Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen by to chtělo, aby trochu oživili krajinu, udělali nějaké vesničky a alespoň dvě trochu větší města, která by nebyla jen na ozdobu a bude to paráda.
  • smejki
    já ti myslim, že na normal... ale jistojistě to nevím
  • Tak trochu jako Mercenaries 2 ..... spíš hodně . Sandbox můžu , ještě zapracovat na nosném příběhu a ... Mafii odzvonilo .
  • Ještě lepší *1* http://www.youtube.com/watch?v=ItZVPgI906Y&feature=related
  • To jako vážně ? Tak třeba stupidní ale opravdu stupidní hlasy všech těch zločinsů, kteří zadávali mise *1* Jen pro představu - http://www.youtube.com/watch?v=DidDKP4yI5s&feature=related
  • FiCTive-MAN
    @text komentáře smazán uživatelem FiCTive-MAN@
  • Dvojka byla dobrá, až na ten kret*nskej dabing.
  • ja nevim ja jednicku ani neznal kdyz jsem dostal dvojku, okamzite mne to chytlo prave svou jednoduchosti a lehkosti ovladani u tebe asi bude problem mezi zidli a mysi
  • Jednotku som ukoncil asi po troch hodinach hrania, pretoze ten respawn nepriatelov bol proste sialeny a ovladanie aut priserne. O dvojku som potom ani nemal zaujem. Ten isty pripad ako red faction querilla. Este ze som ich kupil za par drobnych na steame. *7* Tieto hry mali potencial, ale nejako to nebolo dotiahnute do konca.
  • FiCTive-MAN
    @text komentáře smazán uživatelem FiCTive-MAN@
  • Vostoq
    Už jednička mě asi jako jednoho z mála hrozně bavila, dvojka byla dar z nebes, dostal jsem jí ke grafice jako dárek takže jsem v ní nahrál určitě přez sto hodin :) no trojku vyhlížím :)
  • Těším se moc. Ve dvojce jsem se dostal skoro na 98% (všechno kromě některých leteckých a "proskakovacích" závodů). PC verze, pochopitelně… *3*
  • michaliuz18
    wau:) zase budem lovit vlajky a zbierat 500 krabiciek po obrovskej mape s peknou grafikou :) ale ako som si isty , XPčkarom to nepojde
  • smejki
    Já se tomu zas nedivím. JC2 jsem zkoušel a to supermanství mi neskutečně vadilo. zatímco nepřátelé padali po dvou ránách, já vydržel asi 5minut střelby. AI nula, jízdní model divný, motivace žádná. Chápu, že je to sandbox, ale trochu náročnější gameplay by tomu neuškodil.
  • střílení bylo tak hrozné, že ani hák mě ke hře nepřipoutal na víc než třičtvrtě hodiny.. škoda *6*
  • JC 2 mam v pc porad nainstalovanou a obcas kdyz se chcu vyblbnout tak si to zapnu a uziju si trochu legrace s hakem a ..... :D pokud neco vylepsit, tak podle me ovladani vozildel a strelbu, ktera me teda vubec nesedla. automaticke zamerovani je na pc divne samo o sobe a normalni mireni pomoci mysky se chovalo naprosto silene
  • Hlavně žádnej multiplayer!
  • on si ji taky málokdo zahrál, ale to nemění na tom, že hlavně dvojka byla opravdu paradní! sem s trojkou, ale rychle! :)
  • Jednotka mala úžasnú atmosféru a obrovskú mapu. Zábavnosť však ničili nudné misie, slabé spracovanie a otrasné AI všetkého čo sa hýbalo. Dvojka vylepšila čo sa dalo a nahral som v nej cez 62 hodin. Takže do trojky určite pojdem.
  • Just cause 1 jsem hrál a úplně jsem miloval to blbnutí s padákem. V Just cause 2 jsem celkově nahrál přes 100 hodin a jako jednu z mála her jsem ji dohrál na platinovou trofej (na PS3).
    Proto pro mě bude Just cause 3 jasná volba! Pokud poroste kvalita z 2ky na 3ku stejně, jako z 1ky na 2ku, tak to bude PECKA! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit