Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dá se este stáhnout bf1943???za dva dny my má prijit bf3 tak kvůli tomu jsem ho bjednaval.dik za odpověď.
  • Protože konzole jsou shit, který vznikl jenom proto, aby mohli hry hrát i lidi, co počítačům vůbec nerozumí (tj. kvůli vyšším ziskům). Důvod, proč konzole v množství prodaných her překonaly PC není ten, že by konzole a hry na nich byly lepší, ale ten, že lidí, co mají nízké standardy a počítače je naprosto nezajímají, je daleko víc než těch druhých.
  • Reklamace uznána *1* ted jen čekat až se to vyřídí...zatim teda popářnu 1943,právě stahuju..
  • calwin
    ty si sotva ps 3 videl... uncharted by nakopalo * aj crysisu na PC pri najlepších nastaveniach... nekakaj si do papule dobre? :D
  • na PS3?ja nic nenasel,filtrovat se da jen par veci
  • Kupovat hry? Zrovna dneska sem utratil asi litr na steamu.... 4 hry a 9 DLC .... z toho 2 triackovy,1 ackova a 1 indie... jeste mi neco povidejte o konzolich :D
  • LEAVE JINDRA ALOONEE *13* *13* *9* *9*
  • Tomáš stejný jako Dickinthebox :D
  • 1. protoze to jsou konzolovy sragory
    2. proc vam na konzole nevyjde Starcraft 2 ( to by mrzelo vic )
    3. cena! kup stejnych deset her na PC a na konzole no a k tem hram na PC si za usetreny peniz koupis i to PC *1* *1*
  • a nestoji? predevcirem sem si BF3 koupil za 460 na g2play *1*
  • Kup si xbox. Jedina konzole, ktera za to stoji. A to rikam jako fanousek playstationu. To co Sony predvadi s trojkou je peklo. Nez zacne flame, tak jenom fyi mam i ps3 a konzole jsem porovnal na multi titulech takze vim o cem mluvim. Exlusivity? Tak leda MGS a GoW.
  • Trol.diskuzni
    Raději nebudu blíže prozrazovat lokalitu svého bydliště, aby si mě zdejší hardcore gameři nevychmátli a někde za rohem nezmasakrovali (případně Alžbětin nabíječ by se asi též milerád přidal, tipuju). *5* Ale bohužel jižní Čechy ne-e... Ale zase jsem tam párkrát trávil prázdniny a fakt supr. *3*
  • Trole? Nejsi nahodou z jiznich cech? S tebou bych zasel na pivko :-)
  • Mě to je fuk zahraju si buď na pc nebo ps 3, každopádně každej zaritej hráč na konzoli píše, že je PC strašně drahý, ale není. Grafika na otrochu výkonějším PC než je konzole bude na televizi uplně stejná jako na PS či Xbox(přeci jen konsole má trochu lepší software:) - operační systém pro rejpaly). A ještě k tomu si třeba pustíš dx11 což je v některých věcech velice dobrý nástroj jen záleží na tom jak to vývojář dokáže využít. Osobní preference je PC už jen kvůli wordu vzhledem k podnikání je to docela důležitá věc a když si PC koupím bez DPH vyjde relativně dobře:)-
  • IWKYN
    Podle MW se totiž dělaj benchmarky .....
    A i kdyby jo, tak ani to nemam, abych to měnil každý 3 roky, když si jednou koupim konzoli a mam u toho fajn bednu, tak se mi to daleko víc vyplatí cena/výkon...
    A ano, uznávam, že současná generace konzolí se chylí ke konci, ale to neznamená, že hrát hry na konzolích je něco špatnýho!
    Mě je to celkem šumák a je to i trochu off topic, ale proč vám/nám nevyjde I am Alive a Ghost Recon na PC?
  • za 10 000 mas pc na který ti pojede MW na max
  • IWKYN
    Promiň, hned mi otec běží koupit PC za 100 000kč! A k tomu 4 díly CoD i se všema dlc!
  • PS3 je mrtva, smir se s tim a nedelej tu ze sebe saska.
  • IWKYN
    Jo, takže opět musím poděkovat Microsoftu/xŠrotu za to, že prostě je! Děkuji nejen za to, že na ten krám vychází přiblbý hry (Gears of War za moc fakt nestojí a halo jsem radši nikdy nehrál), ale ještě mě připravují o moje hry, který jsem si zaplatil???
    Kdyby vyšlo něco na PS3 dřív, než na xKrabici, tak se z toho Microsoft pos*ere!
  • Ale nech pojebú krista, celé EA *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit