Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen by to chtělo, aby trochu oživili krajinu, udělali nějaké vesničky a alespoň dvě trochu větší města, která by nebyla jen na ozdobu a bude to paráda.
  • Tak trochu jako Mercenaries 2 ..... spíš hodně . Sandbox můžu , ještě zapracovat na nosném příběhu a ... Mafii odzvonilo .
  • Dvojka byla dobrá, až na ten kret*nskej dabing.
    • FiCTive-MAN
      @text komentáře smazán uživatelem FiCTive-MAN@
      • To jako vážně ? Tak třeba stupidní ale opravdu stupidní hlasy všech těch zločinsů, kteří zadávali mise *1* Jen pro představu - http://www.youtube.com/watch?v=DidDKP4yI5s&feature=related
        • Ještě lepší *1* http://www.youtube.com/watch?v=ItZVPgI906Y&feature=related
  • Jednotku som ukoncil asi po troch hodinach hrania, pretoze ten respawn nepriatelov bol proste sialeny a ovladanie aut priserne. O dvojku som potom ani nemal zaujem. Ten isty pripad ako red faction querilla. Este ze som ich kupil za par drobnych na steame. *7* Tieto hry mali potencial, ale nejako to nebolo dotiahnute do konca.
  • Vostoq
    Už jednička mě asi jako jednoho z mála hrozně bavila, dvojka byla dar z nebes, dostal jsem jí ke grafice jako dárek takže jsem v ní nahrál určitě přez sto hodin :) no trojku vyhlížím :)
  • Těším se moc. Ve dvojce jsem se dostal skoro na 98% (všechno kromě některých leteckých a "proskakovacích" závodů). PC verze, pochopitelně… *3*
  • michaliuz18
    wau:) zase budem lovit vlajky a zbierat 500 krabiciek po obrovskej mape s peknou grafikou :) ale ako som si isty , XPčkarom to nepojde
  • JC 2 mam v pc porad nainstalovanou a obcas kdyz se chcu vyblbnout tak si to zapnu a uziju si trochu legrace s hakem a ..... :D pokud neco vylepsit, tak podle me ovladani vozildel a strelbu, ktera me teda vubec nesedla. automaticke zamerovani je na pc divne samo o sobe a normalni mireni pomoci mysky se chovalo naprosto silene
    • střílení bylo tak hrozné, že ani hák mě ke hře nepřipoutal na víc než třičtvrtě hodiny.. škoda *6*
      • ja nevim ja jednicku ani neznal kdyz jsem dostal dvojku, okamzite mne to chytlo prave svou jednoduchosti a lehkosti ovladani u tebe asi bude problem mezi zidli a mysi
  • Hlavně žádnej multiplayer!
  • Jednotka mala úžasnú atmosféru a obrovskú mapu. Zábavnosť však ničili nudné misie, slabé spracovanie a otrasné AI všetkého čo sa hýbalo. Dvojka vylepšila čo sa dalo a nahral som v nej cez 62 hodin. Takže do trojky určite pojdem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit