Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu kde se v lidech bere ta nepřejícnost. Kluci dělají na hře a místo toho, aby jsme jim všichni drželi palce, tak se tu najde pár jedinců, kteří je budou bezdůvodně pomlouvat. Nebo se jedná o jednoho vyšinutého psychopata!?
    • Brachu to kdyby jsme věděli :((( taky mě to trhá za srdce... *11* *11*
  • Jak muze rozvlnit nejaka hra rybnik, kdyz ani nevysla?

    Mimochodem jedna se uz o 3 "ocekavanou" hru techto vyvojaru. Kazda z nich mela vzdy vyjit dalsi rok, prestou jsem za tech par let zadnou nevidel.

    Nicmene treba se to zlomi a prijemne prekvapi.
    • Obyčejný, ubohý hype, už ted je mi z toho hypování a přístupu blbě, nechápu čím si ta hra zasluhuje takovou pozornost, asi protekce a kamaráčov z toho je mi blbě. *10*
    • Taky z toho nejsem nijak odvařenej, navíc to není nic nového pod sluncem. Jak říkám graficky to spíše kulhá.
  • Na zdejší diskusi nemám nervy ani žaludek, proto z jiného soudku. Noir jako [nojr] mě upřímně rozesmálo a přiznám se, že to je prvně co jsem to slyšel nebo spíše viděl. :) Cheescake jako cheze kake a noir jako nojr. Jsme národ vtipálků ;)
  • Puzzle platform game ..... *15*
  • ty animace jsou příšerný, není jejich grafik permanentně na drogách ???? *11* tohle bych se neodvážil vydat ani jako freeware....
  • Hmm vůbec nic nového pod sluncem. Celkem se mi libí jak sebe autoři kladou do pozice(nebo je recenzent) do uživatele žánru, který jinak frčí bez všimnutí x let dále :DDD. Grafika nic moc, ve svém žánru podprůměrná. *6*
  • hra vypadá rozhodně zajímavě, já je určitě podpořím
    • *1*
  • nevím jak je to možné ale z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu můj příspěvek zmizel:

    Tak tedy znovu:

    Proč takový hype u hry která ještě nevyšla, jsou známy dva screenshoty? Že by kamaráčoft a protekce? Ten hype je pro mě naprosto nepochopitelný(stejně jako mazání příspěvků na to upozorňující)
    • Luke
      Ahoj! Měli jsme rozepsané dva články a neuvědomili si to.
    • Souhlas, něco tady hodně smrdí.
  • Jack1947
    Noir = Renoir jak trefné *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit