Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Mě fascinuje, jak lidi, co viděli Djanga, okamžitě řikaj, že tam nejsou žádný kultovní hlášky (netvrdim to o tobě). Asi si představujou, že když v '94 vycházeli lidi z kin, tak na sebe pořvávali "ku*va negře kdes sehnal ty hadry" a "sem totiž pěkně roz*rdanej"..
    Kultovní film a kultovní hlášky jsou to proto, že je prověřil čas. Django je venku sotva měsíc.
    A vůbec.. jednak je dneska pohled kritiků i veřejnosti na filmy (všeobecně) celkem odlišnej (nejen proto, že velkou marketingovou kampaň před releasem maj i fakt sra*koidní filmy) a navíc, jak jsem psal, film prověřenej časem a film, kterej je venku měsíc, nejde srovnávat, co se týče popularity a "kultovnosti".
    EDIT: btw si myslim, že minimálně hláška "i count six shots nigga" -"i count two guns nigga" má ambice na to, stát se "kultovní" *15*
  • Ach jo, zase nic a tak sem se na ty lístky těšil. Jsem asi mimo statistiky pravděpodobnosti, protože už sem se účastnil tolika soutěží a nikdy nic nevyhrál, že už to není možné :-)
  • kdo chce filmy at jde na web o filmech, me zajima kde jsou ty naslibovane flashky ????!!!!!????
  • taky by mě zajímalo
  • *15* 23 ... tak pochlubte se :D
  • a co ta vase flashka? vypada to na peknej podvod, zatim nikomu, koho znam, neprisla.
  • Z Pulp Fiction zlidovělo snad 80% hlášek , tohle se Tartantinovi těžko bude překonávat .
    Zatím se v tak dobré formě už neukázal .
    Nevím jestli půjdu do kina , benefity od zaměstnavatele zrušené , daně nahoře , pojištění za provoz vozidla na stole ,vyhlídka na propouštění .... spíš to vypadá na toho retailového dodavatele z internetu . Na něčem se ušetřit musí ....
  • A mě by zajímalo jak to dopadlo s tou soutěží o iPhone a s těma flashkama...
  • Ne ne , "Ještě jste neviděli černocha v kostýmu supermana ? "mi přijde lepší , i když ten film rozhodně lepší nebyl ;)
  • Pulp Fiction je filmový skvost, Django tomu nesahá ani po kotníky.
  • No vidíš, já u toho umíral nudou.
  • Stáhnout si ten dvdscr před tím, než to vidíte v kině, je zločin! Atmosféra v kině byla vynikající, celý kino umíralo smíchy a já s nima! Tarantinovo styl jsem poznal už od první scény :D
  • MidnighT91
    Přiznávám, Já už to viděl a smál jsem se od začátku do konce, perfektní film...
  • To jste ještě neviděli negra nakoni? *1* *1*
    Kdo viděl pochopí, snad viděl i cenzor
  • koho zajímají filmy na webu o hrách??Mě ne
  • God-of-War
    Ještě nikdy neviděli negra na koni:D. Je to fakt bomba film! Doporučuju!!!
  • Jj asi tak. Proto mi to prislo matouci. Jeste je tam dobrej dicaprio abych na nej nezapomnel taky ma vsak dost prostoru.
  • smajdal
    prý je z 25% černej
  • Amim
    Dobrej film to je, ale nejlepší od Tarantina? Ani zdaleka.
  • ringmancz
    nevyhrál si

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit