Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Kratos hned kupuje
  • Tak přesně kvůli takovým kouskům mám chuť pořídit si PS3.
  • Trole, ty trole jeden, nedokážu si představit nic lepšího než zrušení číselnýho hodnocení. Číslo na konci není vůbec podstatný, postatný je obsah textu. A pochybuju, že je nějaký číslo vůbec schopný vyjádřit zážitek z Journey.
  • Mahcake
    Nic jiného jsem ani nečekal, těšim se až dneska zahraju. *3*
    • Malleth
      To vychází už dneska? Já měl za to že až 14.3.
      • Mahcake
        Ahh pardon, špatný zdroje. *9*
  • dneska se asi podivam na PSN,otestuju trial verzi a uvidime protoze z recenze nejak nechapu o co jde.posledni super kousek byl LIMBO
  • ... jen bych opravil to Y ve slove přibít.
    • smejki
      a pak bych to opravil zase zpátky.

      EDIT - epičfail!
      • Vam se to zda OK ?

        Strávit tak týden s partou vývojářů z týmu thatgamecompany a nahlédnout do jejich nákresů a poznámek; prolistovat artbook na křídovém papíře, pustit do smyčky soundtrack a na stěnu přibýt kus rudé látky s mystickými obrazci. Sběratelské edice titulů jako Journey bychom vyvažovali zlatem!
        • smejki
          přibít = přimlátit
          přibýt = rozšířit řady

          EDIT - sakra, dal bych ruku za to, že to tam předtím bylo v jiném významu. Jsem asi na drogách. FAIL! *15*
          • Mno... dulezite je, ze to nema na "funkci" a kvalitu hry vliv, jen me to tam prastilo do oka.. :-)
        • Je to naprosto OK. Copak tě paní učitelka na zakládce netloukla do hlavy, aby sis zapamatoval, že když něco tlučeš, tak vždycky měkké "i"? Zřejmě ne nebo málo, a proto ti nepřibyly žádné vědomosti *3*
          • Prosim.. nejdriv si tu vetu precti, teda pokud te to pani ucitelka naucila :-) Prave proto, ze tam ma byt to mekke "i" pisu, ta to autor opravi.. ach jo...
            • Sakryš, promiň, fakticky velká omluva. Máš pravdu a kladivo na čarodejnice nechť dopadne na hlavu autora článku *3*
  • Malleth
    Dohráno. Je to pecka. 10 si rozhodně zaslouží
  • Když mohl dostat 10ku Skyrim, tak pro mne není překvapením již nic... *3*
    • amen
      • God-of-War
        Troll asi potřebuje dostat palcátem *1*
        • sipem do kolena ;]
  • Malleth
    Nevím proč to nazval překvapením. Rozhodně kupuju
    • God-of-War
      Další ps3 pařmeni?? Tady je můj nick terminator00777 Kámošů neni nikdy dost *1*
  • Kvůli Journey jsem si víceméně koupil PS3 ... a udělal bych to zas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit