Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak teď opravdu nevím. Do této chvíle jsem byl na 100% rozhodnut pořídit si Diablo 3. Ovšem teď se tu na hlavní stránce objevila zpráva, že v létě vyjde vylepšené baldurs gate 1 a 2 v nějaké speciální edici. Kupovat si Diablo 3 na 3 měsíce se mi moc nechce:-)))
  • Je zajímavé, jak tu někteří vykřikují, že si hru všichni koupíme, že je nejlepší, že už nebudeme hrát nic jiného. Bohužel, ale každá mince má dvě strany. Jsou tu i zarytí fanouškové diablo série, kteří po dohrání bety tvrdí, že hra nedosahuje kvalit dvojky ani omylem a že jsou velice zklamáni. Počkáme na recenzi a uvidíme.-) Jen doufám, že hra nedostane 10/10 už jen kvůli názvu *1*
    • To si piš, že dostane. Stačí se jen podívat na hodnocení posledních "über" titulů Skyrim a ME3. Obě hry sice skvělé, ale v recenzích ani zmínka o nějakých problémech, záporech, nechtěných a načekaných překvapeních. A o hodnocení ani nemluvě.
    • Koho zajímá nějaké hodnocení? Bude to bomba. Víc netřeba říkat. U mě to má už teď hodnocení 15/10 - nejlepší hra všech dob
      • Nebudu ti brát tvůj názor - ale nejlepší hra všech dob? Prosímtě. Ano, pro tebe ano, ale ber to objektivně. I když vyšla dvojka -a aže je zatraceně dobrá(ve svém žánru) tak dostala okolo 8/10. Nic víc. Je spousty jiných her, které jsou opravdu perlami ale není hra která je nejlepší hrou všech dob... popravdě tupá akční rubačka byť perfektně zvládnutá nejlepší hrou všech dob být rozhodně nemůže. A že mám diablo moc rád.
      • To samé jsem před x lety říkal o Duke Nukem forever a jak to dopadlo?:-) Já si raději počkám, než koupit hru za 1200 a pak toho litovat.
        • klidně počkej, nic proti tomu nemám :) já už mám koupenou digitální verzi, včera jsem ji zaplatil. teď už jen ćekat na příchod nového Krále. To bude dlouhých 60 dní.
  • MishKonn
    Tak mockrát díky za agitku na to, proč vlastně je skvělý, že Diablo III je vlastně ničím neinovativní hra. Nevím, jestli jste si toho někdo všimli, ale celý článek je prakticky tisíc a jedna parafrází této jedné věty.

    Příště prosím ne-fanboye na preview, abych se taky něco dozvěděl o samotné hře.
    • Stejně jako Starcraft 2 se nesnažil být revolučním, tak se nesnaží ani D3. Starcraft 2 je normální stará dobrá RTS s pár prvky rpg navíc a hlavně s hutnym a chytrym příběhem. Betu jsem hrál a je to to samý, co D2, akorát je to komplexnější, zábavnější a věřím tomu, že příběh bude bomba, jako u Starcraft 2.
      • Čímž jsem chtěl říct, že D3 je stejnej běh na dlouhou tra´t jako D2 - sety, zbraně, brnění, skilly, příběh, projet si každou lokaci..Prostě vás žene to samý, co v D2.
        • No jo, párkrát kliknou a za deset euro si koupit požadovaný set, to je opravdu běh na dlouhou trať.
        • Mám dojem, že jazyku tvého kmene neporozumí, protože očividně není Diablo fanda, jinak by se takto neptal a nenazýval by recenzenta fanboyem. Pak nechápu, co tu dělá. O té hře ví proboha snad každý všechno za ty 4 roky vývoje.
  • Zayl
    "Každý hráč s trochou nadhledu moc dobře ví, že nejde o žádné propracované RPG, že hra je jednoduchá jako facka a postrádá hlubší rozměr."

    Pane Vojtíšek, to jste mi udělal radost. Normálně se článkům o Diablu vyhýbám jako moru, protože v okamžiku kdy vyjde budu zase půl roku poslouchat, jak je to nejlepší hra všech dob, ale ten váš jsem si s chutí přečetl.

    Uvidím jak to tedy dopadne, i když z vašich dojmů mám pocit že to je na dobré cestě.
  • ALIENVIK
    Těšim se už deset let a teď když je to za pár, tak se těšim ještě víc.
    • Těšil jsem se šest let. Teď už mi je Diablo 3 úplně ukradený.
      • kostejnesmrtelny
        To je zjevný, jinak bys to sem nepřišel napsat *3*
        • Tak nějak tě nechápu. Proč bych nemohl okomentovat herní událost roku i přesto, že mě daná hra již nezajímá? To si ji jako nejdříve musím koupit a modlit se k ní, abych následně mohl napsat comment? Zalez kostěji zpátky do nory:-)
          • kostejnesmrtelny
            Já si jenom vždycky vzpomenu na tu scénku z Nekonečnýho příběhu, jak se tam Atreyu snaží přemluvit tu obří kejchající želvu, aby mu něco řekla, a ona na to pořád jenom "mě to nezajímá, mě je to jedno" a on na to "kdyby ti to bylo jedno, tak bys mi to řekla". *4*
            • kostejnesmrtelny
              Já to chápu velice dobře. Ty jsi projevil svůj názor, já jsem projevil svůj názor na ten tvůj názor. Takže je všechno v pořádku, ne? *3*
            • Okomentovat událost (oznámení vydání) není to samé, co okomentovat hru samotnou. Věř, že u recenze už můj komentář nenajdeš *3* Ty asi evidentně nechápeš, že každy má právo projevit svůj názor. Pakliže se ti ten názor nelíbí je jen a pouze tvoje věc.
          • Nezajima me bungejumping a taky nelezu na most, abych to tam vsem rekl.
            Stejne si tu hru koupis hned jak vyjde a pak nad ni budes slintat.
            • Tak tohle mě fakt rozsekalo. Buďto neumíš číst, nebo máš mozek o velikosti menší než angrešt. Jak jsem již psal, lezu tam, kde mě něco zajímá viz tento server. Okomentovat herní událost roku jsem si dovolil po svém, stejně tak jako projevit svůj názor. Všem se tímto omlouvám..
            • Taky je hrozne cool mit vesteckou kouli a vedet ze si tu hru stejne pobezi koupit.
            • Dnes je v móde každému dať vedieť ako sme nad vecou a ako nás niečo nezaujíma, je to ubercool.
              *3*
  • kdo věří ža ta hra bude? *1*
  • Ja jsem odolal simrani v brise, prodal svuj beta klic za cenu vyssi nez plne hry a ted me simra kapsa *15* treba ty penize do vydani DIII vydrzi.
    • Typickej čech :D
    • Vakek
      ja bych opravdu radši vydržel do vydání plný verze, než plácat prachy za betu :D
  • Kvůli D3 jsem si koupil novej komp, tak teď už jen vydržet 2 měsíce a začít lovit. Nemůžu se dočkat :-)
    • To mi neco pripomina :)) taky jsem si koupil pred mesicem novy pocitac ciste kvuli hrani diabla trojky. Uz aby to tu bylo jjjjj
  • Beta Diabla 3 na 24 hodin za cca 10 dolarů. Vyzkoušeno, naprosto super. www.d2pal.com
    • Vy jste banda hovad. Já nejsem žádnej trol nebo nějakej sráč, co si vydělává nějakejma pochybnejma odkazama. Jestli máte paypal a chcete si zahrát betu, tak máte možnost. Zdar.
  • ja sem zkusil nejakou warez betu letos a hnus mohl jsem probehnout zavrenou branou takze do hard lokace jsi bezel rovne a Q sem vubec nevnimal nebo nedokazal najit npc. Mozna je problem u me jelikoz diablo 2 jsem hral s cestinou a bylo super. Jak na tom bude vubec cestina do DIII?
    • čeština na stoprocent nebude právě kvůli tomu že v Diablu 3 nepůjde hrát ani singl offline
      • Bohužel je Blizzard tak zbožňovanej že na to nedojede jako dojel Ubi
    • Co? Warez beta je nehratelná. Je to "jen" grafika, nejsou tam žádný skilly, npc. Potvory nemají AI, nehýbou, každý item má snad 10000 damage, atd. Tohle jako chceš hodnotit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit