Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • představ si, že jo, ale nevěděl jsem, že taky dokáže popírat fyzikální zákony :o))
  • :P

    http://www.youtube.com/watch?v=qel7EksETQ4
    • Dobrý video :D Zrovna jsem si řikal, jak nás EA masíruje tim, že maj teď něco převratnýho. Přitom právě v LFS nebo GTRkách to je už pár let a člověk si to může dle libosti poladit podle sebe. A stejně si to všichni vypínáme, protože jedině tak člověk přesně cítí pohyby auta (trochu paradox).
      • Ja pouzivam iba maximalne otrasy kokpitu a simulaciu g-force.
  • aaaa já to zabiju, kdy už vyjdou tentorkát realistické street illegal závody v téhle sérii(nebo jinde mimo okruh, hlavně ať to nevypadá jak benevolentní silniční aréna typu HP 2010), damn někdo jim naordinujte hroší dávku NFS porsche! Koho mají pořád zajímat ty samý auta +1 rok s jinýma kamerama/gfx když je to furt o tom samém honění za nižšími čísl *10* .
  • tak to je teda trápna grafika, radšej si počkám na DIRT3 ten bude oveľa lepší.
  • no video nic moc vsechno se to traslo az moc ze bych z toho dostal jeste epilepsii *1* u shift 1 mi to nevadi to bylo dobry ale todle je prehnany
  • Hrál jsem dost "simulátorů" a i když byla jízda víceméně věrná (v rámci možností her), nebyla to taková zábava. Tohle vypadá zábavně (na velký televizi), nemusí to bejt nutně věrný..je to jenom hra. Například Froza je podle mě kvalitní (nechci říkat simulátor) závodní hra, ale jízda je docela nudná, i při rychlosti 320km/h nic moc pocit rychlosti. Rozhodně nechci řikat co je lepší a co horší. Vim akorát jedno, podle všech co na tohle budou reagovat jsem nejhorší já :D
    • prostě jednoduše - jsou lidé pro které je plnohodnotnou zábavou řídit simulátory a přijde jim hlavní fun ovládání auta, setupy, porovnávání zajetých časů s reálem, AI, kupování nejdražších volantů k pc atd. A pak je druhá, daleko početnější skupina kteří prostě chtějí hrát jenom hru.
  • další vznášedla... takhle kdyby konečně vyšly Rfactor 2 nebo LFS 3. To jsou jediný závodní hry který se dají "řídit".
  • Nechápu, kde na ten reálný pohyb hlavy přišly. Měl jsem několikrát možnost se svézt v ostrých závodních speciálech a nepamatuju si, že by mi hlava lítala dopředu a dozadu, byl jsem totálně utažený k sedačce a s hlavou moc hýbat ani nešlo. Každé sešlápnutí plynu nebo brzdy bylo cítit neskutečně, ale ne tak, že by mi lítala hlava dopředu nebo dozadu *1* Mají to trochu přehnané, ale zase je to pořád asi lepší, než kdyby tam ta kamera byla úplně statická.

    Jo a na Shiftu mě vytáčí ještě jedna věc - když jedete moc rychle, tak se rozostří palubovka a vidíte jen na cestu. Ve skutečnosti si přece sami určujete, na co se díváte
    • M.Habarta
      Já bych spíš řekl, že ve skutečnosti, když jedeš "moc rychle", se bedlivě díváš na trať, ne na palubovku. :)
      • I když jedu na počítači, dívám se buď na cestu, nebo na budíky. Nikdy nestačím zaostřit na obojí najednou. Nepotřebuju blur efekt na to, aby mi přikazoval co mám a co nemám dělat . Ve skutečnosti tam žádnej taky není a když mě omrzí život, můžu si klidně zavřít oči *3* Aspoň by člověk koukal jen na palubku, která je hned pod čelním sklem. Mnohem lepší, než pak čučet někam do rohu na animovanej tachometr.
        • Na budiky sa nikdy nepozeram a vzdy mam povypinane vsetky casomiery a podobne. To ma iba rozhodi z koncentracie.
        • Jo přesně todle jsem myslel a souhlasím s tebou
          • v jakejch speciálech si to jezdil, že tam máš ukotvenou i hlavu? :o) Hlava ti právě lítá sem a tam jak ti lítá skokově přetížení. Upoutaný máš tělo, ale hlava je volně a navíc krk neni zvyklej na tu váhu navíc v podobě helmy a lítá to ještě o to víc.
            • Říká ti něco systém HANS?
              Jinak ty auta konkrétně Opel Astra gsi A7, Lancia Delta Integrale evo3, Honda Civic Type-R
            • Závodní auta upevnění krku mají, právě kvůli přetížení. Po pár desítkách kol by každýmu smrtelníkovi upadla hlava. Jednoduchá vložka na sedačku. Jo kdyby se hlava třásla v neupraveným interiéru a po výměně sedačky za závodní přestala, to by byla jiná písnička. Ale vsadil bych boty, že se nic takovýho netane *3*
  • nuda nuda nuda. dejte mi prosim nekdo novy flatout nebo neco, kde nejezdim porad po ploche zemi a jeste k tomu ve meste...
  • v závodních hrách jsou oproti reálu věci, který se prostě doslovně a přesně přenést nesměj, protože to pak má úplně jinej účinek. Vedle reálnýho chování auta, po kterym spousta lidí pořád volá a přitom, kdyby to tak bylo, tak skončej v první zatáčce, tak je to například ještě právě ten pohyb hlavy. Ano když budu mít v závodech helmu na škéře, tak mi tam bude lítat hlava jako nudle v bandě, ale pokud bych připlácnul sensor na tu helmu.. udělal závodní hru a tam ten pohyb převedl podle přetížení, tak je to nesmysl. Není to samý, mít hlavu v helmě v závodnim autě a koukat v nehnutý pozici na gauči na nehnutou televizi, kde se mi ten pohled hýbe. Tohle je podle mě prostě chyba a nápis "máme přesný pohyby hlavy, jako v reále" vypadá na krabičce pěkně, ale naprd se to hraje. Mnohem lepší, je tyhle pohyby tam klidně nechat, ale dát jim tak 10% intenzitu. Tohle házení s obrazem je opravdu nesmysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit