Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nema cenu cist tyhle blbosti, o tolika hrach se rikalo, co bude potreba za masinu aby sis je zahral, a byly to keci. Nerikam ze tohle bude nejaka oddychovka pro HW, ale tak hardcore to taky nebude.
  • koukám že máme naprosto odlišný vkus, ty hry co jsi vyjmenoval jsem bud nehrál nebo mne nebavily
  • Mafia2 vypadá líp a navíc to v ultra rozjedete i na kuličkovém počítadle... Klidně vsadím bačkory na to, že Watch Dogs bude přehypovaný nepodarek
  • aj v metro 2033 to tušim bol depth of field
  • Mato1987
    tak tak, väčšinou sa jedna o jedno nastavenie, ale väčšinou to je nejaká forma antialiasingu alebo postprocess efektu.
  • Stáhneš si na Marketu nějakou appku.
  • Kdys si za litr koupís rocni predplatne ps+, tak dostanes furu dobrych her, pro so ialni pripady idealni. Ti o neco bohatsi si pak mohou levne prikoupit neco po bazarech a slevach v psn (ted mam treba Ni No Kuni za cca 155 Kc ve sleve) nebo thehut ci zavvi. A ti jeste o neco bohatsi mohou koupit sem tam i nejakou tu novinku. Neutracim za konzolove hry vic, nez jsem utracel za pc hry a mam toho tolik, ze jednoduse nemam dost casu to vsechno odehrat. Prilis drahe konzolove hry jsou mytus od lidi, ktery se v konzolovych hrach neorientuji. Je to stejne, jako bych posuzoval pc hry podle jejich zavadecich cen na steamu a ignoroval vsechny moznosti, jak k nim prijit levneji.
  • Imo tam ajtak bude jedna polozka ktoru bude stacit znizit, alebo vypnut a pofrci to jak z praku. Vo FC3 to bol nenazrany postprocess, Thief mal tiez jednu polozku ktorej meno si uz nepamatam.
  • C-BEAM
    väčšina hráčov ktorý si WD kúpia predpokladám majú zostavu schopnú hru rozbehať minimálne na "medium" čo sa blíži konzolovému "high", a aj keby si mal pravdu a skutočne to v čase vydania hry hrali v horšej kvalite, tak rozdiel je v tom, že PC hráči si to skôr či neskôr s lepším HW zahrajú i na ultra, konzolisti nie.

    Ale tieto debaty o grafike sú dosť povrchné, grafika podľa mňa nie je hlavnou devízou PC.
  • Ja v den vydani kupuju hlavne pro vitu a spis mensi hry, ale i vetsi. Posledni dobou jsem koupil treba Luftrausers, Toukiden, Terraria PSV, Muramasa Rebirth, Rainbow Moon, Castle Storm a podobne. Mimo vitu jsem naposledy koupil v den vydani asi TLoU.
  • Připomenul jsi mě Star Citizen, tak to bude podle volnýho času asi taky koupě v den vydání. Jinak komentář měl bejt reakce na tebe ale hodilo mě to jako nový příspěvek.
  • Jestli se tu bavíme o 60+ FPS tak je to i možný tzn 30 pro takovou GTX660/750ti což je vpohodě řekl bych.
  • Veskoslav
    No za poslední dva roky jsem v týden vydání(den vydání) koupil celkově 7 her: Sc II HoTS, Diablo III RoS, Metro LL, AC IV, ME3, GW2 a Titanfall. Zbytek jak sám píšeš. KC, Zaklínače 3 a ještě Star Citizen budu mít taky v den vydání, jestli vyjdou. Osobně mám pak předobjednávku na nového Wolfa a nejspíš se k tomu připojí Division.
  • Jediný hry, který hodlám koupit hned při vydání za dalších pár let je zaklínač 3 a kingdom come, který už mám stejně zaplacený. Já vždycky radši počkám pár měsíců až budou slevy na steamu a nějaké reakce na hru s odstupem času. Kupovat hru hned při vydání v téhle době kdy mám na učtu tolik AAA/indie her na který sem ještě nesáhnul je podle mě zbytečný.
  • C-BEAM
    a ako vieš že tak ako z dema na E3 nebude vyzerať PC verzia na ultra ? v tej ukážke som si všimol možno lepšie nasvetlenie a viac particle efektov, inak žiaden zásadný rozdiel tam nie je. A pokial vznikne nejaký ENB mod ako ku GTA IV tak hra bude vyzerať naprosto úžasne.

    Mimochodom keď sa dnes pozerám na tú starú ukážku z E3, už to na mňa tak nepôsobí, možno aj v tom je problém, totiž ľudia keď to videli prvý krát to bolo niečo nové a ďaleko za konkurenciou. Lenže dnes keď tu máme Sleeping Dogs alebo graficky ešte lepší Infamous sa ten boom efekt akosi vytratil a ľuďom sa možno tie spomienky z E3 zdajú krajšie ako v skutočnosti boli.
  • Jack1947
    Z velke casti ma i pravdu, dneska to je jen o lesku efektech... a na tom neni fakt ic co by vyrazelo dech a uz vubec ne co by odpovidalo HW ktere to ma podporovat. (zrejme ani nebude dostacovat).
  • Veskoslav
    A nevím, jak Vy, ale já osobně WD zatím vynechám a spíše se osobně těším na Division. Sice od Ubisoftu, ale námět a zpracování mě oslovily více. A graficky mi to také přišlo hezčí.
  • ak mas v plane v blizkej dobe dokupovat dalsiu 270x, tak radsej pockaj, nasetri viac a kup rovno 280/290x, jeden vykonnejsi cip je vzdy rozumnejsi, ako dva pomalsie, menej to zere a vykon sa dokaze lepsie vyuzit a vyhnes sa obecne znamym problemom s microcutteringom, dalej z toho plynuca narocnost na zdroj atd. proste same nevyhody. *13* f25
  • Clovece, ja ti nevim co se ti nezda. Motion capture vypadada slusne zvladnuty, vizual mne rozhodne nicim neurazi. Hezke modely, textury i efekty. Hra, kterou si urcite koupim i proto jak vypada. Ale The Division je jeste o rad vys, to s musi nechat.
  • toto im tu tvrdim uz roky a stale mi neveria...myslia si totiz, ze tym urazam samotnu hraciu skrinku, pritom mi to je uplne jedno, len triezvym pohladom na vec som dosiahol rovnaky nazor, ako ty *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit