Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak koukám že ten flame je tu neuvěřitelnej, chtěl bych jenom podotknout, že zdejší spam skutečně rozjeli hráči snažící se s bývalými uživateli DH vyřídit účtu, je to bohužel opravdu politováníhodné. Nikdy bych neřekl, že na DH je tolik primitivů...
    http://dbher.cz/dp138256

    Tímto bych se chtěl uživatelům ČČKP omluvit za to, že jsem je podezíral. Usere47 být tebou zvážím další působení na DH, jsi ji jenom pro ostudu.
  • Luke
    Ahoj! Měli jsme rozepsané dva články a neuvědomili si to.
  • Na zdejší diskusi nemám nervy ani žaludek, proto z jiného soudku. Noir jako [nojr] mě upřímně rozesmálo a přiznám se, že to je prvně co jsem to slyšel nebo spíše viděl. :) Cheescake jako cheze kake a noir jako nojr. Jsme národ vtipálků ;)
  • Brachu to kdyby jsme věděli :((( taky mě to trhá za srdce... *11* *11*
  • Nechápu kde se v lidech bere ta nepřejícnost. Kluci dělají na hře a místo toho, aby jsme jim všichni drželi palce, tak se tu najde pár jedinců, kteří je budou bezdůvodně pomlouvat. Nebo se jedná o jednoho vyšinutého psychopata!?
  • *1*
  • hra vypadá rozhodně zajímavě, já je určitě podpořím
  • Tohle už je naprosté dno lidské ubohosti.
  • jedinej kdo tu spamuješ a vyvoláváš flame, jsi ty....
  • USER47
    Ty seš Fildas v přestrojení, ne?

    Proslulý blikance? Ty jsi teda dneska ve formě:)). Ve vyjádření názoru nikomu nebráním, nicméně pokud vidím snůšku nesmyslnejch obvinění z podvodů založenejch na ješitnosti uraženýho zabanovanýho trolla, klidně se k tomu sám vyjádřím.

    Zejména tehdy, pokud maj podobný nesmyslný výplody za cíl znevěrohodnit vývojářský studio krátce před spuštěním crowdfundingový kampaně.
  • Tebe lze jen těžko označit za inteligentního jedince Usere47, tvoje blikance jsou na DH proslulé. Vrať se zpět do svého doupěte a nech ostatní vyjádřit svůj názor. Nerad bych přispěl na nějaký SCAM. Nebo jsi za tyto žvásty placen ??
  • USER47
    No nevím, narozdíl od ČČKP a jeho armády spamovacích multiidentit jsem k trollingu nikdy blízko neměl a na většině webů s tímhle nickem přežívám roky bez jakejchkoli problémů (kromě Eurogameru, ale to je zas jiná kapitola)...
  • Napsal troll z DH.
  • USER47
    MickeyMutant: Žádná kauza není. ČČKP je jedním z nicků trolla, kterej neustále spamoval všechny diskuze vším od sprostejch nadávek přes stěny náhodně generovanýho textu až po konspirační teorie o spiknutí vedení DH vůči němu. Za tímhle účelem si zakládal jeden trollovací nick za druhým ještě rychleji, než ho vedení stačilo banovat.

    Fildas je takovej trochu jednodušší jedinec, kterej dostal ban tuším za přeposílání obsahu interních přispěvatelskejch diskuzí právě jedincovi vystupujícímu zde pod nickem ČČKP - přičemž to následně uraženě popíral, i když admini měli k danejm zprávám přístup.
  • USER47
    Konspirace! Ilumináti v čele s vedením DH ti usilujou o život?

    A nebo jde jen o tu starou záležitost, že jsi byl párkrát zabanovanej za konstantní trolling a nekonečný zakládání novejch identit za účelem spamování každý dostupný diskuze?
  • Souhlas, něco tady hodně smrdí.
  • nevím jak je to možné ale z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu můj příspěvek zmizel:

    Tak tedy znovu:

    Proč takový hype u hry která ještě nevyšla, jsou známy dva screenshoty? Že by kamaráčoft a protekce? Ten hype je pro mě naprosto nepochopitelný(stejně jako mazání příspěvků na to upozorňující)
  • DH stojí za hovno, o tom žádná. *1*
  • ty animace jsou příšerný, není jejich grafik permanentně na drogách ???? *11* tohle bych se neodvážil vydat ani jako freeware....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit