Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kamera efektní, což o to, ale devadesát procent hráčů si to stejně přepne na externí pohled *4*
    • Bejt na místě EA, tak při přepnutí kamery z kokpitu ven nechám svítit přes půl obrazovky blikající nápis "LOSER" *1*
      • Pan_Klobouk
        Tohle uz mel Grid. Pri vyssi obtiznosti neslo pretacet cas ani prepinat na externi kamery. Tak se na ne musi! ;)
        Jinak opravdu nechapu, kdo muze ridit kazdou trochu serioznejsi hru z kamery za autem. U arkady prosim. Jenze u arkady typu Lotus na Amize.
      • loser, ty surikatko
        • stane se, ty deridone :)
    • ja by som tie pohlady z vonku zakázala *5*
    • Zrovna v Shiftech byla externi kamera dost otresna a spousta lidi diky tomu rada presedlala do interieru :)
  • Je trochu smutne, ze EA za nejake dve dekady co delaji tuhle serii porad jeste nepochopil ze zavodni hry by mely byt predevsim o zavodeni a hlavne chovani auta, ne o vsech nesmyslech okolo KROME toho hlavniho
    • Bohužel musím souhlasit. První díl pro mě nebyl ničím co by se po stránce automobilových závodů dalo brát vážně.
      Jediné o co asi v jedničce šlo byla kamera z pohledu k řidiče, která se zatřásla po nárazu do bariéry.... A zase tu máme jen řeči o kameře a "blbostech okolo" jak říkáš.
      Ačkoliv jsem si prvního dílu v podstatě ani nevšiml protože EA v tomhle směru už nějakej rok neberu vážně tak i přesto mě další díl příjde dle screenů a videí zajímavej.

      To ale EA umí perfektně, narvat hromady peněz do adverismentu i když finální výsledek stojí za prd.

      Nechám se překvapit... S řečmi že se bude jednat o vážnou konkurenci nejlepším simulacím bych byl ale hodně opatrný..
  • Hanzales
    No zatím se nedá nic jiného než čekat, co z toho nakonec vyleze :) Na preview videa a interview z F12010 se taky koukalo blaze a výsledek byl nakonec krapet jiný (neříkám, že špatný). Osobně jsem si třeba v rFactoru/GTR nastavoval "look to apex" na 7-11%, větší hodnoty už měly spíše negativní efekt. Uvidíme, jak se to bude chovat tady. Z některých videí to vypadalo dost splašeně.
    Osobně myslím, že Shift2 bude spíše sázet na co nejvěrnější podání závodění jako takového, než dokonalou simulaci podvozku a pneumatik a nepochybně bude jízdní model zase trošku vstřícnější masám, ale komunita věřím leccos zase potom doladí. Více než na jízdní model jako takový jsem nyní spíše zvědav na obsah a kariéru a všechny ty featurky kolem. Kariéra v Shift1 nebyla zrovna nejvychytanější.
  • Mno ted je otazka jestli to pojede s trackIR a co to s nim bude delat. Ja z toho ale blahem nehykam :o)
    • Hanzales
      Zatím člověk nevygooglí ani nevyšmátrá nic :/ Myslím, že s Track IR by zůstaly otřesy a ten look to apex by se vypnul. No přinejmenším doufám, že nastavení co se týče zobrazení kokpitu bude bohatší a vše půjde přizpůsobit osobním preferencím...
  • Mno je tam strašně moc rychlých střihu na plnohodnotné posouzení toho jestli ta kamera skutecne reaguje na pohyb auta v dané situaci a nebo se jen tak "třese"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit