybrat nemohli, vypadá to přesně, jako když se ten někdo chystá vyblejt.
    • Viktor_H
      Yep *1* , dvojsečná zbraň a krásná ukázka pokrytectví hráčské komunity. Zatímco ve vztahu k prvnímu Mirror's Edge byla komunita naprosto schizofrenní (dáno už principiálně tím, že jsme KOMUNITA), jakmile jde o hledání viníka absence pokračování, mají všichni jasno...

      Přátelé, důvod, proč nebude Mirror's Edge 2 je ten, že jste jedničku nekupovali. Poděkujte si (tzn. střílejte do vlastních řad a ne distributora, který vážně není charita) a běžte o dům dál...
      • Hej, ale nikto nespomenie, ze to malo retardovanu online aktivaciu s limitom (jedna taka hra mi stacila - Burnout Paradise)
  • Já už v 90. letech vnímal EA jako zlý korporátní moloch vydávající jen mainstreamové hry a sázející na jistotu, který jen skupoval nebohá menší studia, aby pak parazitoval na jejich vlastních nápadech *1* Mimochodem, když se řekne "staré logo EA", vybavím si tohle http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/e/eb/Electronic_Arts_historical_logo.svg/2000px-Electronic_Arts_historical_logo.svg.png
    • ale prvy NFS si si zahral a este si si u toho chrochtal blahom ...
  • stačí nedělat rychlokvašný sra... a škubat hráče přes dlc a možná si něco opět koupím. Naposledy jsem od nich měl myslím Mirrors Edge
  • zajímavý, ale trochu jednostraný článek:
    http://ogameslog.blogspot.cz/2013/04/je-battlefield-3-takova-hruza-jak-se.html
  • Díky za pěkný článek! Jsem zvědav, jestli Riccitiello napíše někdy paměti. Sám jsem akcie EA nikdy nekupoval, nevěřil jsem, že se dokážou efektivně uřídit. Jejich hry jsem přestal v určité době kupovat, protože mi přišly takové sterilní...bez emocí...bez srdce. Jejich cenová on-line politika je celkem unikátní, takové ceny si málokdo dovolí.
  • Propad akcií vůbec nesvědčí o tom, jestli si trh myslí, že je to lempl. Je to pouze reakce na v podstatě potvrzené mizerné finanční výsledky.
    • To neni tak docela pravda. Cena akcii je danq zajmem o ty akcie a ten zajem je vysledkem rady vlivu, nejsilnejsi z nich bude duvera v schopnost firmy vydelat v budoýcnu penize, tedy zhodnotit investice a tato duvera je nepochybne ovlivnena i duverou v schopnosti sefa firmy.
      • Já s cennými papíry obchoduju zhruba 5 let, takže tyhle věci vidím poměrně jednoznačně, byť jsem na začátku měl zhruba stejně naivní pohled jako ty. Drtivá většina akcionářů pravděpodobně ani neznala jméno šefa EA, většinu obchodů navíc ani neprovádí člověk, ale automatizované algortimy reagující na vývoj trhu. Pak tam máš řadu oportunistů, jako jsou daytradeři.

        Finančí výsledky vždy přináší tyhle jevy a je to alfa-omega všeho (ať už se mezi jednotlivými čtvrtletími děje cokoliv).
  • K tomu ide dodat len toto http://www.cad-comic.com/cad/
  • Já bych to tam převzal. Origin - zrušit, DRM - zrušit, EA - zrušit. A byl by pokoj.
    • Nezávislé vývojáže zrušit, GOG zrušit, kickstarter zrušit, hráče remcající na to že dřív byly hry lepší pozavírat a pak by byl teprvé klid.
      Jinak jménem celé games.tiscali Vám pane Johne Riccitiello děkuji a přeji příjemnou budoucnost a možná i návrat do světa her.
      • Ty nejsi v pořádku.
        • TheGGG
          Kdo tu má 8+ já nebo ty hmm?
  • nemyslim si ze ricci hral nejaky hry, mozna v pr clancich. Kazdopadne spis skodil hracum i vyvojarum.. Viz. Zdimani penez z dlc typu da, me, bf3. Ceny na originu jsou kapitola sama o sobe.. Tak snad to nastupci i pisateli clanku dojde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit