Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rollcage multiplayer jsme hráli desítky hodin. Druhý díl byl už nudný, protože tratě se hodně linearizovaly.
  • Jack1947
    Ty jo to jsem asi nikdy nehrál... takže pro mne je to trochu nová hra (nebo hrál demo?)... hmm...
    • Jacku ty jsi toho ještě neviděl ( já jej třeba hrál z bundlovaného CD snad Gamestaru či Levelu ) . Mimochodem Rollcage se dal popsat jako takový svižnější Wipeout ;)
      • Jack1947
        Ten zas znám, ano neviděl protože jsem začal hrát až později... to je má vina nebo co ? *7*

        Asi jsem to hrál na PSx v demu už nevím, pokud ano je to hodně let. Wipeout jsem hrál tak vím oč se jedná...
        • Já měl PC verzi. Když se ke mně potom dostala dvojka, tak ta už se mi tolik nelíbila. Měla sice více polygonů, ale na úkor odfláknutých grafických efektů.
          • Jack1947
            To talk bývá že pokračování, nestáli za moc... spíše šlo o ukázku grafiky a nového hw. Než regulérní hru...
  • Tak asi pred 3 dnami som votoval za dalsi GAMES retro gameplay Rollcage a teraz toto :) Idem hned podporit...
    • vsak to nebyla nahoda.. tehdy sel na greenlight
  • Paul_cz
    Backnuto, Rollcage je klasika. A navíc ti dva vývojáři co na tom dělají se dodnes o původní hry starají, udělali jim hezkou kompatibilitu s novými OS a vydali je zdarma. Tohle vypadá už jako prototyp fantasticky. Snad to vyjde.
    • Lukyz
      Teď koukám, že opravdu jde stáhnout zdarma a navíc to běhá v 1920x1080 ?!? *1*
      Díky moc! Já jdu konečně dohrát to demo *1*
  • Jedna z mála závodních her, kde jsem poslední kolo byl zoufale poslední a nakonec jsem stejně vyhrál. =)
  • Backnuto
  • Ta částka mi rovněž příjde ustřelená vzhledem k tomu, že jde o desetiletí stejnou konzervovanou hratelnost jen v nové grafice. Být poloviční, tak by bylo "na čem stavět"...
    • Radši víc, než míň - viz. jak dopadl Carmageddon.
      • Na Carmageddonu se stále pracuje, tak můžeme doufat, že to dokážou podstatně vylepšit.
  • kostejnesmrtelny
    Tak v tomhle případě mi rozhodnutí trvalo asi tak dvě vteřiny. Prosím prosím, ať to vyjde *14* *14*
  • Dostal jsem PS jedničky s jedinou hrou - Rollcage. Dodneška si pamatuju ten adrenalin a skvělej soundtrack, kterej hrál i jako Audio CD, což jsem nikde jinde neviděl u PSX hry :) Rozhodně podpořím, na to čekám jako na smilování, jen kdyby to pojmenovali Rollcage 3...
    • Wipeout měl taky audio stopy na CD ... dost podobná hra , podobná návykovost a především skvělá hudba ;)
  • Lukyz
    Já si jen vybavuju, že tenkrát jsem bezúspěšně prosil rodiče o koupi, takže jsem pak asi 100x hrál jeden jedinej level, který byl v demu u PS magazínu *1*

    Jinak to vypadá nadějně, přispěju a fandím jim! *3*
    • Přesně! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit