Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rozhodne nevyjde. i kdyz je pravda, ze muj par let stary typ na vanoce 2012 mozna nevyjde..
  • jasny, je to subjektivni. ono se to oboje spatne srovnava. ja mam taky nejradeji batmana z roku 89, protoje JN byl takovej vic normalni a na urovni, HL byl fakt uz moc psycho. Zahrany skvele, o tom zadna, ale uz me to neprislo jako joker.. HLavne vsak diky Nolanovi za nove batmany a tim i tyhle vysoce nadprumerne hry, ktere by bez toho nevznikly.. Co se tyce Baleho - ma muj obdiv za jine role, ale ono hrat batmana je nevdecny, nemuze se nikdo zalibit vsem (ani Keaton). Co se tyce jeho pruseru - neznam souvislosti, ujet nervy muzou kazdymu a novinari to vytrhnou radi z kontextu... jako obdivuju vubec ty herce, ze vubec vyjdou na ulici a maji trpelivost s lidma co na ne ukazuji prstem a vrhaji se na ne, cekaji pred domem, prehrabuji se v jejich odpadcich, nebo je pomlouvaji a je fuk, jestli je to pravda...
  • Ono by bylo lepší kdyby Batman radši všechny padouchy oddělal než aby je díl co díl chytal. *1*
  • Cahir
    Shut the fuck up Bruce! *1*
  • Cahir
    S tím, že do toho vložil víc, souhlasím, oscara si jistě zasloužil. Skutečně z něj rostl nejlepší herec své generace. Mně se ale víc líbil Nicholsonův, protože byl takovej charismatickej, šarmantní a ulítlej správným způsobem. Ledgerův byl psychopatickej magor a postrádal ono Nicholsono-burtonovské kouzlo. Ale uznávám, že to už je spíše záležitost mých osobních preferencí.
  • Mechwarrior_bw
    tiež som si myslel, že Nicholsona už nikdo neprekoná ale imho Ledger ho prekonal vo všetkých smeroch. Predsalen Nicholson mal už vyše 50 v čase keď hral Jokera a už nemal v sebe tú energiu ako v jeho najlepšej forme v 70-80-tych rokoch. Možno keby ho hral ako mladší tak by som váhal ale jednoducho Ledger do tej postavy vložil viac.
  • Jazz
    Nahrávce ?
    EDIT: Jo, myslíš tamtu jak řve na natáčení Terminator: Salvation ?
  • Cahir
    Ledger byl libovej Joker, ale Nicholsona podle mě nikdo nepřekoná. Batmana mám rád, dokonce jsem měl kdysi rád i Balea, ale po té jeho skandální nahrávce si to docela pos*al. Co se týče tohohle herního Jokera, tak ten mi strašně leze na nervy, vytáčí mě na něm snad úplně všechno a doufám, že bude možné ho nějak uspokojivě odpravit...
  • Mechwarrior_bw
    jj, u mňa bol ten pocit najsilnejší v Dark Knight, kde som Batmana doslova neznášal (i keď možno je to tým že neznášam Baleho :) Každopádne najlepší Joker = Heath Ledger.
  • nejlepsi komix co sem kdy cetl
  • Je překvapivé že Joker ač je to pomalovanej šašek má neskutečný charakterový potenciál který by mu mohl závidět jen málokterý jiný komiksový padouch. Ať už v podání Jacka Nicholsona, Heatha Ledgera nebo v hlasovém podání Marka Hamilla jsem skoro více fandil jemu než sucharovi Batmanovi.
  • Už to není takovej krasavec jak v Arkham Asylum, ale krejčího má pořád stejnýho. Jokera mám snad radši než Batmana. Už aby byl listopad. *2*
  • Tohle bude hra roku pokud nevyjde diablo 3
  • Aha nevsimnul jsem si, ze ho ukotvil.
  • To Ironman nema taky.
  • Co to? Batman zabiji?
  • "I want you to remember, Clark... in all the years to come... in your most private moments... I want you to remember my hand at your throat... I want you to remember the one man who beat you..."; The Dark Knight Returns
  • Batman je díky této hře, podle mně největším frajerem ze všech superhrdinů.. Protože nemá žádné super schopnosti... co dodat.
  • jesusek
    Parádní trailer. :D
  • Mayuri12
    Konečně se i Joker dočkal svého traileru. Na hru se neskutečně teším už jen kombinace záporáků je perfektní a atmosféra z toho doslova teče.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit