Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    najmout si Keana byl jeden z nejlepších tahů jaký  CD project mohl udělat... teď ta hra docela zajímá i mě... většina celebrit jsou klauni, ale Keanu je borec a docela mě přiměl na Cyberpunkem uvažovat.

    • MrDonut

      je to oboustrane vyhodny obchod pro vsechny. CD projekt ma xicht co pritahne spoustu lidi a Keanu si diky nim udela reklamu na motorky o kterych spousta lidi vcetne me nemela ani paru. Pro me je jedna z veci co me na Cyberpunku zajima to, ze je za tim opravdu videt obrovske mnozstvi prace, protoze uz jen vymyslet design vseho co se ve hre objevi je neco tak narocneho, co si vetsina lidi ani neuvedume. A ten svet se s kazdou ukazkou dalsiho obsahu zda byt opravdu vetsi a plnejsi, nez jak na me na zacatku pusobil.

  • Corvus

    Tohle není hra, ale p-o-r-n-o. :-)

    • LadaVanBar

      No uz jenom prvni vterina toho videa u clanku  mi potvrdila, ze se mam na co tesit :) 

      • Corvus

        Já jen horko těžko zvládám vydržet ten měsíc do startu. Klidně se přiznám, že co se týká CDP, tak jsem prostě skalní fanoušek. A Cyberpunk je pro mě skutečně vymodlený titul od dob prvního System Shocku a četby Neuromancera... Přesně za měsíc je to tady... Hru mám předobjednanou 6 let! Bez legrace. Být tojiné studio, tak asi ne, ale protože to oznámili tehdy CDP, nebyly naprosto vůbec žádné důvody k zaváhání.

  • iSpirit

    nakonec bude katarze, že budeme zachraňovat město na základě tři otcovských rad.

    Do teď nechápu, jak mohli tak zmrvit "writing" u Witchera 3. 

    Jsem zvědav, jak si poradí s daleko hlubším cyberpunkem, od kterého se čeká mnohem větší přesah včetně sociální sondy, filozofie a obecně přesahu. 

    Popravdě tomu moc nevěřím a tipuji, že budou hrát na efekt a opravdová hloubka nebude, snad se pletu.

    • derkel

      w3 nebyl vyloženě špatný, jen nesnese srovnání se Sapkowskim a byl utahaný na konci, mimoto se nemohli moc vzdalovat knihám

  • Akorat nekam tomu chybi pribeh, takhle je to zatim dalsi hra na efekty ale casto u nekterych dnes her najdu skoro nic moc pribeh a potom to nudi :(

    • Inquisitor

      O příběh bych se nebál. Naopak je dobře, že ho nevykecají předem.

  • LadaVanBar

    Jeste zkusim slovo do pranice. 

    Anketa: Keanu Reeves byl vybran do Cyberpunku 2077 protoze?:

    A) NEO

    B ) JOHN WICK

    C) JOHNY MNEMONIC

    D) ALL OF THE ABOVE

    E*) Ma v sobe Gatesuv chip, ktery mu tajne implantovali pri testu na C-19

    *jenom pro fanjsmekry (sdilejte nez to smazou)

    • Corvus

      Všechny varianty beru! Keanu je láska! Breathtaking™! :-)

  • Thanquol

    Nic víc Cool tam asi řídit nepůjde. Osobně co do stylu 🤔 

  • 0011

    Nevím, pravděpodobně nějakou fešnou nomádku 😛 ale vážně - vozidla jsou tam zajímavá a určitě ve hře strávím tolik hodin, že vyzkouším všechna.

  • RAMIUS89

    som zvedaví aký typ multiplayeru bude ta hra mať?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit