Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ben Foster levná kopie Aarona Paula? To může napsat jen někdo, kdo se ve filmech absolutně nevyzná... Ben Foster je mnohem větší hvězda než Aaron Paul a ještě mnohem lepší herec...
    • kotty
      Jsem rád, že nejsem jediný, kdo si to myslí. Je to velmi kvalitní a univerzální herec který dokáže zhrát téměř cokoliv, od komediální postavy přes drsného banditu až po psychopata. Jeho problém je, že většinou hraje ve filmu druhé housle.
    • SnakePlisken
      Dle mého se jedná jen o subjektivní názor autora, který se nemusí ztotožňovat s názorem jiné skupiny lidí. To však nutně neznamená, že je to špatně.
    • Slotermeyer
      Naprostej souhlas. Loukoto, Loukoto, doplň si vzdělání...

      http://www.csfd.cz/film/98210-bang-bang-ses-mrtvej/
      http://www.csfd.cz/film/228259-3-10-vlak-do-yumy/
      http://www.csfd.cz/film/242379-messenger-the/
    • Taky mě to vyděsilo *11* ... Ben Foster je jeden z mých nejoblíbenějších herců a je to rozhodně hvězda. Aaron Paul? Slyšim o něm poprvé, taky když se podívam na jeho výčet filmů a seriálů tak se moc nedivim. Navíc i kdybych ho viděl tak si ho nepamatuju, Ale Foster bývá vetšinou nezapomenutelnej.
      • souhlas...spis bych rekl ze Aaron Paul je levna kopie Bena Fostera
      • Aaron Paul ti nič nehovorí? Breaking Bad?

        V každom prípade súhlasím, že Ben Foster rozhodne nie je "levná kópie" A. Paula.
  • Keyz
    Arnold by tam mohl hrát orka.
  • zapojkabel
    Krucipísek himlhergot!! Jsem se těšil, že si Nicolas Cage střihne Arthase:(
    http://4.bp.blogspot.com/_0f7Muu8izqA/TBo_LPFbwwI/AAAAAAAACkA/uvepzjpC_tk/s1600/DillonChance_Arthas.jpg
  • nekromant33
    Článek se z nějakýho důvodu nese v takovým posměšným duchu. Mě s každým dalším přečteným jménem stále víc zářili oči. S Fostera jsem nadšenej, ale možná největší radost mám z Fimmela, protože jeho Ragnar Lothbrok je správnej norskej badass. Nějaký nepoznávání Kazinskyho (objevil se mimo jiný i v poslední řadě True Bloodu) od Hunnama radši přeskočím.

    Neokoukaní a kvalitní herci jsou mi mnohem sympatičtější než někdo kdo přijde, dostane 50 mil. USD honorář a zahraje ten svůj standard.

    A doufám, že nikdo nečekal obsazení Farrella jako spásnou starpower. Ve filmech mě většinou baví, ale do kina lidi moc neláká.

    btw - Všichni zmínění krom Coopera jsou skoro Árijci. Náhoda?
  • TheMachineXYZ
    Ben Foster jako levná kopie Aarona Paula? ... Tak budíček ;) protože když už tak Aaron Paul je levná kopie Bena Fostera ;)
  • pandy budou cvicene, nebo herci v kostymech?
    • pandy vůbec nebudou kámo :) bude se jednat o první válku mezi lidmi a orky :)
    • Herci v kostýmech vyjdou daleko levněji i když rozumově budou na tom obdobně, takže asi herci :-)
  • s tím aaronem paulem jděte někam. dnes je známý jen díky "science, bitch", předtím jsem o něm neslyšel a osobně myslím, že brzo zapadne po propadáku nfs. a osobně třeba fanouškem breaking bad nejsem, takže by mě jeho jméno spíše naštvalo. ben foster toho má hodně za sebou a ve mnoha filmech dokázal, že umí hrát výborně (the messenger, vlak do yumy a vámi zmíněné) takže na něj se těším velmi moc.
    • Slotermeyer
      Já jsem si ho před BB pamatoval jen z klipu od Korn. *4*

      http://youtu.be/xVPvzX-AeSM
  • SnakePlisken
    Taktika nedávat tam žádné příliš známé tváře je velice dobrá i z ekonomického hlediska. Takové hvězdy si účtují příliš velké honoráře a když tito trošku méně známí herci dokáží zahrát kvalitně, peníze, které ušetří na honorářích mohou dát jinam a tímto zpříjemnit vizuální stránku divákům apod. :-)
    • Jack1947
      Foster a temer neznama? *15* Patton mozna ne jenze to je tak secko a jo je to fuk jenze kdyby tam dali uplne nezname tak by to bylo jeste lepsi, tohle at uz je reziser sebelepsi fanousek zacina smrdet... *7*
      • SnakePlisken
        Psal jsem o ne příliš známých hercích nebo méně známých hercích. To neznamená, že jsou neznámé. Nevkládej mi slova do úst. A pravda to je. Nejsou příliš známí, což je pro mě věliké plus. Když řekneš široké veřejnosti jméno Brad Pitt, tak jej budou znát, ale Ben Foster? Bohužel, většina veřejnosti nebude vědět, o kom mluvíš.
        • Jack1947
          Pritom ho urcite uz nekolikrat videli v nejakym jeho filmu... njn verejnost je tupa jak klyn zarazeny do dreva. *7* Tak promin ja jsem zareagoval trochu spatne nechal jsem se unest textem.
          • vlastik.plaminek
            No vidíš, ty si pamatuješ Fostera, já pravopis.
          • kostejnesmrtelny
            "Verejnost je tupa jak klyn.."

            Do zoo s ním, to se vážně jen tak nevidí *1* *1*
          • Fakt bych chtel videt co jsi za cloveka. Jsi jiste uzasny a vsechno znas, mas obrovsky prehled a ostatni ti nesahaji ani po kotniky. Musis mit krasny zivot:-)
            • Jack1947
              Ja se chovam povysene? Ja preci jen prejimam jine nazory, sam zadne sve nemam. *15*
              Spatny doufam nejsem, jen jsem reagoval tak jak reagoval s tim ze nebylo mysleno nikoho urazet. Aspon neprimo. Takze tu ma omluva jestli to tak vypadalo.
            • Ma jedovata poznamka vychazela ze tveho sprosteho odsouzeni lidi za (celkem pochopitelnou ) neznalost. Treba nejsi spatny, ale bud trochu vic pokornejsi a mene povysenejsi.
            • Jack1947
              Kez bych byl tak uzasny a vsechno znal. Tak bych davno vypadl z tehle diry a sel nekam kde je prijemnejsi prostredi. Bohuzel *9* nestezuji si na svuj zivot, krasny asi uplne nebude ale da se. *4* Jeste nez neco napises , pojedeme OT a pak zase spatny budu ja. (plati pro kohokoli).
          • Vážně zrovna ty budeš mluvit o tuposti ?
            • Jack1947
              Te pic. *3*
          • SnakePlisken
            V pohodě. ;)
    • Navíc tady stejně bude spousta tváří pod maskama a velké jméno by zbytečně strhávalo v tomto případě nechtěnou pozornost.
  • no otazne je ci su vobec potrebne nejake velke mena pri takomto filme. Jednak asi cast hecov bude dost tazko zpoznatelna pod nanosom latexu,prostetiky a dalsich maskerskych zalezitosti a v druhom kole zasa pod maskou CGI. A ostatene ani napriklad prvy LoTR nemal iba same zname mena. Film nerobia iba herci ale aj scenar, strih , reziser a dalsie prvky. Je pravda ze otrasny film moze dobry herec trochu zachranit ale tak isto z ho*na bic neupletie.
  • Ten ork asi není žádný peon :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit