Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přežijí je výstižné slovo
  • Krabicovky urcite coskoro nezaniknu...narast dat ide rychlejsie ako infrastukturu a rychlost internetu. A to cr i sr su v rychlosti stahovania top..take usa a australia obrovske krajiny maju mizerny a drahy internet. V takom Japonsku zase zo zvyku kupuju len krabicky. Vsetko urcujuce trhy pre predaje hier
  • Jako, kdyby měly záviset jen na prodejích PC her, tak asi krachnou už teď, protože krabickovky na PC už tolik netáhnou. Pokud ale však dojde k ještě většímu rozšíření konzolí u nás, tyto obchody ještě pár let fungovat budou, protože ten digitál na konzolích není ještě tolik úspěšný. To by mohlo mít taky kladný vliv na to, že distributoři by mohli třeba o něco více her překládat pro všechny platformy.

    Jako, stejně ale krabicovky jednou půjdou do háje, o tom asi nelze pochybovat.
  • svetr s rolákem je základ úspěchu *4*
    • hlavně teplý ponožky *1*
  • Hlavní problém vidím v tom, že poměrně dost her ani krabicově nevychází. Dnes jsem vyhazoval dvd mechaniku do koše, protože už jsem ji několik let nepoužil. Já bych neměl problém pořídit si hezkou krabičku s hezkým manuálem a třeba plakátem a uvnitř jen steam/uplay/gog/origine key. Jenže kdo to nabízí? Několik krabicovek mám, ale ani u jedné už není dvd čitelné - zlatý gog, kde stačilo polat foto a mám hry i digitálně.
    Zkrátka pokud z krabice nepůjde hra aktivovat na nějaké digitální distribuci tak děkuji, ale nechci.
    • Pokud neni ani jedno dvd čitelný tak máš možná tak vypálený kopie. Lisovaný DVD jen tak nepřestane fungovat. Zatim se mně nikdy nestalo že bych nepřečet originálku a to ty dnešní DVD mechaniky už nestojej za nic....
      • Jde o to ,že MEDIUM CD/DVD/BR ( lisované ) ,má určitou životnost kolem 20 - 50 let.Udávají to sami výrobci . Záleží také na tom jaké je to mediu kvality a jak je skladované,jak je sním zacházeno i otisky prstů mají vliv na životnost media.

        Je pravda ,že po určité době je medium nečitelné,mě osobně se to taky stalo,jednalo se o vypalované DVD kde je udávána životnost 2-10 let,Mé medium po 3 letech bylonečitelné nastala ztráta dat.DVD bylo bez škrábanců bez známek použití a přesto nastala ztráta dat.
        Přitom se jednalo o kvalitní značku,pak mam od té značky jiné DVD které je staré 10 let a jde v pohodě přečíst.Je to prostě o kvalitě.
        Dnes důležité data zálohují na kvalitnější medium DataTresorDisk kde je udávaná životnost výrobcem 160 - 1150 let .Jelikož je to na bázi keramické technologie než běžné DVD nosiče.
        • U mě byl největší problém, že jsem médium většinou nevrátil do správného obalu, občas to sloužilo jako tácek pod kávu, nebo erární popelník. To potom ani lisované dvd nezvládne. Uznávám, že je má vina, že s tím zacházím takto, každopádně u digitální kopie se mi to nestane.
  • WalkingWad
    Budu za hatera, ale tak špatná komunikace s JRC, to sem v životě nezažil.. nechť celé JRC shoří..
    • 0011
      Je to o lidech na konkrétní prodejně, já mám s JRC dobré zkušenosti, ale jak říkám je to o konkrétní pobočce/manažerovi/zaměstnancích a tak je to u všeho
      • WalkingWad
        Asi jsem narazil na špatné lidi, to se samozřejmě mohlo stát. Každopádně by si měla firma pohlídat v tomhle kvalitu..
        • To sice má, ale při tolika pobočkách asi bude ještě nějakou dobu trvat, než si nový management vyřeší nedostatky na každé z nich. Podnětem od zákazníka by se však mohli zabývat alespoň o něco víc přednostně. Určitě nebude od věci napsat jim, s čím a na které provozovně jsi byl nespokojen - no rozhodně to pomůže víc, než kdybysme se o tom bavili tady. *1*
  • JRC je fajn. Kdyz jsem v nakupaku, tak vzdycky zaskocim a nejdnou si domu i odnesu nejakou parbu. Jsem proto rad, ze kluci z redakce nevahali a hned s novym majitelem sfoukly takovej pohodovej rozhovurek. Je z nej jasne videt, ze je to clovek na spravnem miste a ze mu zalezi na spokojenych zakaznicich. Palec hore.
    • Jack1947
      Já měl pocit že dříve hry byly v kamenném dražší, třeba COD2 které na netu bylo stovku levnější atp...
  • Ci dlho tazko povedat, kazdopadne uz to ide mimo mna..3 roky som nekupil jedinu krabicu. Pre mna osobne, keby zajtra retail nebol ani si to nevsimnem. Ale isto su ludia , ktori maju radsej krabice.
    • Ristoro
      Například já jedu vyloženě krabice :). Sbírám je, mám raději, když mi to zdobí poličku. Digitální knihovna není ono, ačkoliv tam mám taky nějaké pařby ze Steam sales za 5 eček.
    • Já třeba k tomu fetiši tíhnu = krabičku + mapa/manuál na pěkném papíře... Mám to jako s komiksy, nebo knihami, cením si smyslu pro detail a řemesla v těchto aspektech věci...
  • MalyZeli
    hmmm
  • Tak co na to má říct - neee jako novej ředitel Vám povídám, že tu všichni do roka chcípneme hlady? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit