Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DL 1 jsem dohrál a mám v něm cca 45 hodin. A můžu říct, že už po cca 30 hodinách jsem se ve hře dost nudil a dohrával jsem to jen z povinnosti, protože nerad nechávám rozehrané hry. Neumím si představit, že bych hru stejných kvalit měl hrát třeba 100 hodin. 

    Pokud recenze nebo zmiňovat, že hra má skvělý příběh a skvělé herní mechaniky neumím si představit, že bych hře obětoval tolik času a peníze

  • Inquisitor

    I s vyzobáváním všelijakých kravin je to opravdu hodně. No jsem zvědavý co z toho nakonec vyleze. Ale osobně mi to moc nevadí, v prvním díle mám nemálo strávených hodin. Klidně to budu hrát průběžně rok, nemám problém. Já vůbec dohrávám všechno hrozně dlouho, protože průběžně rozehrávám něco novýho:)

  • stratego

    U her, kde je multiplayer je 300 h nic, quake live nebo třeba rust mám 1000h+. V SP asi tolik nemám nikde.

  • Inquisitor

    Europa Universalis 4 1200 hodin:)

  • cibrut

    "Assassin každý z posledních 3 dílů díl mám cca 120-150h" a pak "záleží spíše na tom,
    zda to nebudou nudné opakující se questy" - což právě u AC jsou, vždyť pokud jde o úkoly mimo hlavní linii tak ten otevřený svět v AC je zábavný 10 hodin a po  15 hodinách už vyloženě přestává vonět. A nerozumim tomu, jak pak můžeš uvést W3, který to má přesně naopak (co úkol to unikát). Poslední AC by měly být příkladem "takhle ne" a naopak W3 klidně "takhle proč ne".

  • xtron

    Assassin každý z posledních 3 dílů díl mám cca 120-150h, to samé byl Zaklínač 3 i Far Cry či Skyrim, WOW 1,5 roku ... záleží spíše na tom, zda to nebudou nudné opakující se questy, co ten obsah na těch 500h nahoní.

  • 500 je opravdu hodne. Kdyz tak koukam na hry na Steamu, kde jsem za mne stravil opravdu hodne casu a fakt mne chytli. Tak jsem na necelych 300 hodinach odehraneho casu. A to ty hry, hraju treba uz 3 roky a jsou tam jen 3. Ostatni max do 100 hodin.

    Jak to mate Vy? Mate nejakou hru s alespon 300 hodinami?

  • MalyZeli

    500 hodin nevěřím, ale i kdyby, budou to nejspíš nesmyslné fetch questy které se budou do nekonečna opakovat a sbírání capin. Doufám že hlavní linka a vedlejšáky budou stát za to.

  • ShenksterCZ

    V dnešní době to tak strašné číslo není...pokud bude hra bavit tak proč ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit